Centrum recenzií

8408 produktov, služieb a miest

Nové články

Najnovšie skúsenosti

Máš skúsenosť s produktom, službou alebo miestom?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť

ja_mi  Včera o 14:20

Dokonalá

Výborný produkt.
Vôňa nedráždivá a jemná, bielizeň krásne vonia.
Je mäkkučká na dotyk, na tele nedráždi.
Chlapci mali pri iných avivážach pocit svrbenia, preto sme ich prestali používať.

inguska3  1. okt 2022

Veľká spokojnosť

Boli sme spokojní, prádlo bolo jemné a krásne voňalo.
Moje deti majú citlivú pokožku a táto aviváž im vyhovovala. Určite budeme používať aj naďalej.

Babyfriendly Hotel Atrium High Tatras

januska131  30. sep 2022

Ak hľadáte babyfriendly, tu ste správne.

Hľadali sme narýchlo ubytovanie v Tatrách, ktoré bude blízko električky a bude babyfriendly.
Priznávam sa, že som si vybrala tento hotel, lebo som si pamätala krupičnú kašu zo Sitna, tak som verila, že bude aj tu. A bola a bola výborná. Našej dcére sa veľmi páčil detský kútik s domčekom aj skakaci hrad, nepačili sa jej postavičky, ktoré to pochopili a vždy z ďialky zakývali. Pre deti so staršími deťmi ideálne miesto pre oddych rodičov, celý deň majú deti o program postarané.
A veľké plus, veľmi pohodlná posteľ a schodíky pre dieťa pri recepcii.

valeriusk  30. sep 2022

Testovačka aviváže Silan sensitive

Prvé pranie za nami:) Keďže ja aj malá máme sklony k ekzému, uvidíme ako bude po prvom praní. Ale hodnotím pozitívne, po vybratí prádla z pračky je po nej jemné, mäkké a má nádhernú vôňu.

kristinagregorova  29. sep 2022

Silan č.1

Aviváž vonia príjemne a aj oblečenie je mäkkučké. Presvedčila nás, že je vhodná aj na veľmi citlivú pokožku dieťatka.

CEWE FOTOKNIHA

bejbi777  27. sep 2022

Nádherná pamiatka

S CEWE fotoknihou mám pozitívnu skúsenosť, vytvorila som rodinnú knihu plnú krásnych fotografií. Kedže nemám veľa času, ocenila som softwér CEWE, ktorý mi veľmi uľahčil prácu a zoradenie fotiek podľa dátumu. Máte radi farebné pozadia s množstvami avatarov, nápisov, klipartov a podobne? Alebo máte radi minimalizmus a stačí vám na prednej obálke nápis a v albume iba fotky? Oboje je možné a existuje tam ešte nekonečne veľa možností medzi tým.
Ja som si zvolila matný premium papier ktorý sa mi veľmi páči a väzbu lay-flat, lebo si knihu dokážu pozerať aj naše detičky samé bez toho, aby sa im neustále zatvárala. Určite je to prekrásny darček pre rodinných príslušníkov a my ju určite starým rodičom dáme spraviť ako vianočný darček.

Croissanty Bauli

monika247  27. sep 2022

Marhuľa

Mne najviac ale že vážne najviac chutia s príchuťou marhuľa, už dávno som hľadala práve takýto produkt, ďakujem.

veronikalubko  26. sep 2022

Silan Sensitive Baby

Dostali sme možnosť vyskúšať vzorky silanu a hneď v ten deň ako prišli, sme ich aj využili ❤️.
Za mňa najlepšia aviváž, ktorá sa znesie s detskou pokožkou ❤️.

LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá Európy

kuporska  26. sep 2022

Testovanie Lego Divoké zvieratká

Krabica s týmto úžasným legom k nám dorazila v najkrajšom období a to keď 👶Janko 19.9. oslavoval narodeniny 🎉🎈🎂. Mali sme super 🎁 naviac a mohli sme začať testovať. Bola to zábava na celý večer, ku ktorej sa pridal aj starší 11r. syn Oliver👦......aj spať sa šlo neskôr 😜.
Lego je jednoducho super, zvieratká 🐻🐹🐿 krásne farebné, jedna fantázia 😍.

Bezgluténový chlieb so semenami a ovsenými vločkami Tesco Free From

konik_testuje  26. sep 2022

Je hutný, veľmi dobre zasýti!

Bezgluténový chlieb so semenami a ovsenými vločkami Tesco Free From chutí veľmi podobne ako ražné proteínové chleby, ktoré sú obľúbené predovšetkým pri snahe o redukciu hmotnosti. Ak ste patrili pred nariadením bezlepkovej diéty k ich fanúšikom, určite odporúčame tento bezgluténový viaczrnný chlieb Tesco Free From ochutnať. Semienka tvoria takmer tretinu jeho zloženia, ovsenné vločky 22%. Je hutný, veľmi dobre zasýti. U nás chutil predovšetkým vďaka chrumkavej chuti slnečnicových, ľanových, tekvicových a pohánkových semien.

Bezgluténové kakaové sušienky s kokosom Tesco Free From

konik_testuje  26. sep 2022

Určite sa stanú stálicou v našom nákupnom zozname

Bezgluténové kakaové sušienky s kokosom Tesco Free From získali ocenenie Voľba spotrebiteľov 2022 - najlepšia novinka. A plne so spotrebiteľmi súhlasíme. Sú jemné a krehké, voňajú po kokose, sú „tak akurát“ sladké. Sú na nerozoznanie od klasických lepkových sušienok. Určite sa stanú stálicou v našom nákupnom zozname.

Bezgluténové piškóty Tesco Free From

Pre deti, nenahraditeľný artikel

Bezgluténové piškóty Tesco Free From sú z kukuričnej a ryžovej múky. Chuťovo sú trošku drsnejšie a sladšie ako ich klasická lepková verzia. Ak ste však na bezlepkové potraviny zvyknutí, určite vás tá chuť neprekvapí. V pudingu či v ovocnom pyré si však rozdiel nevšimnete. Piškóty sú, predovšetkým pre deti, nenahraditeľný artikel a tak si tieto bezlepkové určite obľúbite.

Bezlepkové kukuričné chlebíčky s paprikovou príchuťou Tesco Free From

Prudko návykové!

Tieto „polystyrénové“ (ako u nás doma pracovne voláme tieto druhy chlebíčkov) bezlepkové kukuričné chlebíčky s paprikovou príchuťou Tesco Free From sú prudko návykové. Sú primerane slané, jemne korenisté a majú výraznú chuť papriky. Veľkosťou sú na jeden či dva hryzy.

Bezlepkové špagety Tesco Free From

konik_testuje  26. sep 2022

U nás chutili všetkým členom – lepkáčom aj bezlepkáčom.

Bezlepkové špagety Tesco Free From sú sušené bezvaječné cestoviny. Pripravujú sa klasicky, v dostatočnom množstve vriacej vody, približne 11 minút. Chuťovo sú veľmi dobré. Ich povrch nie je tak hladký a klzký, ako pri obyčajných špagetách. Chuťou trošku pripomínajú domáce rezance. U nás chutili všetkým členom – lepkáčom aj bezlepkáčom.

Bezlepkové produkty Tesco Free From, ktoré sme testovali sú skutočne chutné, cenovo prijateľné a najviac oceňujeme, že sú bežne dostupné v supermarkete Tesco. Objednať si ich možno aj online

tindes  26. sep 2022

Vyborna jemna avivaz

Perfektna verzia aj na citlivu pokozku a pre babatka,pouzivame zlaty a ked sa nam narodila mala,potrebovala som nieco ,co zmakcuje pradlo,ale zaroven nepodrazdi jemnu kozicku.. prala som v tom aj plienky a postelne pradlo a nadherne vonia aj po case po vybrati zo skrine 🥰👍

Koncentrovaná aviváž COCCOLINO Deluxe Heavenly Nectar 870 ml

bobkovci5  26. sep 2022

Topka!!

Tak coccolino spravilo jednu dobru vec a vyrobili avivaž ktora je fakt nadherna aj po tyždnoch je husta a intezivna avivaže coccolino rada pouzivam ale tieto deluxe uz o dost silnejsie a hustejšie za mna topka 😍

LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá Európy

kate_cs  24. sep 2022

Divočina u nás doma

Mám doma dvoch chlapcov s vekovým rozdielom presne 2 roky. Často im hovorím “Divočáci”. A tak moji Divočáci otestovali Divočinu od Dupla.
Ja som milovník biológie, zvierat a všetkého, čo je pre deti s touto tématikou. A tak keď som uvidela krabicu a na nej zobrazené všetky tie zvieratká, tešila som sa ako malá. Presne takéto niečo nám do našej zbierky lega chýbalo.
Máme bágre, autá, koňov, či opice a zvieratá z džungle. Ale chýbali mi naše zvieratá z lesa.
Chlapci sa hneď vrhli na krabicu a veľmi sa tešili.
Starší si hneď sadol k návodu a s mojou menšou pomocou sme všetko pekne zložili. Mladšieho, len 1,5 ročného zaujali zvieratká, všetky si ich obzeral a kým sme postavili les, hral sa s nimi.
Veľmi dlho sa vydržali s lesom hrať. Ukladali zvieratká, vymýšľali kto, kde, s kým býva.
No ale prišiel problém.
Na druhý den ráno syn prvýkrát plakal, že on nejde do škôlky. Boli sme v šoku, čo sa deje.
On nechce ísť do škôlky, lebo sa chce hrať s novým legom 😀.
Každý jeden deň, keď príde zo škôlky, vyťahuje toto lego. Už si ho postaví sám podľa návodu a niektoré veci aj z hlavy a začína kombinovať s kockami, ktoré sme už doma mali. A tak každý den vznikne nový les a nové príbehy.
Rozvíja si jemnú motoriku, logiku, trpezlivosť, spontánnosť a kreativitu.
Toto lego je pre nás úplný favorit medzi hračkami.

lucinka563  24. sep 2022

Príjemná vona

Príjemná vôňa, hebké oblecenie, mojej malej 5 rocnej Aviváž Silan Sensitive veľmi vonia, ma ju rada, odporúčame ❤️❤️❤️

CEWE FOTOKNIHA

bubiadany  23. sep 2022

Naša prvá CEWE fotokniha

Testovanie CEWE produktu-fotokniha bola moja prvá skúsenosť, doteraz som fotoknihy vždy len plánovala a nikdy sa k tomu nedostala.
Zostavenie fotoknihy je úplne jednoduché. CEWE ponúka množstvo možností - výber veľkosti knihy, voľba väzby, druh papiera.
Ak plánujete fotoknihu darovať, treba počítať s 10dňovým dodaním.
Softvér je veľmi jednoduchý, prehľadný. Ponúka rôzne možnosti - voľby rámikov, klipartov, rôzne pozadia...softvér dokonca ponúka možnosť automatického zostavenia fotoknihy.

Croissanty Bauli

miriammiroslava  23. sep 2022

Jemné pečivo

Croissanty sú nadýchané. Niektoré konkurenčné croissanty sú po čase také "gumené", ale tieto chutia stále dobre a cesto sa krásne odtrháva. Chuť je príjemná.