Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
anieli_1
11. jún 2019
:heart::v:
Zobraz celú správu
anieli_1
10. jún 2019
Cicky Micky Ricky celý deň som sa nezastavila ale konečne mám trošku kľud :grin::grin::grin: takže dnešná dávka šokovej terapie.... Prvé som išla rehabilitačnej čo mi vypisovala Kováčovu :joy: otvorila dvere a nevydala ani hlások pozerala na mňa s otvorenými ústami tak som jej oznámila že tu Kováčovu už asi nebude treba... Neverila že toto ešte nevidela že ja som nezmar :joy::joy::joy:.... Smer reuma.... Sestrička otvorila volala pacientov tak som ju chytila za ruku tak letmo na mňa pozrela ze dobryy otočila hlavu a si až potom uvedomila sa otočila sa naspäť a hneď začala kričať na doktorku :joy::joy: obijmala ma doktorka ma hneď zobrala k sebe že "do riti ja si musím na to sadnúť" :joy::joy::joy: nechápe neverí že strašne sa teší ale z medicínskeho hľadiska to nevie vysvetliť :joy::joy::see_no_evil: a tretí šok moja asi 80 ročná obvodná doktorka keď ma zbadala zahlasila že práve začala veriť na zázraky :joy::joy::hugging:.... Takže vysvetlenie som nedostala žiadne akurát ma každá upozornila tiež že mi to môže ešte skákať a mam si dávať mega pozor.....ocino volal do ba že v stredu mam dôjsť že to chcú vidieť :grin::see_no_evil: ....
Zobraz celú správu
anieli_1
9. jún 2019
Cicky ja som proste musela lebo neverím tomu sama stále čo sa toto stalo :joy::joy: boli sme kúsok boli sme opatrne a nič som nevidela cez zahmlenu prilbu co mi tiekli slzy...ale ten pocit nedá sa to opísať :heart::see_no_evil::motorcycle:️....
Teším sa zajtra k dr asi ako nikdy pred tým :grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
8. jún 2019
Dievčence moje ako veľmi veríte v zázraky?? Vo vyššiu moc ktorá ide mimo nás a zároveň naša vôľa ktorá dokáže aj nemožné??.... Druhý deň premýšľam ako vám oznámiť že včera som sa zobudila s tým že ja chodím :see_no_evil::see_no_evil::joy::pray::heart:️ nie že ja chodím ja robím všetko.... Proste neviem ako je to možné zatiaľ mi to nikto technický nevysvetlil ale ako som sa tešila na to že ja to dám verila som v to tak zároveň som nečakala že jedného dňa sa proste preberiem a budem chodiť rovnako ako pred pol rokom.... Moc ma nezaujíma okolie ale bojím sa aj ukázať medzi ľuďmi ze bud ma upalia na hranici ako čarodejnicu alebo povedia že som klamala :see_no_evil: takže v pondelok smer dr dúfam že nedostanú infarkt :joy::joy::joy:... Aaa už čoskoro :motorcycle::heart::heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
6. jún 2019
:joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
6. jún 2019
Slniečka moje niekedy mi príde ľúto aký život majú moje deti... Momentálne sú veľa bezomna musia byť mega samostatné plus financne ťaháme ako môžme.... Potom príde taky moment ako tento.... Je tak pekná keby môžem vám ju hneď odfotim... Dohovaram pýtam sa prečo veď nieje hlúpa ako to že nič nevie a v 4 ročníku samé štvorky.. Učia sa slovesa netuší co sú podstatne mená..... Nechceš mat pekný život? Ja chcem mat taky život ako ma mamina (:person_facepalming::female_sign:️skoro ma trafil šľak).... K. tebe sa taky život páči nemať kde skloniť hlavu nevedieť či budete mať zajtra čo jesť..... Slzy jej stekajú po líci ja sa neučím lebo mamina nieje doma.... Nikto sa s ňou neučí... Ja som ťa zavolala pretože ja sa chcem s tebou učiť chcem aby si mala krásny život... . Nechcela som ju rozplakať nechcem aby si také deti uvedomovali realitu... Ale niekedy sa inak nedá... Utrela slzy a ona spolupracuje dokonca s úsmevom :heart:️.... Teta a v pondelok môžem prísť hneď po škole??.... Zajtra príde jej brat zas na matiku tak držte palce nech to nejako zvládneme podobným smerom :muscle:
Zobraz celú správu
anieli_1
5. jún 2019
Dievčence moje dlhšie som nehlasila u mňa posun nič.... Ale idem sa chváliť každý deň makám jak blazen poctivo lieky plus tie kmeňové bunky atď.... Proste ja to túto sezónu na tu motorku dám aj keby čo bolo :muscle::sunglasses:.... Krok síce nespravím ale po ležiacky dokážem už kopu veci ako napr toto bolo maximálne nereálne nijako ani sekundu som neudržal takto nohy už keď som prišla do ba... Nikdy sa nevzdávajte všetko je v hlave! :hugging::v:
Zobraz celú správu
anieli_1
1. jún 2019
Krásny zvyšok dňa ešte želám s detičkami :sun_with_face:
Zobraz celú správu
anieli_1
1. jún 2019
:heart::heart_eyes::heart_eyes:🤩🤩
Zobraz celú správu
anieli_1
Správa bola zmenená 1. jún 2019
Cicky moje čo cvičíte potrebujem mega radu od vás... Potrebujem cviky na brucho a chrbát a ramená.... Ale účinné... Niečo už cvičím a postupne si pridávam... Pozerala som aj na nete nejaké ale teda chcela by som ozaj z vašich skúsenosti... A nič po stojačky :joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
29. máj 2019
:joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
28. máj 2019
Idem k vám s jednou veľkou múdrosťou ktorú dnes vyslovil môj gastro... Každý pacient ktorý si povie že zomrie tak s určitou pravdepodobnostou sa tak aj stane :see_no_evil:...... Nie vždy ta cesta je ľahká veľa krát som aj ja si povedala že končím nevládzem... Ale vždy nájdem ten zmysel prečo bojovať... A kto chce nájde spôsob kto nie tak dôvod :stuck_out_tongue_winking_eye:... Pekný večer slniečka :heart::sun_with_face::kissing_heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
27. máj 2019
Dnes poslušne sedím :pray: :see_no_evil::stuck_out_tongue_winking_eye:pekný deň všetkým :heart::rose::sun_with_face:
Zobraz celú správu
anieli_1
26. máj 2019
Skúšala som novy spôsob prepravy :v::rofl::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
26. máj 2019
Takto sa trénuje státie :see_no_evil::joy: je to trošku komplikovane teraz piecť a je na nej veľa chýb ale dúfam že sa bude aj tak páčiť a hlavne bude chutiť :grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
24. máj 2019
Dobre ránko ženy pomaly sa blížia malej narodeniny a veľmi chce byť návrhárka napadlo ma jej ten detský šijací stroj... S ktorým mate dobré skúsenosti? Ďakujem :heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
23. máj 2019
Od 9 ráno do 14:15 stráviť u Dr môže byť celkom mrzute ale ten pocit keď vás doktorka a sestrička obijma so slovami keby boli všetci pacienti ako ja... Na plucnom doktor ze rtg je už čistý :heart_eyes: a posledná pecka po hodinách rozprávania sa s cudzím chlapom v čakárni som zistila že už niekolko mesiacov mam od neho poslanu žiadosť na fb ktorú som neprijala:see_no_evil: proste náhody neexistujú :joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
22. máj 2019
Maminky aj vy sa cítite také hlúpe pri svojich aspergerikoch?? :joy::joy::joy::joy::see_no_evil: Môj syn mi tu vysvetľuje o sopke gejziroch a podobne veci ja mu pritakavam a si natajnaša googlim o čom vlastne rozpráva :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
18. máj 2019
Ahojte žnušky moje som doma deň a hneď mam krásnu príhodu pre vás... Išli sme do jedného obchodného centra a keď sme vyšli našli sme na aute papuču keďže sme na Slovensku a bohužiaľ stále čakám na ztp preukaz a parkovacku atď... Policajti nám papuču zložili hneď ako ma zbadali nemali s tým problém..... Chcem týmto poprosiť viem že si to normálne ľudia neuvedomujú ani ja som si doteraz.. Tie ztp miesta majú význam a to taký že ja nemám šancu nastúpiť alebo vystúpiť na klasickom mieste nezmesti sa mi vozík medzi auta takže prosím naozaj na nich neparkujte keď na to nemáte dôvod... A krásny slniečkový deň želám :grin::four_leaf_clover::sun_with_face::v::kissing_heart::heart::hugging:
Zobraz celú správu
anieli_1
16. máj 2019
Ten pocit keď vám doktorka povie že máte zhoršený nález na rtg a povie vám dve verzie čo to môže byť a vy rozmýšľate že s ktorou verziou budete menej v nemocnici :joy::joy::joy::joy::see_no_evil::person_facepalming::female_sign:
Zobraz celú správu
anieli_1
13. máj 2019
Pekný večer slniečka :four_leaf_clover::sun_with_face::heart:️ my ešte fandíme :hockey::v::sunglasses:
Zobraz celú správu
anieli_1
12. máj 2019
Ženičky krásny deň matiek želám :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::rose::rose::heart::heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
9. máj 2019
Po včerajšku oddych na lôžku hrdlo jak hrom.....ale zajtra makáme zas :muscle: teda aspoň dúfam :joy:... Pekný deň papulky :heart::four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
anieli_1
6. máj 2019
Odcvicene a dobroty už tečú :joy: dve hodiny v posteli :see_no_evil:
Zobraz celú správu
anieli_1
6. máj 2019
Veľká vizita za mnou... Od dnes začínajú pichať imunoglobuliny a pán primarko mi oznámil že mi predlžuje pobyt o týždeň :v::joy: už to zase začína:see_no_evil: :joy::joy::joy::joy: ale aspoň budem mať dlhšie rehabku :stuck_out_tongue_winking_eye:....takže keď sa niektorá nudite som tuuu ešte dva týždne :hugging:
Zobraz celú správu
anieli_1
5. máj 2019
Baby radu prosím maká bola vždy tatkova princezná aj ho naozaj ľúbi ale začína mi odmietať k nemu chodiť kvôli decku tam čo má je zlý vždy jej robí zle hryzie ju... Že ho aj trestaju ale proste neviem sa k tomu vyjadriť lebo všetko čo mi len hovoria.... Povedala mi že keď tam je to dieťa ona tam nejde ale tatina ľúbi... Ako toto vyriešiť? :person_facepalming::female_sign:
Zobraz celú správu
anieli_1
5. máj 2019
Všetko v čo veríme a ideme za tým sa môže stať skutočnosťou :pray::heart::sun_with_face:
Zobraz celú správu
anieli_1
4. máj 2019
Piešťany :v::person_running::female_sign: 28 fotiek
anieli_1
4. máj 2019
Psychopatka na úteku.... Keby ma vidia sestričky asi by ma zaškrtili ale ja sa nedaaam :joy::joy::joy::v::pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
2. máj 2019
Ahojte slniečka včera som mala spiaci deň a dnes ideme zas makať.... Krásny deň :kissing_heart::v::sun_with_face:
Zobraz celú správu
Strana
z 10
Predošlá Strana
z 10
Ďalšia