Centrum recenzií

8992 produktov, služieb a miest

Najnovšie články

Najnovšie skúsenosti

Máš skúsenosť s produktom, službou alebo miestom?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť

HiPP 3 Junior Combiotik®

zimik  27. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko HIPP 3 Junior Combiotik sa nám skutočne osvedčilo

Produkty HiPP sú síce súčasťou jedálnička nášho dobčeka, no mliečko sme mali poprvý krát. Testovali sme dve mliečka a praktickú dózu určenú na skladovanie. Prekvapil ma pomer 45ml k 1 odmerke, nakoľko mlieko, ktoré bežne pijeme, má pomer vody menší. To však znamená, že HiPP mliečko je oveľa ekonomickejšie a vydrží nám dlhšie. 14mesačný synček ho pije na dobrú noc a raz vnoci. Nášmu hladošovi sme museli dávať o odmerku viac, pretože je zvyknutý na objemnejšiu dávku. Jeho bruško však bolo spokojné a tým pádom bol aj spánok celej rodiny pokojný 😍. Oceňujem zaujímavé zloženie, najmä obsah mliečnych kultúr a vitamínov, ktoré deti skutočne potrebujú pre ich rast. Dózička je velmi dobré riešenie ako uchovávať mliečko bezpečne na tmavom a suchom mieste za akýchkoľvek podmienok ☺️. A vďaka spoľahlivému vrchnáku sa do nej len tak ľahko nedostane ani náš malý výskumník 😉. Takže za nás super, určite mliečko ešte kúpime 💙

HiPP 3 Junior Combiotik®

adinaty  25. sep 2023 Overená recenzia

Rýchlotestovanie mliečka HiPP

Naša malá hviezdička dobre toleruje všetky mliečka, nemá problém so žiadnym (chvalabohu). Inak tomu nebolo ani pri tomto, ba dokonca mám pocit, že jej chutilo ešte viac. Pekne po ňom spinkala, bruško spokojné, mama spokojná. Dokonca mám pocit, že sa viac rozrozprávala. Takže? Smelo do toho.

HiPP 3 Junior Combiotik®

17alexis  25. sep 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť s HiPP 3 Junior Combiotik

Na HiPPe sa mi páči odmerka, ktorá je omnoho lepšia ako na UM, ktoré dcérka používa a tiež oceňujem veľmi praktickú dózičku. Na jej vrch sa dá pripevniť zarovnávatko, alebo ako to správne nazvať, čím je dávkovanie omnoho jednoduchšie. Na začiatku sa mi zdalo, že sa trošku horšie rozpúšťalo, no s vyššou teplotou sa tento problém vytratil. HiPP-ko má výborné zloženie, no nie som stotožnená s palmovým tukom, hoci pochádza z certifikovaného udržateľného hospodárstva. Na dávkovanie som si musela trochu zvyknúť, nakoľko tam ide iný pomer vody, oproti mlieku, ktoré dcérka bežne pije. Chuťovo ju určite zaujalo, mne však nechutilo, ani veľmi nevoňalo.

HiPP 3 Junior Combiotik®

martina_11  25. sep 2023 Overená recenzia

Testujeme HiPP 3 Junior Combiotik

Mlieko testoval môj 16 mesačný syn, zvykol si okamžite, mlieko pije 2-3 x denne po 150 ml. Prášok má jemnú konzistenciu, vo fľaši sa dobre rozpúšťa, nezanecháva povlak na fľaši, pri vsypávani do obilnej kaše sa trošku tvorili hrudky, takže som musela lepšie premiešať.
Oceňujem kvalitné zloženie s probiotikami a vitaminom D. Batolacie mlieko naďalej uprednostňujem pred obyčajným kravským mliekom v tetrapakoch, najmä kvôli jeho obohatenému zloženiu.

Croissanty Bauli

maggie20  19. sep 2023 Overená recenzia

Ideálne na desiatu a na výlety

Na croissantoch Bauli by som chcela vyzdvihnúť mäkké nadýchané cesto a starostlivý výber surovín pužitých pri ich pečení. Gramáž je trošku menšia ako pri konkurenčných croissantoch, ale ako desiata pre školákov, či ako občerstvenie na výlete je akurát. Uvítala by so určite viac príchutí, najmä ovocných. Niekomu môže prekážať menej náplne, mne ale náplň v takomto pomere vyhovuje, nemám rada príliš presladené veci. Ako sa vraví: Sto ľudí - sto chutí. Bauli môžem odporučiť a kupujeme si ich veľmi často.

Demänová rezort - pobyt so zážitkami

prhlavka  19. sep 2023

Wellnes v Demänová rezort

Jedným slovom dokonalý!!! Išli sme vo večerných hodinach a malo to super atmosferu, malo kedy býva wellnes aj vonku s moznostou relaxacie pod holym nebom, pohladom na hviezdy. Mne učaroval, velmi pekné a naozaj som si oddychla. Za mna top!

HiPP 3 Junior Combiotik®

lulu1812  18. sep 2023 Overená recenzia

Naše pokračovanie s Hipp-kom

Po našom krátkom dojčení sme hľadali mliečko, ktoré sadne nášmu malému hladošovi. Vyskúšali sme okrem Hipp ešte dve mliečka, ale toto bolo už prvý deň šmakocina😊😊, malému zachutilo už po prvých dávkach. Najskôr sme mali Hipp AR, neskôr sme prešli už na klasické Hipp combiotic 1. Postupne sme začali pridávať prvý príkrm, ale mliečko ráno, poobede, na večer a v noci nám ostávalo. Aktuálne má mladý pán 12 mesiacov, takže skúšobné balenie pokračovacieho Hipp combiotic 3 máme za sebou 😊. Z pôrodnej váhy 3390g sa vypapkal na 11500g. Mliečko momentálne pije večer pred spánkom a pri väčšom šťastí vydrží až do rána. Niekedy si ale pýta ešte jednu fľašku.
Odkedy pije toto mliečko, nemá problém s trávením, čo bol prvý mesiac veľký problém. Za nás je Hipp čo sa týka mliek, ale aj príkrmov voľba číslo 1...

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

Chutné a kvalitné prémiové mlieko

Aj keď je strava dvojročného dieťaťa už dostatočne pestrá, stále pokračujem v podávaní detského mlieka. V našej rodine je večerné mliečko nielen doplnok jedálnička, ale aj dôležitý moment dňa. Je to náš večerný rituál, kedy všetko stíchne a spomalí sa. Môj dvojročný dobrodruh sa opäť na chvíľku stane mojim malým bábätkom, ktoré pije mliečko v maminom náručí.

Na trhu je naozaj veľké množstvo značiek dojčenských, batoľacích či detských mliek. Preto ma prekvapilo, že o svoje miesto na ňom bojuje aj jedna nová. Premýšľala som, čo nové a iné môžu mlieka Beggs ponúknuť. Ohromilo ma, že za jej zrodom stáli rodičia z Čiech a Slovenska, ktorých spojila snaha o uvedomelé rodičovstvo, ktorú premietli aj do značky produktov Beggs. Palec hore. Fakt, že značka dokonale rozumie svojim zákazníkom a je budovaná na osobných skúsenostiach, je pre mňa dostatočným dôvodom dať mliekam Beggs šancu. Príbeh tejto značky a celková filozofia vytvoriť inovatívnu, kvalitnú radu chutných produktov, ktoré by rozumeli deťom, je mi, ako matke, veľmi blízka.

Mliečna výživa malých detí Beggs 4 má jemnú, lahodnú chuť. Páči sa mi zloženie, ktoré je prispôsobené potrebám, čo sa týka príjmu živín, ako vápnik, ktorý je potrebný na normálny rast a vývoj kostí detí, a vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Nechýbajú ani baktérie mliečneho kvasenia a zmes oligosacharidov GOS/FOS.

Naopak, v mlieku nenájdete palmový či rybí olej a sóju. Rovnako je bez GMO³.

Veľké plus je pre mňa fakt, že je obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku⁵ a baktérie mliečneho kvasenia.

Veľmi pekný dizajn zaujme na prvý pohľad. Dóza je pevná, kvalitná, s držiakom na odmerku. Mlieko sa dobre rozpúšťa. A v neposlednom rade, môjmu malému jedákovi chutí. Je to prémiové mlieko s prémiovým zložením a tak je aj jeho cena vyššia. Dovolím si však poznamenať, že zodpovedá kvalite.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

lalisko1  18. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko Beggs 4

O tejto značke som ešte nepočula, bola pre nás novinkou. Vyzerá super a tak aj chutí. S mliečkom sme nemali žiadny problém ako zažívacie problémy alebo alerg.reakcie - ekzém, vyrážky. Chutilo nám a aj vôňa je príjemná, vždy padla celá fľaška, čo sa pri iných nestávalo. Testovač Teo bol spokojný, čo je pre mňa dôležité. Plné bruško, spokojné dieťa❤. Mliečko odporúčam určite, kto nemá problém si priplatiť za kvalitu 👌. Jediné, čo sa mne nepáčilo, bola zlá čitateľnosť dávkovania na dóze. .Sme nadmieru spokojní a odporúčame všetkými 10timi.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

aaalenkak  18. sep 2023 Overená recenzia

Syn už nechce iné mlieko 🍼🤷🏻‍♀️

Napíšem to asi takto - žiadna rybacia chuť a zápach, rozmiešava sa dobre, je priam až krémové - rozhodujú ale dvaja malí páni.
Zloženie sa mi veľmi páčilo, plné vitamínov, minerálov - človek má pocit, že robí niečo pre zdravie svojho dieťaťa.
Dokonca jeden pán tester už odmieta iné mlieko, takže asi mlieko získalo skalného fanúšika 🙂🍼.
Dúfam Beggs, že nezmeníš zloženie na rybí olej!
Mlieko určite odporúčam vyskúšať pri nasadzovaní UM aj vzhľadom na vyššiu cenu.
Konkurenčné značky, ktoré sme skúšali a veru sme vyskúšali až na pár výnimiek všetky, sa na Beggs nechytali.
Pre mňa je dôležitá chuť, toto kritérium mlieko splnilo.
Verím, že postupne aj dostupnosť mlieka v lekárni/obchodných sieťach bude lepšia a zaujíma ma tiež dostupnosť špeciálnych UM pre deti so zdravotnými problémami.
Myslim si, že táto novinka trochu zatrasie trhom a bude výraznou konkurenciou najznámejším značkám.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

szida  17. sep 2023 Overená recenzia

Vôňavé mliečko

Ahojte, my sme skúšali mliečko Beggs 3. Prvé čo sa mi veľmi zapáčilo po otvorení, je vynikajúca vôňa. Mliečko, teda prášok sa veľmi dobre a rýchlo rozpúšťal vo vode. Vôbec som nemala problém, že by sa vytvárali hrudky. Môžem len odporúčať. Jediné, čo sa mi nepáčilo, je troška nezrozumiteľný rozpis dávkovania.

Croissanty Bauli

23lenka  17. sep 2023 Overená recenzia

Croissant Bauli

Počas testovania sme vyskúšali croissant na výlet, desiatu v škole, rýchle raňajky pre druháčikov s mliečkom. Deti milujú croissanty, čiže u nás nikdy nechýbajú. Sú ideálne na rýchly snack v prírode, na raňajky, ale ako desiata im nestačili samozrejme. Veľkosťou sú trošku menšie, ale mne sa osobne páčilo, že nie sú presladené. Výborná a svieža chuť marhuľového je za mňa TOP! Na stupnici od 1 do 10 má marhuľa aj vanilka 10. Čokoládový s vyšším podielom čokolády bol tiež výborný ale ten klasický čokoládový mi prišiel trošku umelý.
Zloženie sa u balených croissantov vždy dá komentovať, ale toto je asi jedno z tých lepších zložení. Palmový tuk ma trošku zarazil. Ale ako vravím, všade na balených croissantoch budú nejaké konzervanty.
Za mňa osobne si ich určite kúpime, mne chutili a aj deťom.

Croissanty Bauli

ivetka5  17. sep 2023 Overená recenzia

Bauli testovanie

Veľmi ma potešili Bauli marhuľové, ktoré sú svieže a ľahké. Čokoláda, kde je viac kakaa + 60% je plnky pomerne menej, ale zato je plnka chuťovo výraznejšia ako pri klasickej čokoláde.
Bauli sme vzali na výlety, kde boli super spoločníkom pod zub pri túre, na hríby. Podelila som sa aj s kolegyňami v práci, so starými rodičmi, a najmenším členom našej rodiny, mojou neterkou.
Chutili všetkým ☺️.
A samozrejme nemohli chýbať ani na moto výlete s mojím manželom ❤️
A keďže nám začal september a s ním aj škola, Bauli je úžasný spoločník mojich detí aj na desiatu.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

mimuska125  17. sep 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť s Beggs

V prvom rade sme si prečítali zloženie. Zaujalo nás hneď, že obsahuje zmes baktérií mliečneho kvasenia a probiotik, vitamín C D na podporu imunity.
A samozrejme, že je bez palmového oleja.
Malej veľmi chutilo a príjemné voňalo. Má super miesto na odkladanie naberačky. Za nás maximálna spokojnosť.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

ena1129  17. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 3

Krásny deň prajem.
Hneď v prvom momente po otvorení mlieka ma prekvapila krásna vôňa, celá rodina sme sa zhodli na tom, že vonia ako vanilka.
V ďalšom momente ma prekvapila veľmi ľahká naberateľnosť (odmerka je skvelá, super sa zarovnáva), mlieko sa veľmi jednoducho a rýchlo rozpúšťa a čo ma veľmi prekvapilo a urobilo dojem je to, že pena, ktorá sa na mlieku urobí, pri pretrepaní zmizne. To beriem ako veľmi veľké plus.
Dcérke mlieko veľmi chutilo a spotrebovali sme ho úplne celé.
Je to výborný produkt, ktorý môžem len a len odporučiť.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

tana77777  17. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 2

Po otvorení mliečka ma prekvapila krásna vôňa. Priestor na odmerku a aj zarovnanie sú veľké plus. Mliečko nám veľmi chutilo a aj zasýtilo. Boli sme spokojní.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

kantruska  16. sep 2023 Overená recenzia

Skvelé mliečko Beggs

Pred testovaním tohto mlieka som o značke Beggs nepočula. Za mňa a moju dcérku je to perfektné mliečko. Mlieko Beggs má jemnú a krémovú chuť. Farba mlieka je smotanovo biela. Veľkou výhodou je, že pri namiešaní nerobí veľkú penu. Mám skúsenosť s iným mliekom a to robí zbytočne veľkú penu a dcérka sa pri dopíjaní mliečka trápi a stále saje penu. Je ľahko rozpustné vo vode. Pekne jemne vonia. Ľahko stráviteľné, nemali sme žiadne vyrážky ani bolesti bruška. A musí chutiť výborne, pretože moja dcérka ešte žiadne mliečko tak rýchlo nezjedla s konečným slovom "mňami" 😁. Takže určite odporúčam! Treba ho vyskúšať. Toto mliečko nesklamalo a budem ho naďalej kupovať dcérke.

Croissanty Bauli

Veľmi priemerný croissant

Pri testovaní croissantov Bauli som začala od piky. Skôr, ako som ochutnala, všímala som si veľkosť, tvar, mäkkosť, farbu, vôňu, zloženie, množstvo náplne a napokon, pravdaže, chuť. Testovali sme v domácom prostredí, na výlete aj ako desiatu do školy.
Ak to mám celkovo zhrnúť, oproti konkurencii vyniká mäkkosťou a celkom dobrou marhuľovou príchuťou.
Čo sa týka VEĽKOSTI, je menší oproti konkurencii, tým pádom jeden málokedy stačí.
TVAR sa rýchlo deformuje, a to croissantu, bohužiaľ, na gustióznosti veľmi nepridáva (je to daň za mäkkosť, avšak ako čerstvý ani náhodou nechutí). Na výlety ho preto neodporúčam, pretože vám z neho zostane akurát tak placka. Na fotke č. 3 môžete vidieť marhuľový croissant vytiahnutý z kuchynskej poličky priamo z obalu - uz tu nevyzerá najatraktívnejšie...
FARBA je dosť svetlá, akoby bol neprepečený, najlepšie vidno na fotke č. 5 pri porovnaní s konkurenciou, ale v reze vidno, že surový nie je, aj bublinka sa nájde, takže aj vykysnutý je dostatočne.
VôŇA je nevýrazná, po otvorení obalu som čakala viac.
ZLOŽENIE - dosť "pokulháva" oproti reklame, má to byť zdravšia alternatíva oproti konkurencii, ale palmový tuk a konzervanty za zdravé nepovažujem (aj keď marhuľový konzervant neobsahuje). Ako si môžete všimnúť na fotke č. 2, ani najväčší reklamný ťahúň - že ide o kváskový croissant - nie je tak úplne pravda, keďže obsahuje aj pivovarské kvasnice...
NÁPLŇ - jedno z najväčších sklamaní. Bolo jej žalostne málo a chuťovo tiež nič moc - rozhodne nezodpovedá obrázku na obale! Dôkazom je obrázok č. 4 - Bauli je ten naľavo, vpravo je konkurenčný croissant. Je pravda, že po zahryznutí sa náplň po bokoch objavila, lenže z toho vyplýva, že je nerovnomerne rozložená (vanilková príchuť bola ešte chudobnejšia ako čokoládová). Čo je však horšie - čokoládová aj vanilková príchuť je dosť umelá, u nás veru nezabodovali. Naopak, marhuľová príchuť sa rozchytala ako prvá, len by jej mohlo byť viac. Škoda, že nie je na výber viac príchutí.
CHUŤ - celkovo je chuť veľmi priemerná, ani zďaleka nechutia ako čerstvé, sú suché a málo sladké - čo by bolo v konečnom dôsledku dobré, keby to tak vyvážila plnka...
ZHRNUTIE - odporúčam ochutnať marhuľový, mal najlepšiu plnku aj zloženie.

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

andy024  16. sep 2023 Overená recenzia

Testovanie batolacieho mlieka Beggs

Moja dcérka pije mlieko už iba dvakrát denne, takže nám vydržalo pomerne dlho. Chutilo jej veľmi, je sladšie, má veľmi dobré zloženie, rozpúšťa sa celkom dobre. Aj vôňa mliečka je sladšia. Hodnotím veľmi pozitívne. Keďže má čerstvo rok a budeme pokračovať na mlieku číslo 3, zostávame už pri mlieku Beggs :)

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

Testovanie mlieka Beggs

S dcérkou sme skúšali viac značiek a stále mi niečo chýbalo. Toto mliečko obsahuje presne to, čo od mliečka očakávam. Nie je prachové ako väčšina mliečok pre detičky. Dóza je šikovná a dá sa využiť aj po vypití mliečka. A najväčšie plus je, že vôbec nepení ako všetky mlieka doteraz. A čo ma tiež potešilo, odmerka sa dá pekne zarovnať. Odporúčam ho na 100% 🙂.