Kedy sa muž rozhýbe?

7. jan 2023

ako dlho ste čakali kým sa muž rozhýbal aby vám vyznal city?
je to vôbec v pohode ak sa muž s vami stretáva aj polroka, ale stále nie a nie sa rozhýbať k tomu aby sa z vás oficiálne stál pár?
alebo to už radšej zahodiť s tým že asi nie ste preňho úplne tá top
ide o muža nad 30

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
8. jan 2023

tak si to zhodnoťme trošku objektívne bez ružového náteru: stretávate sa pol roka, on ťa ako "oficiálnu" partnerku na verejnosti nepriznáva (čiže láska a úcta voči tebe absentuje), sex zjavne stál za prd, keď ste s ním prestali (inak by ste po pol roku sexovali v kuse). Fakt sa chceš usilovať o to, aby z vás bol "oficiálny pár"? Prečo, načo?

11beautygirl11
8. jan 2023

Z vlastnej skusenosti a nielen jednej - ak ta muz chce, tak po tebe ide ako tu uz bolo nazvane “ako po udenon” a vsade ta predstavi ako priatelku. 6 mesiacov sa stretavat a on ti povie, ze “uvidime”….natahuje ta, ako opičku na špagatiku. Dava ti sem-tam malu pozornost, aby si uplne neutiekla. On s tebou vztah nechce, ake preco sa s tebou stretava? Preco tie dotyky a bozky? Lebo nechce byt sam. Preto

silvike
8. jan 2023

Mala som takeho kamosa. Nerozhybal sa on, rozhybal sa iny. Ten je uz aj mojim manzelom ;) Ale mozno keby neprisiel do toho ten druhy ( teda uz manzel) tak neviem dokedy by sme sa tak neurcito stretavali. Ale dlho by ma to nebavilo. Polroka je podla mna veeelmi slusny cas na to aby sa city obojstranne vyjadrili a posunul sa vztah dalej k oficialnemu chodeniu.

lacibo
8. jan 2023

Ak ta nechce, tak veru nikdy..ale to bud rada, aspon mas sancu na vztah s niekym, kto o teba naozaj stoji..

nyusika
8. jan 2023

Zbytočne si ho idealizujes a hľadáš dôvod, prečo sa tak správa.
V skutočnosti je to (najpravdepodobnejšie) tak, ako píše @danica2711

Nevyhovuješ mu, nechce ťa...ale ako záloha si OK

syslik81
8. jan 2023

ten moj mi za rok a pol povedal az 3x ze ma lubi 😀 on nevie vyjadrovat city slovne-dava to najavo inak a ja som si zvykla je proste iny ... ak sa nevie rozhodnut daj mu podmienku bud alebo ..ak nie chod od neho prestan sa stretavat a daj si cas zrovnat si pocity a zacat inde , a mozno to jemu otvori oci a zosti ze mu chybas a chce ten vztah

siska53
8. jan 2023

Tak ale..divny je.. ked sa bozkavate a dotyky.. to kamarati nerobia, ze sa bozkavaju, dotykaju.. kamarat je kamarat, s tym sa clovek nebozkava, nedotyka intimne.

amiaja
8. jan 2023

Naco ti je taky nemastny neslany chlap? Este aj sex ste stopli a jemu to nevadi 🙈 keby ta chcel tak ta uhana a neda ti vydychnut. Posli ho do kelu a hladaj dalej

zoey74
8. jan 2023

pripomina mi to velmi jedneho mojho ,,kamosa,, nie je to nahodou chlap s menom Miso?

h2
8. jan 2023

Možno vás má viac "neoficiálnych". A keby mu niektorá na to prišla, tak je v suchu, lebo veď "nemáme oficiálny vzťah". 😒

popoluskaxy
8. jan 2023

Och, tak ja si predstavím náš prvý polrok vzťahu… veď sme sa nevedeli od seba odtrhnúť, sex bol každodenná záležitosť 😉 a on mne povedal ako prvý, že ma miluje. “Oficiálny pár” sme boli od prvého rande.
Tvoj “vzťah” ozaj nie je štandardný. Muži vedia, čo a koho chcú väčšinou po prvých spoločných minútach, nieto po polroku. Hľadaj inde, možno budeš prekvapená, že za polrok stihneš aj zásnuby, možno svadbu s niekym, komu bude všetko jasné😉

lintu
8. jan 2023

Ak sa nevie rozhýbať a chceš odpovede, tak tú tému začni nejak pred ním ty. Aby nevzniklo medzi vami nedorozumenie a raz si neľutovala. Tiež som si raz o jednom podľa jeho správania myslela svoje (a úplne rovnako si to vysvetľovalo aj naše okolie). Akonáhle bol však chlapec postavený pred hotovú vec, vyplynulo z toho niečo úplne iné.

euka210
8. jan 2023

Ja tomu nerozumiem...ze oficialne zadany ??? 🤷‍♀️🤦‍♀️...ta bud chodime spolu alebo nechodime spolu a sme len kamosi. Tento svet je divny, az sa bojim do coho nase deti idu...🤔

marca12
8. jan 2023

Pol roka sa vlacis s chlapom a nevies na com si? To by som ja nezvladla. O com sa rozpravate,ked nevies ani ci spolu chodite? Bud nech sa vymackne a zacneme zit ako par so vsetkym,co k tomu patri alebo zbohom a hladam si muza s vaznym zaujmom.

iveta1970
8. jan 2023

Tvoja intuícia je správna ....cítiš že,, veci nie sú na správnom mieste" rozumiem ti. Niečo podobné som zažila, ako slobodná pred rokmi. Podľa príznakov je to človek ktorý hlavne nechce za nič vziať zodpovednosť a vždy bude ,,strečkovať" tak aby to vyhovovalo jemu. Nikdy nebudeš oficiálna priateľka. Seriózny chlap po 30 sa takto nechová. Takto ťa bude naťahovať aj roky...kým budeš ochotná to znášať. Okamžite to ukonči!Ja ked som toho ,,strečkovania" už mala po krk, razantne som to ukončila .Dotyčný mi o týždeň zavolal akoby nič....a neuveríš, ale o týždeň som stretla svojho nastávajúceho.

11beautygirl11
8. jan 2023

@euka210 To je taka normalka, ktora sa dnes deje….ja som si to zazila cez leto. Chalan najprv, ze vztah nechce, zacal ale za mnou chodit, vypisovat mi. Prislo k sexu a ked zbadal, ze ja som nad vecou, tak zacal mi trepat kaleraby do hlavy…uvidime, mozno z toho nieco bude, on uz nechce byt sam…potom mu dosla do cesty dalsia a bolo…on ma totiz “kamaratky”. Ja som uz alergicka na to slovo

alzbeta7979
8. jan 2023

@konikkon ved tam píše v komentároch, že sex stopli. že nebudú spávať ako kamoši +. Sex neamajú.

neznama1234
8. jan 2023

Hat polroka 🤣. Ale my sme sa zoznámili cez inzerát, v čase lockdownu, vzdialenosť medzi nami 200km. Mali sme byť kamaráti, no na prvom rande preskočila iskra, o 2m (to sme.sa už poznali 5m) sa ma spýtal prečo mu nepoviem že ho ľúbim, a ja taká ešte, že to radšej osobne, no a cca polroka po zoznámení už to bolo ofiko. Dnes je tomu rok (rok a pol čo sa poznáme) bývame spolu a plánujeme svadbu ❤️

danielinaa
8. jan 2023

Môj mi povedal už na prvom rande ze som ta pravá. 🙂 Sranda s nim. Ale páčila som sa mu roky, len sa ma hanbil osloviť,ze ho urcite odmietnem. Škoda, lebo fakt sme si sadli a mohli sme byť spolu už dávno.

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xromix
8. jan 2023

Čakala som 3 roky, chodila na výlety, prechádzky, každý týždeň večer pri vine a ospravedlňovala som si to podobnými kecami ako ty - ma blbu skusenost a podobne a mal k tomu fešák ešte zo dve iné variácie 😂. Sekla som to zo dňa na deň a povedala mu, že s kamarátmi nie som zvyknutá na ten typ komunikácie, ktorý bol medzi nami. Chvíľu ešte išiel v starých koľajách ale nedala som sa vtiahnuť spat a dala som šancu niekomu, kto na ňu čakal…aktuálne tomu budu asi 3 roky…mimochodom úplne inak využitý cas - syn ma 1,5r😂

vilma7
8. jan 2023

On podľa mňa ešte čaká, či náhodou nestretne niečo lepšie...lebo veď potom by to vaše "nechodenie" rýchle ukončil a samozrejme nemal žiadne výčitky, ako ti ublížil.
Takže buď o teba záujem má, alebo nemá. Žiaden stred neexistuje.

dancul177
8. jan 2023

Dnes som akurat natrafila na velmi peknu vetu: Seriozny muz ktory chce seriozny vztah ma aj seriozny zaujem.
Skoda len ze v dnesnej dobe je hrozne malo takychto serioznyh muzov

slovakboy
9. jan 2023

To nie je normálny heterosexualny chlap keď dotyky a nežnosti áno ale sex nie. Podľa mna ma problémy so sexom a aj keby ste boli spolu oficiálne, sex nebude. Alebo ho ty odmietaš a on takto trucuje.

nyusika
9. jan 2023

@slovakboy podľa mňa má problém iba so sexom s ňou.

elenita
9. jan 2023

@popoluskaxy presne aj ja som sla pisat, ze my sme mali po 7 mesiacoch uz svadbu 🤭❤️ a po 1.oficialnom rande sme uz boli par. Ked clovek vie, co chce, ide to rychlo.

petkazamborska
9. jan 2023

NO ZALEZI OD TEBA aku mas sebahodnotu , lebo ked si mu bola dobra na sex, dotyky a bozky si ok, ale aby ta uznal za svoju frajerku to vaha , tak to je trocha ponizujuce,

a si predstav ze este manzelstvo , byvanie a dieta ,dostat jeho priezvisko atd...ty si musis zvazit co chces, ale ked chces jeho tak mu to na rovinu povedz ze nevies na com si , ze si chces zariadit zivot , aby si neostala ako ja , ze som bola do kolegu zalubena 5 rokov a nakoniec nic....ale stale ma oblboval ...chodit sme spolu nechodili , asi som bola kryci manever a asi bol gay....

kebyze je sklamany z jeho zien , ani by sa ta nedotkol , a nie takto hnusne ta vyuziva....a skyva sa za predchdzajuce sklamania ....

petkazamborska
9. jan 2023

moj sucasny muz , mi ani pusu nedal kym som nebola frajerka, do 5 mesiacov zasubenie a do neceleho roka svadba...ale on uz velmi chcel deti aj ja ...

vinifred
9. jan 2023

Zober ho domov a povedz, že sa ideš vydávať..a uvidíš či zdupká,či nie..😁