Kedy sa muž rozhýbe?

7. jan 2023

ako dlho ste čakali kým sa muž rozhýbal aby vám vyznal city?
je to vôbec v pohode ak sa muž s vami stretáva aj polroka, ale stále nie a nie sa rozhýbať k tomu aby sa z vás oficiálne stál pár?
alebo to už radšej zahodiť s tým že asi nie ste preňho úplne tá top
ide o muža nad 30

pribinak
7. jan 2023

Možno nechce oficiálny vzťah, možno má záujem len o kamosku s výhodami

autor
7. jan 2023

@pribinak o tom už reč bola, to práve že vylúčil hneď na začiatku že hľadá už vzťah, seriózny a vážny, aby som upresnila tak 2 mesiace sme si len písali pretože som bola na stáži v zahraničí a až po návrate sa konštantne stretávame

anjelicek26
7. jan 2023

Pol roka je strasne dlho podla mna... ono jedna vec je povedat ti - si ta jedina, na zivot a na smrt, deti svadba - ale... on ti ani nepovedal, ze ste oficialne par... to je ako co? Ako pise pribinak, kamoska s vyhodami... a na to je ta skoda...

joe33
7. jan 2023

Všetko záleží od toho ako často sa stretávate, ako často ste spolu. Ja som svojej priateľke po mesiaci vyznal lásku a bolo to obojstranné.

hviera81
7. jan 2023

a co znamena ze "oficialne par"?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2023

@jabadabadu no to je ten propblém že on sa stále točí iba okolo toho, že uvidíme, že ešte nie je oficiálne zadaný

andrea78
7. jan 2023

...este nie je oficialne zadany...?
Prepac, no myslim, ze zbytocne zabijas cas a zivis nadeje. Keby tam z jeho strany boli city, nieco viac, uz by to inak vyzeralo. Pol roka je viac nez dost.

amelie2017
7. jan 2023

No ak po pol roku pravidelneho stretavanie nie ste oficialny par, tak si len prechodna stanica na pravidelny sex, kym si tu, s ktorou bude mat seriozny a vazny vztah nenajde.

rude_baby
7. jan 2023

Co znamená oficiálne zadaný? To je info, kt musí potvrdiť TASR, aby to bolo oficialne? 😆

emma2782
7. jan 2023

Si len jedna z možností a môže tvrdiť i to, že tráva je modrá. Muž, ktorý po pol roku povie, že nie je oficiálne zadaný, nechce byť oficiálne zadaný. Jasne, je mu s tebou dobre ale čaká na niečo lepšie a tak zo dňa na deň sa môže vypariť s tým, že však sme neboli spolu.

autor
7. jan 2023

čo sa týka sexu, samozrejme sme ho už mali ale obaja sme zhodnotili že bude lepšie ak nebudeme spolu spávať len tak ako kamoši s výhodami
čo sa ale týka dotykov, bozkov, to bolo stále rpvnako aj rande a podobne, stretnutie s jeho a mojimi proateľmi
ale nejako ani neviem, stále povie že uvidíme, čo viac
ja stále akoby nie som ofociálne priateľka

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2023

neviem či je to tým, že mal fakt otrasné vzťahy a teraz v jeho veku už váha nad tým či sa do niečoho pustiť a obetovať tomu toľko času, alebo si to chce fakt zvážiť, že to bude už trvácny vzťah do svadby
on je dosť introvert, má blízkych priateľov ale viac inklinuje k samostatnosti

gladys_07
7. jan 2023

Ved ho “postengruj” ze ta niekto pozval na rande ci mozes ist. Ak povie nie tak nastol debatu ci ste oficialne spolu, ak povie chod, si mu ukradnuta…

petamich
7. jan 2023

ked chlap chce ide po zene ako po udenom - teba na vztah nechce a myslim si to pre to, ze ta z casu na cas takto uisti, ze vztah to nie je, podla mna stracas cas

tykat
7. jan 2023

@autorka
Ved sa vyjadril "...že uvidíme, že ešte nie je oficiálne zadaný..."
Stopni sex a pripadny servis a hned uvidis ako zaujem "ovisne".
Vychcanec je to. Caka na nieco lepsie.

autor
7. jan 2023

@tykat ale my sme sex stopli už dávno, akurát z jeho strany ostali dotyky bozky a stále chodenie za mnou a podobne, len nie a nie to akoby zoficiálniť že áno, sme spolu, beriem a vnímam ťa ako moju priateľku

tykat
7. jan 2023

A "oficialna priatelka" .. to da v mestskom rozhlase vyhlasit, ci v kostole?

autor
7. jan 2023

ale asi máte pravdu, keby chcel viac asi by sa už ľady pohli... myslela som si že je to fakt tým že sa veľmi sklamal a chce si dobre premyslieť s kým vo vzťahu bude, ale na druhej strane keby chcel, už by ma tak vnímal
@tykat myslím to tak že ma bude vnímať ako frajerku nie len tak, že som potenciálna frajerka

deti95060810
7. jan 2023

možno on už vzťah s tebou má... stretla som sa s tým u môjho manžela v úplnom začiatku.... kým ja som si myslela že sme kámoši - on to bral ako vzťah...

tykat
7. jan 2023

A nie je latentny homosex? Sak 30tnik je na vrchole aktivity. Divne spravanie, obzrela by som sa inde. Nsjneskor po roku urcite.

rony2255
7. jan 2023

Tak mu na rovinu povedz, že s ním chceš chodiť. Keď ti povie, že on nie alebo sa na to necíti, tak kašli na neho. A rovno mu povedz, že nechceš už žiadne nežnosti, lebo tie patria do vzťahu

rony2255
7. jan 2023

@deti95060810 a kedy si si uvedomila, že už ste viac ako kamoši? Ako prišlo na tú debatu?

pribinak
7. jan 2023

Toto podľa mna nemá žiadnu perspektívu. Venuj svoj čas a energiu niekomu inému. Tento tu asi nevie čo chce, alebo čo

1ivanka1
7. jan 2023

A kam chodite ked ste spolu?ako prebieha tento vas vztah-nevztah.planujete veci napr.tyzden dopredu?

moonlight1210
7. jan 2023

Aj keby sa sklamal v inych zenach, tak na jednej strane by som ho chapala. Na druhej by som sa ho spytala, ci tie predtym mu za tu energiu a namahu stali, aby do nich investoval city, a ja uz za to nestojim? Ja mam byt “potrestana” za ne?
Mozem ho chapat, ale ako si mam naoplatku brat toto?

A uprimne, ak po polroku stale okolkuje, tak si mu sympaticka, ale hotovy z teba nie je. Takze toto podla mna nema zmysel pretlacat do vztahu. Ci cakat na Godota.
Povedala by som mu, ze city aj horeli, aj zhasli, ked ich ktosi stale vodou polieval, takze je kamarat a mam ho rada ako kamosa, ale do zivota cakam od muza viac a ferovo mu hovorim, ze si idem hladat ineho partnera. Aby medzi nami nedoslo neskor k omylu, sklamaniu a pocitu krivdy.

konikkon
7. jan 2023

Ja som s mojím už manželom nič vážne nemala pred tým, než sa vyjadril. Dala som mu jasne najavo, že s kade kym nezachadzam za určite hranice a nech si teda rozmyslí, ako to s nami je. Tak si rozmyslel pomerne rýchlo... Ak vy už máte toto všetko za sebou a on je spokojný, zamýšľam sa, na čo by tebe nejaké city vyznával, prípadne vzťah niekam posúval, keď už všetky výhody z neho prameniace dávno má a využíva aj bež akejkoľvek námahy

rikarika
7. jan 2023

Tak my sme uz po prvom rande obaja v noci viac bdeli ako spali a nemohli jeden druheho z hlavy dostat. Ja by som mu to vtedy este nepriznala, ale on hned rano mi pisal, ze ma celu noc z hlavy nemohol pustit, uz to bol zaciatok nejskych vyznani, ktore potom nabrali rychly spad. Teda neviem si predstavit ze pol roka sa nevymackne ten tvoj chlapec...asi neni o čom

toskanka
8. jan 2023

Ak ste stopli sex, tak ste už len kamaráti a pritom to aj zostane. Treba zdvihnúť kotvy a ísť ďalej.