Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Ahojte, prosím vás je nejaká stránka ( ako bolo predtým ulož.to), kde by som mohla stiahnuť knihu zdarma ?

Ktoré vitamíny pre deti obsahujú najviac vitamínov? Vibovit, Rakytnicek, Martankovia ? Áno, Jasná vec pestrá strava, ovocie, zelenina, atď ..ale chcem to ešte takouto formou doplniť.

avatar
da_nie_la
Správa bola zmenená    15. sep 2021    

Dnes 14 km pešo za nami.
Samozrejme najmladšia sa nosila.... 🙃

Najväčšia lúštiteľka tajničiek v celom kukuričnom bludisku 😀

'' Mami, kytička pre teba '' 🥰

avatar
da_nie_la
Správa bola zmenená    27. máj 2021    

Hádaj koľko miesta na spanie ostalo mne ..? 😀

Sobota, dezertík musí byť;)

Prosím poraďte co zdravé a sýte jedávate na večeru?uz mi dochádzajú nápady, snažím sa schudnúť 😀

Všetko najlepšie všetkým Livinkám 💋

😃

Akoby som si doma toto vyrobila?;)

A dosť 😀

Kde kúpim takéto sviečky "drevené "??

Toto je závislosť 😃 chutí mi to tak isto, rozdiel 3 eurá 😃

Keď chlapa pošleš kúpiť pol kilové mäsko na večeru 🤔

Tak toto musím vyrobiť môjmu chlapovi 😀

avatar
da_nie_la
15. jún 2020    Čítané 152x

Testovali sme skvelé Nestlé Bio Naturnes

Takéto krásne prekvapenie nás čakalo od Nestlé. 

Ešte som to len otvorila a už degustátor pribehol 😀 

Balenie obsahovalo 2x kašičku a 6 ks taštičiek. Táto výhra bola pre nás ako stvorená, pretože Klaudinka je veľká milovníčka taštičiek a kašičiek.

Tieto výrobky majú veľmi dobré zloženie, nič umelé...Takže toto poteší určite viacero mamičiek. 

Taštičky boli naši verní sprievodci na viacerých výletoch. 🙂 Jednu si uchmatla aj staršia dcérka, taktiež chutila. 

 Kašička na dobrú noc musí byť 🙂 

Uvítame nových členov v našom Aquaparku 😀

"Mama nefoť ma a daj mi jesť! "😀

#konik_testuje
#test_nestle

Svačinka na bicykli musí byť 😀👍
#konik_testuje
#test_nestle

avatar
da_nie_la
Správa bola zmenená    26. máj 2020    

Dnes dorazila výhra od Nestlé. ❤
Klaudia ako správna fanúšička taštičiek hneď musela jednu ochutnať 😀👍😇

#test_nestle
#konik_testuje

(2 fotky)
avatar
da_nie_la
11. jún 2019    Čítané 210x
Image title

Kuniboo - pohodlné oblečenie pre detičky

V prvom momente som neverila, že sme vyhrali. Prišla mi správa, že vyhrávame testovanie oblečenia značky Kuniboo, čo nás veľmi potešilo, teda hlavne našu malú parádnicu. 

Keď mi domov zavítala karta s kreditom, vybrali sme sa nakupovať.  Nevedeli sme si vybrať z veľkého množstva oblečenia za prijateľné ceny pre všetkých. 

Livinku hneď oslovil ruksačik, ten sme museli zobrať.  Už sme ho aj otestovali, boli sme na výlete a naozaj sa nám tam toho veľa zmestilo. 

Mali aj krásne tričká na teplé letné dni, ktoré určite využijeme. Pri malých deťoch tričiek nikdy nie je dosť.  

Ďalej v Livinkinom botníku sme privítali tieto pohodlné cvičky. 

Pri ďalšom nákupe sme kúpili pyzamká do škôlky, tepláčiky a ponožky. 

15.2.2019 ⛪👰

Najkrajší deň v mojom živote ❤

Už zajtra :O

avatar
da_nie_la
Správa bola zmenená    6. jan 2019    

Komu je smutno za Vianocami ?? :/ :D

Trošku som tvorila 😊✂️📏

"Mami všetko najlepšie" 😍

avatar
da_nie_la
31. máj 2018    Čítané 391x

Rajo bezlaktózové výrobky- pre nás správna voľba

Je rozdiel medzi pojmami intolerancia na laktózu a alergia na mlieko, pretože i keď si mnoho ľudí myslí, že ide o jeden a ten istý problém, nie je to tak. Pri intolerancii ide totiž o problém tráviaceho traktu. Alergia zase zhŕňa komplex rôznych symptómov. Zatiaľ čo tá prvá sa môže liečiť, pri druhej ide o pretrvávajúcu záležitosť, pri ktorej musíte vylúčiť z jedálnička množstvo potravín. Intolerancia na laktózu je neznášanlivosť na glukózu, ktorá je súčasťou mlieka.

Problém u mojej dcéry začal keď mala cca 1 rok. Na tvári  a na trupe sa jej objavil škaredý akzém. Keďže u detí do 3 rokov ťažko určiť alergiu lekárskou cestou, tak som sa to rozhodla odsledovať ja. 

Po cca 2 mesiacoch som prišla na to , že  Livinke zle trávi obyčajné mliečko.  

Pár dní sme vynechali mlieko, následne sme nasadili vaše Rajo výrobky.  BOL to skvelý nápad. LIVINKE po čase  zmizol ekzém  a začalo jej lepšie  tráviť. 

Vďaka našej výhre sme mali možnosť vyskúšať viacero bezlaktózových vyrobkov od spoločnosti  Rajo. 

Skúšali sme: tvaroh, mlieko 1.5% a 3.5%, smotanu na šľahanie, smotanu na varenie.