Centrum recenzií

9122 produktov, služieb a miest

Najnovšie skúsenosti

Máš skúsenosť s produktom, službou alebo miestom?

Nutrilon Advanced 3

Nutrilon 3 mliečko

U nás malo úspech, keďže sa nám prerezávaju zúbky, sme veľmi veľa na mlieku. Pixlička už padla, malému veľmi chutí. Super sa rozpúšťa, nerobí žiadne hrudky upchávajúce cumlík. Má dobré zloženie a veľké balenie, čo mi teda potrebujeme🙆🏼. Ja naozaj nemám čo vytknúť.

Maska na ruky Urea Balea

andrea2667  9. mar 2024

Najlepší pomer ceny a kvality

Produkty Balea s ureou kupujem už roky, a to nielen krém na ruky, ale aj denný a nočný krém. Pre mňa sú to najlepšie produkty na našom trhu v pomere ceny, kvality a okamžitého účinku. Nenahraditeľné.

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

valeriusk  7. mar 2024 Overená recenzia

Super skúsenosť

Za mňa super skúsenosť s vitamínmi, veľké plus za zinok, vitamín D, céčko .. Určite si kúpim ďalšie balenie.
A veľké plus je, že tabletky sú balené v skle!

Balea Micelárna čistiaca pleťová voda 3v1 s opunciou, 400 ml

smajlik43  7. mar 2024

Super micerálna voda

Veľmi dobrá skúsenosť aj používam naďalej momentálne mám s ružou 🥰.Žienky treba vyskúšať.

Brufen 400

lea202  6. mar 2024

Super cena v lekárňach

Čo mne najviac na Brufene vyhovuje je práve tá nízka cena, spomedzi všetkých liekov na teplotu sa podľa mňa oplatí najviac. A ďalšia vec je, že nám zaberá najlepšie.

ninabr  29. feb 2024 Overená recenzia

Produkt so skvelým zložením

Tieto vitamíny odporúčam najmä kvôli ich super zloženiu, balenie určite budem brať ďalej, nakoľko myo inositol podporuje kvalitu vajíčok.

buxus24  28. feb 2024 Overená recenzia

Beggs s foťákom a myo-inositolom pre vývoj plodu

Krásna fľaštička, ktorá sa dá znovu použiť. 1 tableta denne je ľahko stráviteľná. Skvelé je, že je doplnok bez laktózy a vegansky.Tablety sú bez príchute a vône.Trošku upravujú periódu. Plánujeme bábätko a keďže prípravu treba dlhšiu ako mesiac, budem pokračovať ďalším balením. Verím, že nám pomôže.

Beggs s horčíkom a vitamínom B6

Produkt v peknej sklenenej fľaštičke, ktorá sa dá ešte potom použiť. Tablety sú väčšie, ale dajú sa v pohode prehltnúť. Užívajú sa dve denne. Po užívaní som si všimla viac energie, cítila som sa menej unavená, menej kŕčov v lýtkach. Produkt je ľahko stráviteľný, takže nebudete mať pocit ťažkého žalúdka. Výhoda je, že produkt je vegansky, bez laktózy.

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Beggs železo+šípky

Tento produkt som užívala prvý krát a bola som s ním spokojná. Fľaštička je z recyklovaného materiálu, čo sa mi veľmi páči a taktiež, že je tmavá. Doplnok je z ČR, čo je podľa mňa ďalšie +. Fľaštička obsahuje 100 tabliet, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Sú ľahko stráviteľné a nie sú ťažké na žalúdok. Pociťovala som viac energie. Ďalšie plus je, že je to vegansky produkt, bez laktózy.

Frosch Baby Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni (EKO, 300 ml)

Poradí si aj so zaschnutými škvrnami

V domácnosti s dvoma malými dievčatkami sa často stáva, že prezliekame oblečenie aj niekoľkokrát denne. Obdobie príkrmov skončilo síce nedávno, ale detské oblečenie našich dcér často zdobia fľaky od paradajok, jahôd či omáčok. K tomu pridajú pár čiar od fixiek a potom sa ešte vyváľajú na prechádzke v blate. Takže pri praní mám o zábavu postarané. Nestačí všetko len naložiť do práčky. Každý kúsok oblečenia musím najskôr vziať jednotlivo do ruky a identifikovať každú zákernú škvrnu. Frosch sprej na škvrny sa mi veľmi dobre osvedčil. Škvrny nastriekam, nechám chvíľu pôsobiť a zapnem práčku. Frosch sprej na škvrny má samozrejme prírodné zloženie bez chémie, obsahuje citrát a poradí si aj so zaschnutými škvrnami. U nás doma sa Frosch sprej na škvrny osvedčil a zatiaľ sa podarilo vyprať všetky hrozivo vyzerajúce fľaky, vrátane tých od pera.

Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)

Účinne odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku z bielizne

Možno ste rovnako ako ja netušili, aký je rozdiel medzi plákadlom a avivážou. Plákadlo predovšetkým odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku z bielizne a tým obmedzuje dráždenie pokožky. Je vhodné ho preto používať u alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Frosch Baby hypoalergénne plákadlo taktiež zaistí, aby bielizeň bola jemná a mäkká. Keby ste chceli plákadlo vyberať rovnakým štýlom, ako som ja vyberala aviváže - teda v obchode privoňaním k otvorenej fľaši, asi by Frosch EKO Baby nebola moja prvá voľba. Nemá žiadnu výraznú vôňu. Zato po vypraní je bielizeň krásne svieža a jej vôňa neštípe v nose. Frosch plákadlo má rovnako ako Frosch prací prostriedok dávkovacie viečko a jedna fľaša vám vystačí približne na 30 práčok. Obsahuje výťažky z harmančeka a používa sa rovnako ako aviváž, stačí ho z odmerky naliať do práčky do priehradky na aviváž.

Frosch Baby Prací prostriedok na dojčenskú bielizeň (EKO, 1500 ml)

Bielizeň krásne, jemne a nevtieravo vonia

Pranie bielizne v domácnosti s dvoma malými deťmi a psom je doslova nekonečný príbeh. Preto musím mať vždy po ruke prací prostriedok, prípravok na škvrny aj tzv. plákadlo, aby som skrotila tú kopu špinavej bielizne a ešte účinne, hneď na prvý pokus, odstránila škvrny od jedla i fixiek. Prací prostriedok od Frosch je hypoalergénny, dermatologicky testovaný a obsahuje výťažky z harmančeka. Keď si privoniate k fľaši, neudrie vám do nosa prehnaná umelá vôňa ako pri iných pracích prostriedkoch. Po vypraní naopak bielizeň krásne, jemne a nevtieravo vonia. Frosch prací prostriedok má praktické dávkovacie viečko a vydrží vám približne na 21 praní. Účinne odstraňuje škvrny (tie odolnejšie v kombinácii s Frosch sprejom na škvrny) a je vhodný aj pre alergikov.

Frosch Baby Hygienický čistič detských potrieb a umývateľných povrchov (EKO, 500 ml)

Stačí nastriekať a zotrieť

Pretože mám doma dve malé dievčatká, je naša domácnosť plná všemožných hračiek a doplnkov ako sú kabelky, hrebene, korálky, bábiky, ale máme aj veľa riadu do detskej kuchynky. Keď sa naše princezné ponoria do hry, sú tieto veci všade po dome a do hry zapoja aj nášho psa. Preto je potrebné tento arzenál hračiek pravidelne dezinfikovať. Frosch EKO Baby Hygienický čistič detských potrieb a umývateľných povrchov je na to ideálny. Jednoducho ho nastriekame hračky, jedálenské stoličky a po chvíľke utrieme mokrou handričkou. Neobsahuje chémiu, ale len prírodné zložky, nie je parfémovaný a je hypoalergénny s pH 5,5. Používam ho aj na náš jedálenský či konferenčný stolík.

Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml)

Účinný a šetrný zároveň

Pretože mám doma 2 princezné s vekovým rozdielom len rok a pár mesiacov, naša spotreba umývacích prostriedkov na fľaštičky, cumlíky a detské riady je značná. Frosch EKO Baby umývací prostriedok sme pravidelne kupovali už pred týmto redakčným testovaním, takže za nás je to jednotka. Hlavným plusom tohto prostriedku je zloženie bez chémie - obsahuje len prírodné zložky. Ako milovníčka zvierat oceňujem, že tak, ako všetky produkty Frosch, ani tento nie je testovaný na zvieratách. Prostriedok pri umývaní zbytočne nepení. Detský riad je po umytí čistý, no vďaka tomu, že neobsahuje žiadne vonné oleje, zbytočne nevonia po použitom prostriedku. Nechce sa mi kvôli každému umývaniu fľaštičiek používať rukavice, preto je fajn, že aj k mojim extrémne citlivým rukám je Frosch šetrný, vďaka svojmu zloženiu a vlastnostiam.

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Beggs železo so šípkami

Ďalší úžasný produkt, ktorý je asi najlepší zo svojho druhu 😊. Vitamíny nezapekajú, nerobia ťažko na žalúdok a hlavne obsahujú šipkový extrakt pre správne vstrebanie železa 😊. Som po strate bábätka, trpela som ťažkou anémiou keďže som stratila veľa krvi. Po užívaní vitamínov sa cítim lepšie a pevne verím, že aj výsledky z odberu budú oveľa lepšie..Určite si plánujem po dobratí zakúpiť ďalšie 😊.

Magnézium a P5P complex môj zázrak

Za mňa najlepšia kombinácia magnézia. Od začiatku užívania som po pár dňoch citila príval energie, úžasný produkt na podráždenosť a stres. Ja som od začiatku užívania ako nový človek dokonca mi pomohol na tŕpnutie rúk a kŕče v nohách. Tento produkt je pre mňa zázrak 🥰. Určite objednám ďalšie balenie.

Beggs Methylfolate + myo-inositol

Produkt som začala užívať po strate bábätka kvôli doplneniu vitaminov a zregenerovaniu. Veľké plus je, že tabletka sa ľahko prehĺta, nemá ani nejak moc výraznú pachuť a pre mňa dôležité bolo, že ma z nej nebolel žalúdok. Avšak u mňa bol veľký mínus to, že po pár tabletkách ma začalo denne pobolievať podbruško, následne tri dni pred MS neskutočne kŕče, dva dni som nebola schopná ničoho. Taktiež bolestivá a silná ms. Takže ja žiaľ ďalšie balenie nekupujem, avšak verím, že potrebné vitamíny mám pre naše budúce mimi doplnené ❤️

sascha1  25. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium

Magnezium bol jeden z produktov, ktoré mi 100%tne vyhovovali.
Stratila sa tam aj veľkosť tabliet. Výborné na uvoľnenie, stres. Vrelo odporúčam.

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

sascha1  25. feb 2024 Overená recenzia

Complex

Vynikajúca skúsenosť s užívaním týchto tabliet.
Obsahujú hlavne vitamín D, ktorý som potrebovala a sú vynikajúce na podporu vývoja plodu. Odporúčam všetkými desiatimi. 😇
Vytkla by som asi iba nepríjemnú vôňu a chuť tablety, ktorá mi dosť prekážala.