je to vysoko infekčné - ja som to chytila od syna dávno , nemohla som chodiť a v noci som sedela vo vani s ľadovou vodou , močila som chodidlá a dlane ...a slzy mi tiekli ..
ani som nespala ...alpu som minula celú , čo som si chodidlá chladila - no moc to nepomáhalo - 2 noci som nespala ... nasaď vysokú dávku B-čko, C -čko .
po čase mi zliezla koža na dlaniach , aj na chodidlách - na šťastie nie nechty - aj to sa stáva pri tejto hnusobe .
na hrdlo dorithricin a ak ta svrbia ruky, nohy tak zodac
mne sa supala iba koza okolo nechtov na rukach
ale hrdlo, to bola najhorsia bolest, aku som kedy zazila
a o mesiac som to mala zas, tak pozor
@ivana11232 nezaberá ani jox, ani dorithricin, ani červený strepfen ... 😭
Muz to chytil od deti tiez a daval si strepsils. Odznelo to samo ale potom mu zisli nechty🤦🏼♀️ asi 5na rukach a dva noha.
Ja som skusala tantum verde kloktadlo, neocide gel a potom mi kamaratka priniesla taky ,,olejcek,, klincekovo konopny, stipal ako das. Ale pomohol mi iba cas.
@ivana11232
@gypsomilka
@ivana11232 a kedy prestane to hrdlo bolieť ? 😭
Pytala som sa muza a ze tak tri dni ho bolelo urcite. A tie nechty zacali zliezat az po dlhsej dobe. Nebolo to hned. Ale synovi napr nechty nic len koža sa mu na rukach supala
Ja som si musela dať prášok Flector na bolesť hrdla, aby som mohla vôbec niečo zjesť, mala som hrozné afty v hrdle. A kloktala som Glimbax. To hrdlo bolo hrozné asi 3 dni, potom sa to hojilo. Deti to prežili v lepšom stave ako ja, hrozná choroba. Nechty šli dole tak po mesiaci, našťastie len 3.

Do prace urcite nie a ono to samo odznie