Tehotná a jazva zo sekcie

verkverk
18. dec 2022

Tie co mate jazvu po sekcii a ste tehotné tak vsetko ok?mna asi bolí jak keby zvnutra 🤷

dada13288
18. dec 2022

@verkverk rodila som od roka a pol od sekcii a vsetko ok 🙂 ale bola znova sekcia. Uprimne ale mne to nevadilo.

basska_b
18. dec 2022

Kolko si po sekcii a v ktorom si mesiaci? To je dost dolezite. Ja ked som mala odstup medzi porodmi 2 roky, tak ma ku koncu trosku pichalo. Podarilo sa prirodzene, tam jazva drzala jak hluchy dvere... Potom ma pichalo aj ako netehotnu pocas ovulacie a namahy, aj zmena pocasia dokonca.vzdy v jednom mieste, bol to asi nejaky zrast. Ale otehotnela som zas a rastom maternice sa ten zrast "zrusil" - jazva ma bolela len v 3. mesiaci. Teraz som 8. mesiax toho tretieho tehu, uz je to skoro 5 rokov od sekcie a mlady ma aj boxuje do jazvy rukami a nic.

trinneo
18. dec 2022

Som 4 roky po sekcii a zatial o nej neviem a to uz som v 9 mesiaci, takže aj brucho veľké, ale zatial v pohode...

euka210
18. dec 2022

@verkverk mna bolela az pri 3.tehu posledny mesiac...to som sa citila ako cerstvo po sekcii...ale jazva bola ok, pri sekcii zistili, ze som mala vela zrastov.

verkverk
autor
20. dec 2022

Jasné.2a pol roka som od porodu,tak hadam je to ok.som v 5mesiaci.o tyzden na poradni sa spytam 😊