Čisto sexuálny vzťah

12. nov 2023

Ahojte, len by ma zaujimalo ci mate niektora skusenost s cisto sexualnym vztahom, najprv boli reci ze chce priatelku a po 1. stretnuti sa retorika zmenila… a chcel by len sex, nehovorim ze by mi to nejako prekazalo, kedze som sama (kazdy mame svoje potreby) ale mate s tym niekto skusenosti? v minulosti som taky vztah mala, celkom to fungovalo, a teraz ma to taha len z toho dovodu, ze raz za cas mam proste chut na sex, aj sme sa uz 3x stretli (vyspali sa spolu) len je to tak 1x do tyzdna ( co mne pride celkom malo) 😀

dadis
12. nov 2023

@egonsk obavam sa, ze v tomto pripade o stedrosti nemozno hovorit 😀, ale inak mas pravdu @autorka tento nezadany 36r chlap, ak by si sa mu pacila, tak by urcite chcel s 27r znamost a mat ju len pre seba. Nepacis sa mu, si mu dobra akurat tak na sex. Ze je k tebe kvoli tomu aspon stedry? Nie, ze? 😀

autor
12. nov 2023

@dadis stedrost v ramci poctu stretavani sa je na nic … 😀 cize mas pravdu, myslim si ze proste som asi ta “stvrtkova” 😀

dadis
12. nov 2023

myslela som, ze by si z toho mala nejaky prospech - drahe vecere, kultura, kabelky, sperky, dovolenky..nemyslim, ze hrozi 😀

dharmasanata
12. nov 2023

Tak povedal že chce vzťah, to čo si chcela počuť aby mal ten sex.. dala si mu hneď, bola si ľahká korisť.. keď sa stretneš máš s ním sex, takže sa nemusí ďalej pretvarovať. Do budúcna keď chceš nejaký vzťah treba s ním tráviť čas a spoznať ho nie hneď mu dať.

miadi
12. nov 2023

Kasli nanho . Ochranu si da len koli tomu ze si ty trvala na tom a chce sa urobit v tebe . No ak mà viac sexualnych partneriek popri tebe ., oni Mozno dovolia bez kondomu spoliehaju sa na antiku.. sanca ze ta niecim nakazi tam je hoci by ste mali sex len raz za tyzden .. tak ked uz mozes najst niekoho co bude mat cas na teba castejsie. Alebo normalny vztah .

autor
12. nov 2023

@dadis no akoze s tymto nie, ked si porovnam ten byvaly sex. vztah tak sme aspom chodili fo wellnesu alebo nejake ine volnocasove aktivity v prirode 😀

autor
12. nov 2023

@miadi evidentne si on nieje vedomy tychto chorob ked som o tom zqcala hovorit.. ze on nikdy so sex. partnerkami nemal problem nikdy ziadna choroba, ked hovorim ze to mozes prenasat aj bez priznakov… tak ze jeho to urazilo 😀

miadi
12. nov 2023

Ze cisto sexualny vztah no sexu v nom mas menej ako po 20r manzelstve 😉potom kde su tie vyhody? To aby si mala mat takych ako on aspon 5 v tyzdni.

matkahelka
12. nov 2023

ano mam skusenosti. tiez sa dusoval, ze chce len sex a priatelku nechce. do istoty mi to po kazdom sexe opakoval. uz sme 16 rokov manzelia a mame 2 deti.

janinah
12. nov 2023

Sex bez lásky...to je také úbohé. V tomto chcem všetko alebo nič.Jednoducho si to zaslúžim,omrvinky neberiem.

nika11103
12. nov 2023

Nečítam komentáre vôbec . Napíšem len za seba teda čisto o mne . Ja som mala v mladých rokoch takého “priatela” . Ale “stretli” sme sa max trikrát a koniec . Takze za mna ja si to fakt neviem predstaviť . Viem si predstaviť jednorazovku ak sú obe strany voľne . Ale viac nie podľa mna by jedna či druha strana chcela časom viac

bbshop
12. nov 2023

Nečítala som všetko..k sexu a k tomuto typu vzťahu sa nejdem vyjadrovať lebo si myslím, že rôzne názory sa tu už objavili. Len pozor na to, aby ti to nebránilo nadviazat normalny vzťah. Presne ako tu bolo spomínané - ísť s niekým "slobodným" na rande a dozvedieť alebo v horšom prípade ani nedozvediet, že ešte deň predtým s niekým spal/a...že až tak celkom bez záväzkov nie je - to nie je nič príjemné a každý normálny chlap, ktorý by aj mal záujem ta takto pošle kade ľahšie. Ale ak si absolútne neplánuješ hľadať vzťah, tak choď do toho, ale budeš len jedna z xy, zalubis sa a on ťa pošle k vode. Tým si môžeš byť istá, bohužiaľ.

simona20201309
12. nov 2023

Ach žena.... to ti ani trochu nevadí ze ta v podstate ponizil? Najprv chcel vzťah ale zistil ze si pre neho nevyhovujúca... ale aspoň mu na chvíľu posluzis ako matrac. Potom si konečne nájde tu pravú a ty môžeš ísť ďalej. So zníženou sebahodnotou.... neviem ci skutoční a dobrí chlapi majú záujem o také ľahké ženské. Skôr si potom znovu nájdeš niekoho kto si ta rovnako nebude vážiť.
Pochop, že keď si nebudeš vážiť samu seba nebude si ta vážiť ani chlap.

dadis
13. nov 2023

@simona20201309 Presne. Ak by islo autorke iba o sexualny vztah a muzovi by sa pacila, tak si ju minimalne ziskava darmi, aby ju nestratil, aby mu bola v tomto sexualnom vztahu exkluzivna. V tomto pripade chlap si tu zenu nevazi ani tak, aby od nej sexualny vztah ziadal. Staci, ze ju moze kde-tu posulozit. V ponimani toho muza nema ta zena pre neho cenu. Ak je ta zena ok s tym, byt v takejto pozicii a ide jej len o vlastne uspokojenie, tak asi fajn 🤷‍♀️.. ale o vztahu tu tazko hovorit, je len dievca na zavolanie..

hugger
13. nov 2023

Z tvojho pohľadu: Máš 27, za 5-10 rokov budeš chcieť mat rodinu a vo vzťahu s otcom tvojich deti prídu aj náročnejšie obdobia, počas ktorých budete musieť čerpať z pekných chvíľ a zážitkov ktoré ste spolu prežili v minulosti. A tie spoločné zážitky (môžu byt v posteli aj mimo nej) sa získavajú výlučne vo vzťahu.

Prečo by si chcela obetovať časť svojho života na získavanie zážitkov s človekom ktorý celkom určite nebude otcom tvojich deti?

janulka1802
13. nov 2023

Dúfam, že máš istotu, že si nemáča vtáka súčasne aj mimo Teba. Absolútne nechápem, takto hazardovať so zdravím.

hugger
13. nov 2023

Z pohľadu toho muža: Z toho čo píšeš vyplýva že síce hovorí že chce len sex ale v skutočnosti to čo hľadá je dotyk a fyzická intimita v širšom ponímaní (masáž, hladkanie, objímanie). Pravdepodobne si to sám pre seba nevie takto definovať (nemá dostatok sebareflexie ktorú by v tomto veku už mat mohol) a tak svoju potrebu po dotyku uspokojuje len sexom. A keďže tej potreby dotyku má viac než jedna žena vie poskytnúť sexu tak vás má niekoľko.

Pomôž mu porozumieť, že v monogamnom vzťahu ma viac možností pokryť svoju potrebu dotyku (a s oveľa menšími zdravotnými rizikami). Nevraviac o tom že získa aj emocionálne.

minimie
13. nov 2023

Hlavne premýšľaj, čo chceš ty. Nepripadáš mi ako chuderka čo túži po láske a spí s niekým v chabej nádeji že si ju nakoniec vezme a bude šťastie až naveky. Dosť tiež nerozumiem tým vyjadreniam že chcem len takého že všetko. Ale čo ak je autorka nastavená tak, že aktualne nechce všetko, ale len to najlepšie čo práve potrebuje? Alebo že má si nájsť takého čo bude chcieť ju aj na vzťah? Prečo nepadlo že má si nájsť takého čo bude chcieť aj na vzťah ONA? Alebo keď tu nejaký chlap z modrého koníka povie za takú by nechcel. Tak ale prečo si myslí, že by chcela ONA jeho? No psycho čisté. Je dôležité čo chce žena a snáď vie, prečo do toho ide. Za mňa, nevýhody sú že takého nemáš pod kontrolou môže byť ženatý alebo čokoľvek. Takže pozor na odžubávačky z jeho strany. A druhé, musíš byť pripravená že možno budeš chcieť poslať k vode ty jeho. Zvládaš? Lebo ja som takto raz skúsila so známym, okamžite som to zrušila lebo mi nesadol ale potom som rok a pol ešte riešila lebo to nechápal že ho nechcem. Zaľúbený po uši. Dlho som do tohto nechcela už ísť, dosť ma to položili myšlienky že som mu asi ublížila a že to už viac nedám. A po dlhej dobe som sa odhodlala zas a z toho bol po čase vzťah. Zistili sme že chceme viac obaja.

walentina7
13. nov 2023

Nikdy by som niečo také neurobila. Sama sebe by som sa nevedela pozerať do očí.

demodun
13. nov 2023

@hugger úplne súhlasím. Tiež si myslím, že mu chýba fyzický kontakt, intimita. Ale môže byť aj že sa bojí viazať. Nevieme aké vzťahy má za sebou.

zafir01
13. nov 2023

Áno,mala .keď som bola veľmi mlada .bolo to také kamarátstvo s výhodami . On o 6.r starší . Plne mi to vyhovovalo .vzťah som nechcela, zároveň som sa nechcela vzdať sexu ,alebo striedať partnerov ono aj tak sa do toho z oboch strán primiešali city .nešlo to úplne oddeliť ,a jeden druhému sme si nechtiac ubližovali . Našťastie sme si každý našli potom partnerov ,vyzreli ,a založili rodiny ( teda aspoň ja , dotyčný je 2 krát rozvedený )

demodun
13. nov 2023

@dadis rozumiem čo si chcela povedať tým kupovaním darčekov, exkluzivitou. Ale mne to už vyznieva ako "exkluzívna spoločníčka"

domkakvet
13. nov 2023

Podla mna ti hrozia choroby, tehotenstvo, strateny cas a tiez neviem co povies, ked sa ta to opyta buduci partner.

hefo
13. nov 2023

Ty si, kočka, niečo ako sen veľkej časti mužov - chce sex, vlastne ešte viac sexu, a za to nežiada nič. Tomu asi môže konkurovať už len tuším Hausmannov bonmot "Ideálna žena sa hneď po sexe zmení na basu piva a partu kamošov." 🙂

Ale profituje na tom len ten muž, on nemusí nič, pre teba to však v dlhodobom pohľade výhodné nie je, spätne sa na to azda budeš pozerať ako na, prepytujem, "prejebaný čas".

dadis
13. nov 2023

@demodun Ano, aj mne to tak pride. Ja som take nezazila. Ale tak si sexualny vztah predstavujem, ze obaja o ten sexualny vztah stoja.

autor
13. nov 2023

ja som sa na to pytala preto lebo sa momentalne na vztah necitim, ale sex k zivotu patri a ja ho potrebujem, dakujem za vsetky nazory, za to ze s niekym spim lebo chcem nepotrebujem ziadne dary atd, vidim tu roznu hrstku nazorov a je mi jasne ze z dlhodobeho hladiska to fungovat nebude, popravde som sa nad tym zamyslela, a suhlasim s viacerymi komentarmi… ze to je skutocne len strata casu… atd, len momentalne mi to celkom vyhovuje, ale ako vidim, moze to skoncit zle bud pre jednu alebo pre druhu stranu, ale pre s urcitostou to pride 😀

minimie
13. nov 2023

@hefo ono existuje aj také, že ten sex za to stojí, a parádne si to užije aj tá žena. A často aj oveľa lepšie lepšie ako ten muž. Počul si už o tom? Lebo nie všetci chlapi to takto dokážu ale samozrejme žena čo toto hľadá samozrejme aj podľa toho hľadá.

dadis
13. nov 2023

@autorka mas na to plne pravo, je to tvoje rozhodnutie, tvoj zivot...

dadis
13. nov 2023

@minimie mam 42 rokov (teda zazila, pocula a videla som uz toho vo svojom zivote vela) a pochybujem, ze niektoru zenu taky sex uspokoji viac ako sex s muzom, ktory o nu skutocne stoji (pokojne aj v sexualnom vztahu)

autor
13. nov 2023

@dadis tak s tymto uplne suhlasim…