Frekvencia stretávania sa v sexuálnom vzťahu

18. okt 2021

Baby,prosím vás,napiste mi tie,ktoré ste fungovali v iba čisto sexuálnom vzťahu,ako často ste sa s dotyčným stretávali, určili ste si nejaký "harmonogram" alebo len tak kedy prišla chuť? Alebo ako ste si toto časové hľadisko resp.interval sexu poriesili? Dá sa vôbec nárokovať na nejaký presne stanovený čas,keďže vlastne nič spolu okrem tejto zábavnej aktivity vás nespájalo?

zmrzlinka2021
18. okt 2021

mas kopec adeptov, ktory ta "pouziju".
Ide ti o sex? ide
Ziadny vztah, ziadne zavazky, cisto len mechanicka zalezitost.

Problem vidim u teba skor v tom, ze sa citovo viazes, inak by si take veci ako to "ze sa neviete dohodnut na case" neriesila.
On ta bere ako "predmet" na svoje uspokojenie, ked mu to nevyhovuje, neriesi ta. Ty si zufala, lebo ho neberes ako "predmet". Keby si s tym bola vyrovnana, sexujes aj s tymi zufalcami, vsak ide ti len o sex, nie? 😉 ci o nieco viac?

karolinakr
18. okt 2021

asi je sebec, ty ked chceš, nema čas, ked chce on, musíš ozlomkrky utekať, tvoje pripomienky nerieši, može mať aj inu, s ktorou chce byť viac a ty si zadne vratka,, ako sa to da riešiť, nijak, ked nechce sex,nijak ho neprinútiš a ked ti on dava zle terminy a vždy priletíš, tak je len na koni, že ťa má v hrsti..myslím si, že ma aj niekoho iného, ked ruší terminy alebo nepride , ked chceš,,,to je potom tvoja chyba, ked s nim ostavaš...

fleur1111
18. okt 2021

Nehnevaj sa, ale žiadny normálny chlap, keď ma možnosť mat sex, nepovie len tak nie, že musí mat chuť práve vtedy a podobne nezmysly. To znamená, že nie vždy pri tebe ma chuť. A 1-2x do mesiaca? Myslíš, že on reálne sexuje len toľko? Píšeš, že sa nechceš nakaziť pri inom, ale myslim, že úplne rovnaku šancu máš aj pri tomto. Takéto “vzťahy” nikdy dlho nevydržia, keď prejde prvotný osial, každý si ide svojou cestou.

autor
18. okt 2021

@zmrzlinka2021 nebudem sexovať so zufalcami,ktorí nemajú ani vlastný priestor,čo je pre mňa absolútne zakladna vec,aby som mala chuť na toho chlapa. Cize áno,takýchto chlapov je dosť,ale chuť na sex v krickoch alebo aute ma fakt neberie ani nevzrušuje,ani nič.

tosomja
18. okt 2021

Robíš zo seba ...ehmmm...a ešte si aj vyberaj kde si to rozdate.

zmrzlinka2021
18. okt 2021

však nech zaplati noc v hoteli, pripadne ak ma vlastny byt, nech sa vynajde, ked si chalan chce uzit

autor
18. okt 2021

@karolinakr práveže nepriletim ako si piskne, predsa sa o polnoci nepostavím z postele a nebudem utekať do tej jeho...je to logické... toto vždy zamietnem...a ani jeden z nás nie je na koni lebo my sa k sebe vraciame vždy v nejakých prestávkach,ja som ho už niekoľkokrát "opustila",keď som mala niekoho iného a potom sa k nemu vrátila,keď som zas bola dlho sama a už mi hrabalo...čiže na koni nie je ozaj nikto

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
18. okt 2021

@matkahelka "potom ten sex trochu stagnoval, lebo uz sme zacali randit" 😂😂😂

fleur1111
18. okt 2021

Nikdy nepochopím prečo by sa mal chlap hrať v takýchto prípadoch na gentlemana, zabezpečiť priestory s dostatočne veľkou a pohodlnou posteľou, samozrejme všetko by mal zaplatiť LEN on, keď ide LEN o sex z oboch strán? 🤦🏽‍♀️ Keď sú tam len pudy, mne osobne by bolo sum a fuk kde, či mi pri tom bude hrať zvonkohra alebo sa budeme váľať v kríkoch…

dadis
18. okt 2021

Ja si neviem predstavit takyto vztah, ani toto riesit .. tym ta nechcem nijako zhadzovat ani nic podobne. Mozem osobnu otazku zo zvedavosti, dovod, preco si nehladas normalny vztah?

autor
18. okt 2021

@dadis pretože mňa vzťahy otravujú, nedokážem byť vo vzťahu na seriózno,nie som na to stavaná,nemám chuť proste tráviť s chlapom čas inak,ale sex mi chyba prirodzene a to je vlastne jedine,čo od chlapa chcem

bosorka2302
18. okt 2021

mozno sa chlapik zalubil a nevie sa vzdat ani teba a nechce ani sexualny vztah preto to rusi, nechce sa dohodnut dopredu a pod

autor
18. okt 2021

@bosorka2302 zaujimavy názor. Aj mňa to napadlo,prečo si ty myslíš práve toto?

dadis
18. okt 2021

A mate dohodnutu exkluzivitu?

bosorka2302
18. okt 2021

lebo jeden cas mala kamoska velmi podobny problem a nakoniec z toho vyslo toto,chlapik sa zalubil a cisto sexualny vztah nedaval, lebo sa citil vyuzivany

skus navrhnut kino alebo len kavu v meste bez sexu ci pride, respk ci to tiez zrusi

autor
18. okt 2021

@dadis dohodnuté nemáme nič,ako sa dá niečo také dohodnúť? A kde je , záruka,že keď sa niečo také dohodne,že sa aj dodrží? Nikde. Ale bavili sme sa o tom a vzhľadom.na jeho nízke libido mu to celkom verím

karolinakr
18. okt 2021

si tak trochu doňho buchnutá, ked sa ho držíš zubami nechtami ?

autor
18. okt 2021

@bosorka2302 mne to už totiž tiež tak pripadá,že ho akoby na to využívam,preto mi dávajú celkom logiku tie vety,že by som len chcela sexovať,ale tak nič iné nikdy nenavrhol,tak neviem. Ja to nejako nemám za potreby navrhovať,mne to nechýba,veď ak chce,nech navrhne,ale že by som to mala ja navrhovať? No neviem,nemám tu potrebu

autor
18. okt 2021

@karolinakr čítaj pozorne. Ja vzťahy a lásku neriesim,mám svoj život a nechcem byť obmedzovana,ale vyhovuje mi,že žije sám,nemá záväzky a nie je ten typ,čo by striedal ženy. Navyše,nechce sa mi zvykať na niekoho nového v posteli a zase zosuladovat sa a tak podobne.

luccija
18. okt 2021

A koľko rokov chces takto žiť?evidentne ho sex s tebou už nelaka ináč by ste ho mali častejšie a motate sa v tom istom.Najdi si normálneho chlapa na vzťah a posun sa.

autor
18. okt 2021

@luccija ja už chcem takto v kľude dožiť 🙂 a zase nemyslim si,že by to nevyslovil,ak by ho to nebavilo,vždy sa rozlúčime s tým,že sa zase vidíme,tak ja neviem...mám pocit,že by to povedal,keby nechcel

maria39
18. okt 2021

treba to ukoncit nema to zmysel cakat nato co zase vymysly alebo mu nevyjde cas mne to tak pripada akoby ho to uz nebavilo

matkahelka
18. okt 2021

@h2 co je na tom smiesne? ten cas, ktory sme predtym venovali vyhradne sexu sme vramci randenia potom venovali kinu, divadlu, veceram, atd. ale tak, vratilo sa to do "normalu" po case a uz 13 rokov je stale v tom "normale" 😉

h2
18. okt 2021

@matkahelka No mne prišlo proste smiešne, že ste mali menej sexu, lebo ste spolu začali chodiť.

karolinakr
18. okt 2021

Niekedy mimoverbalna komunikacia alebo činy povedia viac ako slova. Povedať možeš čokolvek a sleduj ake činy nasleduju za tym . su v rozpore alebo robi to, čo hovori? Ked niekomu hovorim, že ho milujem a chcem ho vidieť každy deň, a zavolam mu raz za pol roka, tak asi ne..
oddeľ zrno od pliev, bachorky od reality a podľa toho sa zariaď mimochod sex stretneš na každom rohu a nie je každý chlap zúfalec

karolinakr
18. okt 2021

@h2
@matkahelka bolo to srandovne povedané, ja som sa tiež zasmiala ale v dobrom 🙂

autor
18. okt 2021

@karolinakr neviem,ake činy máš v tomto prípade na mysli. Netravim s ním čas nijako inak,nie sme absolútne v kontakte mimo dohadovania sexu,takže nemam čo pozorovať.

simca06022011
18. okt 2021

Podla mna ma inu (alebo pozera po inej) a tebe nepovie, lebo ak nezadany chlap, nech je akokolvek zamestnany ma sex v takej frekvencii ako opisujes, tak je zvlastne ze riesi "ci bude mat chut". A vidno to aj na tom, ze ti to vycita/povie, ze chces len sex... asi by chcel nieco viac a takyto prazdny "vztah" mu uz nevyhovuje s tebou. Ak vam to trva dlho, tak on podla mna uz vyhasol aj v tom, ze by kvoli sexu si isiel nohy polamat a tvari sa "busy".

luccija
18. okt 2021

Ale jeho činy hovoria o niečom inom.Dozit s tým, že čakas na telefonát kedy môžeš prísť?Nesranduj ..len dúfam, že to nie si ty, čo roky rieši podobne problémy s milencom ozve sa neozve potom v tom už bola aj druhá ...