Jaký nejprostornější kočárek doporučuješ pro 2,5leté dítě?

Zodpovězené
19. únor 2022

Ahoj,

moje 2,5letá dcerka ráda spí v kočárku.

Který kočárek je nejprostornější?

Líbí se mi Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, Petite&Mars Street a Petite&Mars Royal.

Děkuji

Ahoj,

všechny tři kočárky jsou dostatečně prostorné i pro větší dítě, takže ani jedním neuděláš chybu. Pojďme se na ně podrobně podívat.

Začnu s Valco Baby Snap 4 Trend, který patří k nejlehčím kočárkům ve své kategorii - má pouze 8 kg. Najdeš u něj pěnová kola, prostorný koš, nastavitelnou rukojeť a lehké ovládání i skládání. Chybí mu odpružení, takže je trochu tvrdší, ale dá se zakoupit ve verzi Sport s nafukovacími koly, které poskytují přirozené odpružení samy o sobě. Ložnou plochu má dlouhou 93 cm a 34 cm širokou.

Dále tu máme Petite&Mars Royal má lehce přes 9 kg, rovněž i nastavitelnou rukojeť a kola s odpružením. Co se týče rozměrů, tak se svojí 96 cm dlouhou ložnou plochou vede, a i na šířku patří k těm prostornějším. Super je i jeho extra dlouhá prodlužovací stříška, skladnost a celkové provedení.

Pokud nepotřebuješ kočárek do velkého terénu, tak bych Ti doporučila Petite&Mars Royal. Pokud však plánuješ procházky mimo městský terén, tak dobrou volbou bude Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie