Čisto sexuálny vztah

29. máj 2022

Poprosim o príspevky len tie,ktoré taký vzťah mali...koľko vám taký vzťah vydržal a ako často ste sa stretávali? ako ste to nakopon ukončili? Myslím skôr čas (dobu) ako dlho vám ten chlap sexuálne bavil,prípadne kedy vas alebo jeho to už omrzelo.

petulda333
29. máj 2022

@matkahelka aj u nas tak,akurat,ze od zaciatku sne sa stretavali asi 4x do tyzdna. Po pol roku mi napisal,ze ma ma rad a o dalsie 2m ,ze ma lubi. A uz sme spolu 13r

kornelies
29. máj 2022

Autorka, nie si extrem. Su esre aj ine 😉

kkovacovak
29. máj 2022

Mala som také vzťahy a každý trval rôzne. Jeden viac ako rok. Buď to samé vyprchalo a nejako sme sa prestali stretávať alebo som si našla niekoho na normálny vzťah. Končilo to ale aj tým že sa ten chlap zaľúbil takže som to ukončila. Úprimne si nemýlim že takýto vzťah ak trvá dlho tak tk nie je len sexuálny vzťah. Ale to už musíš ty vedieť ako to máte. Každopádne prečo si v takom dlhom vzťahu? Posli ho do prdele a začni žiť normálne.

karolinakr
30. máj 2022

@pomarancu toto ake romanticke mozno si mala zasluhu na tom, ze nechcel ostat sam.A nerobil sceny pri rozchode?

karolinakr
30. máj 2022

@matkahelka 🤣
ja som myslela, že natolko otravny, že si to musela razne ukončiť

karolinakr
30. máj 2022

@modryzrebec 🤣👌že hrozilo vyzradenie..

karolinakr
30. máj 2022

12 rokov len sexovat klobuk dolu, ze si to vydržala. ked sa človek zaĺúbi do toho druheho, to je už potom len agonia a naťahovanie času Treba to rázne seknút alebo sa vydať. 3 roky sa to da vydržat a šmytec...
Može byt taj ženatý, preto mu to vyhovuje.Kolega mal 6 rokov milenku ani sa rozviest ani nič.Na ženu nemal pekne slovo ale doslova alergiu, ked o nej hovoril

elizabet173
30. máj 2022

poznám ženu, ktorá mala takáto vzťah asi štyri roky počas štúdia medicíny. Nemala čas a nechcela sa nejako viazať, lebo mala ešte brigádu. Neviem, ako často sa stretávali, skončilo to, keď už pracovala a zamilovala sa

modryzrebec
30. máj 2022

@karolinakr bohužial aj to sa niekedy stane. Preto je rozdiel ak sú obaja milenci nezadaní alebo niekto je tam zadaný. Ale aj pri nezadaných jedna strana (v drvivej väčšine ženy) začnú chcieť dieťa či klasický vzťah. Ale ak to robia dvaja zadaný alebo jedna strana je zadaná tak to riziko vyzradenia hrozí vždy.

autor
30. máj 2022

My sme obaja single,nevhodni na vztah

danica2711
30. máj 2022

@majkabambulik ty musíš žiť divný život, fakt ti ho nezávidím

acrobaleno
30. máj 2022

@majkabambulik citovať kňazov v takejto téme je smiešne.
@autorka Za 12 rokov si si nevytvorila žiadne puto k nemu? Inak zabitý čas za mňa.

autor
30. máj 2022

@acrobaleno nie,nevytvorila. My sa vidíme veľmi sporadicky, už bolo aj take,že s odstupom mesiacov či rokov.ale tak mám ho rada, bez toho by to nešlo,ale nepadam z neho do kolien

natassha1
30. máj 2022

fuha a to ziadne city v tom nemate nic ci ako to funguje? reku ci som to dobre pochopila 🙂

acrobaleno
30. máj 2022

@autorka a keď z neho nepadáš do kolien ako s ním môžeš mať sex? Veď ťa musí priťahovať, nemusíš ho ani ľúbiť, veď inak by si s ním nespala. Nie je to skôr iba o zvyku?

autor
30. máj 2022

@acrobaleno áno, samozrejme,ze ma nejakým spôsobom priťahuje,ale to je taký mix nejakých mojich preferencií, proste na sex ok,ale vizuálne nie je môj typ vobec

autor
30. máj 2022

@natassha1 ja ho mam rada,tak obyčajne,či on mňa,to netuším. City žiadne, mimo sexu nie sme a nikdy sme neboli v kontakte.

modryzrebec
31. máj 2022

Niekto nechce vzťah. Ale bez sexu nikto nevydrží. Tak pre tých sú práve takéto veci.

essenceee
31. máj 2022

takyto vztah je podla mna blbost. Keby že mam tužbu po sexe, radšej sa uspokojim sama. Chapem, že mužske teple a voňave telo to nenahradi, ale učel to splni

modryzrebec
31. máj 2022

Však aj pre ženy sú všelijaké vibrátory a pod. Nielen pre nás chlapov sú tie nafukovacie aničky 🙂