Ako má vyzerať žiadosť o rozvod?

Zodpovedané
9. máj 2023

Dobrý deň,

s manželom máme dve deti a ideme sa rozvádzať.

Kde nájdem vzor ako napísať žiadosť o rozvod?

Momentálne som na rodičovskej s mladším a do práce skôr ako v septembri nedokážem nastúpiť. Nemám sa kam odsťahovať a byt je manželov.

Ďakujem

Dobrý deň,

vzorový návrh na rozvod nájdete na internete, je ich tam veľa. Ak si s návrhom neviete poradiť, oslovte advokáta, ktorý Vám návrh pomôže spísať.

Súčasne Vám neviem odpovedať na to, že sa nemáte kam odsťahovať. Nepoznám Vašu situáciu podrobne a táto otázka nie je právneho charakteru.

JUDr. Renáta Smetana
hosťujúca euroadvokátka a mediátorka
kancelária: Kniežaťa Pribinu 2, 911 01 Trenčín
mail: info@advokatkaostrava.cz
web: www.advokatkaostrava.cz