Vyznali by ste lásku mužovi ako prvá?

13. mar 2023

Ahoj, jedná sa o voľnú diskusiu, čiže mňa neriešte :D
Otázka je: Vyznali by ste alebo je podľa vás úplne v poriadku aby žena vyznala mužovi lásku ako prvá?

h2
13. mar 2023

Áno.

deti95060810
13. mar 2023

niéééé.... za mňa nikdy...

autor
13. mar 2023

Môžete písať aj dôvod 🙂 kľudne

zenulkaaa
13. mar 2023

Uplne v pohode. Ak by som to tak citila, nemam problem.

autor
13. mar 2023

A aby som sa aj ja vyjadrila, tak za mňa tiež v pohode, ak tak cítim prečo nie? 🙂

denkatn
13. mar 2023

ano, mozno on ked nemiluje, tak sa to rychlejsie vyriesi. netreba dlho natahovat neopatovanu lasku, lepsie je sa s tym zmierit a hladat dalej. okrem toho by som hlada namety ako to urobit sarmantne to vyznanie. (nehovorim romanticky) ale tak, ze coby si povedal, keby jedna zena ti povedala, ze si ju velmi ocaril... alebo tak, aby mohol volne povedat svoju vyhovoriku, ze teraz nemam cas na vztahy a podobne, ak by to bol ten pripad. lebo ak povies milujem ta, tak ten druhy nema co povedat naspat, ak to neciti. lahko sa hovori, milujem ta az vo vztahu.

viestta
13. mar 2023

Kedze zastavam nazor, ze slova su len slova a laska sa vyjadruje cinmi ani neviem ci by som sa vobec k slovnej deklaracii svojich citov niekedy dohrabala

beatik3
13. mar 2023

ano, vsak to hadam vie kazdy clovek vycitit, ze ci aj ten druhy to citi rovnako alebo nie. nemala by som s tym problem. v mojom vztahu som vsak nemala sancu byt prva :D

autor
13. mar 2023

@beatik3 väčšinou človek cíti ale niekto môže byť aj dobrý klamár

januska12323
13. mar 2023

Vyznanie podľa mňa nasleduje až po tom ako to dané osoby "vedia" aj bez rečí.

ckocka
13. mar 2023

A slová klamať nemožu?

autor
13. mar 2023

@ckocka môžu ale čas ukáže všetko

dominikagier
13. mar 2023

áno, prečo nie

bublinka1426
13. mar 2023

ano ked citim ze ho lubim , preco nie.

zlatovlaska123
13. mar 2023

Ja určite nie

moonlight1210
13. mar 2023

Nie.

ckocka
13. mar 2023

To bude porovnanie úrovne emancipácie
https://www.modrykonik.cz/forum/nezarazene/udel...

1sally12
13. mar 2023

Áno. Veď kým by sa on rozhýbal....🙄😄 ja som ho musela prvá chytiť za ruku, ja som ho prvá pobozkala...😄🫣

nikijezikova
13. mar 2023

Určite nie

autor
13. mar 2023

@nikijezikova môžem vedieť dôvod? 🙂

bessie12
13. mar 2023

Nie, neurobila by som to

amiaja
13. mar 2023

Urcite by som mu to naznacila, zavolala ho niekam tak aby mu bolo jasne ze sa mi paci🤭
Ale ked by som videla ze sa nechyta tak adios amigo 👋
Ziadne vyznavanie lasky, len naznacenie.

toskanka
13. mar 2023

S mojou povahou asi nie. A vždy je lepšie, keď má muž ženu viac rád ako ona jeho.

wuala2020
13. mar 2023

Áno je to normálne.

lenkike
13. mar 2023

Odpoviem vlastnou skúsenosťou. Môj manžel je veľmi rozumovo založený človek, emócie u neho nehrajú veľmi dôležitú úlohu. Keď sme sa spoznali, síce boli medzi nami vzájomne sympatie, ale on sa ako rozumový typ nevedel pohnúť vpred a urobiť nejaký jednoznačný krok k tomu, aby sme začali spolu chodiť a mohli sa viac spoznať. Ako mi povedal až neskôr, nevedel, čo má vlastné cítiť, aby mu bolo jasné, že je to dosť na budovanie vzťahu. Ja som nechcela urobiť prvý krok, pretože som to brala tak, že to muž má byť ten iniciatívny a takto neurčito sa to ťahalo dlho, vyše roka, až som si povedala, že kašlem na to, že si jeho občasné náznaky asi nesprávne vysvetľujem a že nemá zmysel na neho čakať. V deň, kedy som začala chodiť s iným, sa mi ozval, že sa chce porozprávať, tak som súhlasila, lebo som si povedala, že aspoň sa to možno konečne vyjasní, či a čo medzi nami bolo. A on zas počas toho rozhovoru o všetkom možnom, len nič k veci 🙄 tak som si povedala, že začnem ja, lebo inak sa asi nikdy nedozviem, ako to naozaj medzi nami bolo. Keď som mu úprimne povedala, že sa mi páčil, ale už som z jeho strany v nič nedúfala hodila to za hlavu, priznal sa konečne aj on 🥳 a ja, aj keď som práve začala iný vzťah, hneď mi bolo jasné, že toto je ten, s ktorým ho chcem budovať, nie ten druhý. Tak som sa po jednom dni oficiálneho chodenia rozišla a s manželom sme spolu už vyše 10r, ôsmy rok ako manželia. Takže tak, osudy sú rôzne a nikdy by som pred touto mojou skúsenosťou neodpovedala na tvoju otázku ÁNO, ale mne to vyznanie prinieslo manželstvo, v ktorom som šťastná 😊

marianarem
13. mar 2023

Podla mna je to uplne v poriadku. Ono ked je uz dlhodoby fungujuci vztah, manzelstvo, deti, kopa spolocne vybudovanych veci a obidvaja spokojni, tak uz nejako nehra rolu, kto co urobil prvy.

vasjar
14. mar 2023

Áno, stalo sa mi to viackrát, ale vztah potom nevyšiel... A naposledy mi vyznal muž lásku, a teraz sme manželia 🤗😁

domi235
19. mar 2023

@toskanka toto mi potvrdila babkina kamoska ak chlap ma radsej zenu ako ona jeho vztah je krajsi.

miriam11
19. mar 2023

Nie