Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
anieli_1
Dnes o 09:41
:v:️ Že aký macher na 3 sekundy :joy::joy::joy:.....
Zobraz celú správu
anieli_1
Včera o 18:30
Ja som si myslela ze som celkom vtipná osoba ale až keď raz za uhorský rok zavolá môj exmanžel zisťujem ze na neho nemám :joy::joy::joy:.... Prvá hláška ty akože nepotrebuješ aby som ti postrazil deti keď nezavolas?... Wtf? :joy::joy:.... Druhá hláška to prečo si mi nepripomenula výživné vidíš za teba ti toľko teraz dlzim (450e).... Wtf? :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
Včera o 10:28
Ideme síce na jednu ruku dnes lebo jedna vypovedala ale ideme :v:️Hausko mi oznámil ze by chcel minimálne 4 plazmy takže možno aj viac :see_no_evil:... On ma fakt chce asi držať pri sebe :joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
20. mar 2019
Dievčence dnes som nabrala druhý dych včera úplne som bola opuchnuta spala som totálne ma vyplo a dnes už si fičím zas po svojom:v:️ v piatok alebo sobotu budem mat predbežnú správu len kvôli úradom tak držte palce nech konečne schvália plný invalid :pray:..... A akože takú hanbu som si narobila s tým mladým doktorom dnes ze asi sa na týždeň zavriem do izby na obed išiel po chodbe a ohlásila som susedu samozrejme ze som zrevala na celú chodbu a všetky ženy vybehli na chodbu a on sa otočil :joy::joy::joy::joy: a zas oči na mňa a zaželal mi dobrú chuť... Akože paradajka oproti mne bola biela :joy::joy::joy::joy: nevadí aspoň tu nuda není :joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
19. mar 2019
Baby ideme na to držte palce nech žily vydržia :muscle::thumbsup::kissing_heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
18. mar 2019
Plazma sa odkladá klesol mi fibrinogen :person_facepalming::female_sign:️no pani A. vy máte ťažké ochorenie toto sa bude ešte také dva týždne určite naťahovať... pán doktor však ja viem že ma tu máte radi však ale už by sa patrilo domov :joy: nebojte sa rekord je 107 dní čo tu boli:joy::joy: vtipalek čo vám poviem :joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
17. mar 2019
Peknú nedeľu želám :heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
15. mar 2019
Mala som veľkú malú návštevu... Moje malé lásky najkrajšie ( milujem skoro ako moje vlastné) :heart_eyes::joy:.... A teraz otázka kto ich spoznal #sommama :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celú správu
anieli_1
14. mar 2019
Asi si zmením prechodný pobyt :joy::joy: bol za mnou primár reumatologie že taky prípad ako ja sa nájde raz za XY rokov ale ze moje protilátky si proste idú ďalej :grin: a tak po svojom a veľmi veľmi agresívne..... Momentálne mi musia dopĺňať albumin, hemoglobin klesá brutal rýchlosťou a v pondelok kontrola krvi ak už bude dobra tak idem na plazmaferezu takže celý budúci týždeň som tu.. A mam nove faro :wheelchair:čo viem ovládať sama takže barle sú úplne v kúte a naháňam sa po chodbe na kolesách :v::grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
13. mar 2019
Moja dnešná ťažká úvaha..... Môjmu synovi vďačím že som takým človekom akým som. Moje deti milujem rovnako aj všetko ale jednoducho môj syn má učí pozerať na svet jeho očami uvedomujem si to veľa krát a tu tiež..... Neviem či som vám opisovala môjho izbového doktora ale bola som nadšená už prvý krát keď ma vyšetroval behal prestupoval z nohy na nohu ruku mi nepodal do očí sa nepozrel povedal len veľmi dôležité veci a do teraz to tak je.... Chodí beha pátra tu ženy nadávajú ze mu nič nerozumejú že zvláštny a ja som jediná nadšená že je taký môj doktor Hause ako naozaj..... Ľudia odsudzujú inakosť ja ju obdivujem... Každá jedna anomália nás robí jedinečnými.... Mali by sme sa prestať pozerať cez prsty verím že inakosť v ľuďoch zmení svet len ich nesmieme potláčať utlačať v nich to čo nám chcú povedať ale svojím spôsobom...... Toľko rozcítenia na dnes :pray: pekný deň želám :heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
12. mar 2019
Hlásim sa stále 2 v 1:joy::joy::joy::joy: ale nie o malinko je menšie bruško...chemoška úspešne do rána stečena...... .hneď ráno o 6 nabehol môj doktor na izbu sa škrabkal že prečo ja takto reagujem vždy na liečbu(áno už v minulosti to tiež bolo) tak reku pán doktor viete aj diabla keď vyháňaju z tela tak sa začne priečiť :v::grin::smiling_imp: takže keď budete počuť o exorcistovi v nemocnici bol za mnou :joy::joy::joy: pekný deň želám ja idem dospať noc :kissing_heart::heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
11. mar 2019
No tak aby ste nepovedali ze len krásne fotky dávam :joy::joy::joy: hádajte ktorý týždeň? :joy::joy::joy::see_no_evil:..... Nebojte sestrička už hlásila dr tak sa dozvieme čoskoro pohlavie :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
11. mar 2019
Haaa takto som ešte napojená nebola aaa celkom vtipne to je kontrolovať obe ruky :v::grin:.... Teta kožiarka mi predpísala ďalšiu tabletku keďže moja imunita je v rici chytá ma všetko čo ide okolo a moje fľaky sú nejaké plesnove kožné neviem čo :person_facepalming::female_sign:️ a pre istotu krv v moči dnes tak rýchlo kontrolný len to ešte niesu výsledky tak uvidíme nevadí ja stále verím ze do konca týždňa som doma :grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
10. mar 2019
Akože baby infarktovy stav kedy sa toto začne riešiť vážne sa musí niečo stať??????
Ružinov nemocnica oddelenie som mega spokojná co sa týka presonal aj všetko nemôžem naozaj pol slova povedať..... Okná základná vec okná!!!! zalepene leukoplastom!!!! minule sa doktor na to pozeral 10 minút nechápal:person_facepalming::female_sign:️ balkón na vyráža nonstop už sme si zvykli...... Začalo fucat asi 15 min dozadu zrazu rany jak z dela na celom oddelení povyrazalo okná!!! Rozhodilo stojany s infuziami odhodilo postele a koše až na chodbu vyhodilo!!!!!! Nikomu sa našťastie nič nestalo ľudia toto nieje normálne nemocnice sú v dezolátnom stave úplnom kde v riti sú na toto peniaze???? Hlavne ze mame stíhačky!!!!!!
Zobraz celú správu
anieli_1
9. mar 2019
Baby moje keďže viem hádzať očkami a dnes robí mlady fesi tak som ho vyslala mi kuknúť tu MR kontrolnú..... Baby zápal zmizol co je mega super to ze nehybem je také ze bohužiaľ to sa bud začne alebo nezačne tie spoje obnoviť......... dôležité je ze sa to už nezhorsuje a je to v mojich a rehabilitačných rukách za ako rýchlo sa z toho dostanem :pray:.... Dokonca mi ukazoval to mr pred tým úplne obrázky cely taky biely fľak cez celú tú krcnu miechu.... Ja to stále vravím ze ja som nezmar a v lete som na motorke :joy::v:
Zobraz celú správu
anieli_1
8. mar 2019
Ahojte žienky krásny náš deň vám želám :rose::heart::revolving_hearts:

Ja dnes kontrolná MR výsledok budem vedieť až v pondelok lebo že keď príde dr tu už nebude a ide víkend.... Dnes som aj na tej reume bola takže idem na cyklofosfamid od pondelka a budú kontrolovať krv... Chcú aj echo kontrolné pretože v minulosti som už mala vodu za srdcom tak ze radšej.... No týždeň tu teda zostávam ešte určite ale už to nejak dokopeme už sa to kráti dúfam :grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
6. mar 2019
Trošku trávime čas pred telkou a bojujeme s nudou :v::grin:
Zobraz celú správu
anieli_1
5. mar 2019
Pekný deň dievčatá želá ja trochu nevyspato keďže jedna moja susedka buntosi v noci už 3 noc a druha dnes mala so srdiečkom trosku (sak lebo keď robí v noci krásny mladý doktor co ho nezavolat :joy::joy::joy:slight_smile: a keď som ráno išla dospavat tak ze kontrola na usnom... Včera večer hučanie akoby utichlo z minúty na minútu doktorko sa potešil sluch sme zachránili ale lieky ešte budem brat aby sa to nevratilo a o mesiac kontrola niekde u nás na orl.... Takže asi toľko k novinkám....idem to skúsiť zlomiť trošku a mimochodom keby mate cestu niekto okolo ze by som si dala pečene rebierka vôbec by som neprotestovala :joy::joy::joy::v:️ nech žije pazravost z kortikoidov :joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
4. mar 2019
Veľká vizita za nami akurát toľko som pochopila že úprava liečby a stále pozorovať.... Medzi tým bol ocino s prednostom a toľko sa bavili ze nadomnou je toľko otáznikov že nevedia prečo resp vedia prečo ale nevedia prečo liečba neucinkuje nevedia to zastaviť...jedna vec ze nohy ďalšia ten sluch ze zajtra môžem oslepnut prestať dýchať čokoľvek a to si nemôžu dovoliť... Ešte nevycerpali všetky možnosti ale zvažujú presun do zahraničia... Takže môj odchod domov ako som si predstavovala nieje už taký nádejný....je mi teraz smutno ale ja to rozdycham zase musíme úst ďalej deti ma potrebujú :pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
3. mar 2019
Baby želám vám ešte krásnu nedeľu ja som mala návštevu dnes doniesli mi samé mnamky a aj keď sa zatiaľ nič nezlepsuje tak sa nič nezhorsuje a to je dôležité :blush::v::clap::heart_eyes::kissing_heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
2. mar 2019
Môj veľký statočný chlap ma dnes 9 rôčkov.... 9 rokov sledujem ako bojuje statočne s naším svetom ako ma učí vnímať svet jeho očami.... Dnes prvý krát nie sme v tento deň spolu ale prisaham ze si to vynahradime keď sa vrátim... :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
1. mar 2019
Strašne baby sa už smejem alebo plačem už ani neviem..... Hučanie v hlave mam lebo mi odišlo ľavé ucho z tej miechy..... 4 dní infuzky ci to trošku nezlepší a potom sa uvidí či trosku zlepší to hučanie aspoň :joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
1. mar 2019
Bambulky moje je tu aj niekto kto mal po lumbalke brutal problémy ze vám bolo zle? Ja som ôk ale túto moja susedka už 3 deň zvracia nemôže sa ani postaviť dávajú jej infúzie na hodku pomôže a potom zase... Prešlo vám to samé ci? ako dajte triky......
Zobraz celú správu
anieli_1
28. feb 2019
Tak baby odchytila som si doktora nech mi konečne povie narovinu ako to je.... Takže on je si na 99% istý ze to spôsobil lupus.... Ešte budem tu na pozorovaní ale ze už veľa so mnou robiť nevedia ale ze aby som rátala aj s takou možnosťou že už chodiť nebudem ze to tam je zlé a nevedia to ovplyvniť.... Samozrejme ze som sa zasmiala ze na jar idem na motorku ale prisaham vám tu ze aj keby ma to malo stať všetku silu sveta ja sa postavím a ja chodiť budem mňa nejaká miecha nezastaví :pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
28. feb 2019
Ahojte nebojte sa som ok nejak asi začala ta liecba na mňa doliehat furt som spala úplne ma vypinalo.... Dnes som sa zobudila na taky tlak v hlave ze mam pocit ze som niekde na stanici vlakovej ale dali mi už lieky aj infuzky na to....ale chválim dnes wc na barliach celkom fajne narozdiel od včera.... MR hlavy som si čítala ze mam tam malé nejaké male lezie ci co to nikto sa nič nevyjadruje teraz asi čakať ako to začne konečne zaberať.... Ale som tu bojujeme ďalej :blush::kissing_heart:
Zobraz celú správu
anieli_1
26. feb 2019
Dobre ránko baby moje ze ako sa hrá hra o kvapky a nepriznáť sestricke :joy::joy: včera som robila na izbe upratovanie lebo sa tu nedalo chodiť a dala som aj vyraziť to mobilné wc takú tu stoličku s presviedcanim ze ja nikdy nechodím v noci na wc určite to tu nechcem zavadzia to tu.... Jasne večer zaspávam a ako na potvoru ze cikat... Nikde nikoho sestričky u seba (našťastie sak nemôžem priznať nočné cikanie:joy:slight_smile: akože keď som vychádzala z izby každá noha mala asi 100kg pri wc už mala asi 200kg stehno mi triaslo bolo to ozaj o kvapky :joy::joy::joy::joy: no to by aj bolo ale teraz naspäť... Fucala som už jak slon teraz počujem sestričky tak som zadržala dych nech ma nieje počuť úplne som zostala stat aj tak som už nevedela ďalej ísť ale radšej tam prenocovať ako priznať že mi mali nechať to nočné wc :joy::joy::joy: trvalo to bolelo to myslela som 3 krát že spadnem ale dala som to :joy::joy: nech žijú nočné výlety :joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
25. feb 2019
Veľká vizita za mnou kontrolné MR hlavy stav sa zhoršuje aj keď čakali ze sa aspoň pozastaví.... No nič ideme ďalej bojujeme :pray:
Zobraz celú správu
anieli_1
24. feb 2019
Zaseknut sa dva krát za den na chodbe cestou z wc je také super hlavne keď vás potom na rukách nosia chlapi :joy::joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
anieli_1
22. feb 2019
SM vylúčené ... Lupus mi napadol miechu... Co ďalej nechce sa pán doktor vyjadriť lebo ze nevie ze uvidíme koľko spraví pulzna liečba a zase poriešiť reumatologiu aby zas inak nastavili liečbu.... Verím že bude dobre ze sa to nejak podarí len na teraz neviem kolko to bude trvať....
Zobraz celú správu
anieli_1
22. feb 2019
Dievčatá bol tu dr idú mi robiť rýchlo lumbalku MR miechy vyšla zle.... Bud mi lupus už napadol nervový systém alebo skleróza.... Prosím nech to zvládnem :pray:
Zobraz celú správu
Strana
z 7
Predošlá Strana
z 7
Ďalšia