Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
bobula46
21. máj 2019
Ženy som na vážkach. Prvýkrát pôjdeme na spoločnú dovolenku -ja, manžel a ročný syn. Neviem kam, na jednej strane sa bojím ísť ku moru (maximálne Taliansko alebo Chorvátsko) kvôli chorobám ako napríklad hnačky a podobne keďže niečo papať samozrejme musí a tiež ako to tam zvládneme všetko a na druhej strane ma to veľmi láka. Minulý rok sme mali naplánovanú dovolenku no narodil sa syn takže sme to nejako neriešili. S manželom sme ešte pri mori neboli (ja som bola dvakrát ale dávno s rodičmi). No druhej strane kam na Slovensku na dovolenku, chcem niekde kde je teplo, žiadne Tatry :slight_smile:
Zobraz celú správu
bobula46
20. máj 2019
Tak snáď správne rozhodnutie :slight_smile:
Zobraz celú správu
bobula46
19. máj 2019
Zmenil sa vašim deťom spánok po očkovaní? U nás sa posledný týždeň akosi ťažko zaspáva :( syn(1r o pár dní) vedel cez deň krásne zaspať, dala som ho do postieľky, on zamával, poslal pusu a do minúty tuhý). Teraz pekne desať minút pri ňom ležím, hupem ho a spievam. Poobede spinká vonku v kočíku no aj tam mu už dlhšie trvá zaspávanie a večer čistá katastrofa, minimálne polhodina spievania hajajaj kukuku a potom zaspí :D prejde toto obdobie? :pray::grin:
Zobraz celú správu
bobula46
19. máj 2019
Chcela by som počuť názor pretože sama neviem :person_shrugging: syn (o pár dní jeden rok) mi odmieta mlieko a pečivo, až na jeden jogurt (yogolino- dostal tak sme skúsili a spapal) no a dnes skúsil odo mňa jogurt vanilkový pilos a teda chutil mu, spapal asi polovicu, potom som sa už bála.
Myslíte že môže ročné dieťa papať taký jogurt? Na jednej strane som šťastná že konečne niečo mliečne som dostala do neho (nepapa, syr, maslo, biely jogurt, nič... Ešte ho dojčím ale len raz, tesne pred spaním no už ho odstavujem)
Dávali by ste takýto jogurt svojim deťom na mojom mieste? Sama neviem čo robiť. Prípadne niečo podobné tomu jogurtu len zdravšie? Nechce mi ani ovocné jogurty, tie som už tiež skúšala :slight_smile:
Zobraz celú správu
bobula46
18. máj 2019
Odkiaľ (najlepšie eshop) kúpiť cestovnú postieľku? Budeme potrebovať na dovolenku a teda aj by som ju rada využila v kuchyni keďže pri varení nemôžem mať oči aj na zadku :slight_smile:
Nemám poňatie koľko za to. Potrebujem niečo obyčajné.
Je lepšie keď je tam sieťka alebo celé z látky? Syn ma potrebuje stále vidieť no nechcem aby sa po chvíľke roztrhala. Na čo si dať pozor? Kľudne ak máte s nejakou skúsenosť a ste spokojné dajte tip. Zmestím sa do nejakých 70€? Syn bude mať jeden rok takže aby som zbytočne nevyhadzovala peniaze.
Zobraz celú správu
bobula46
16. máj 2019
Nedávno mi tu jedna žena poradila niečo na prevenciu proti mykózam a častým zápalom. Boli to nejaké tabletky a mohli to užívať ženy aj muži :slight_smile: neviem tu správu nikde nájsť ani sa ku tomu nejako dopátrať. Tak ak by tu bola mamička čo mi to poradila a poradí znovu budem veľmi vďačná :heart:
Zobraz celú správu
bobula46
4. máj 2019
Chcela by som poradiť, mám doma 11mesacneho synčeka ktorého dojčím. Už iba ráno a večer.
Chcela by som prestať, synček s tým problém nemá, vôbec nepýta len ja mu večer aj tak dám lebo prsia mám veľmi naliate. Čo urobiť aby mlieko odišlo prirodzenou cestou a nedostala som zápal? Často som ich mávala, vždy minimálne jedenkrát do mesiaca takže mám z toho rešpekt. Dá sa to aj nejak bez liekov? Či lepšie to ukončiť tak? Prípadne o aké lieky sa jedná?
Ďakujem za rady
Zobraz celú správu