@zuzana1404 och, ďík... kiež by.... ozaj, a zaberá lepšie grilovaná, alebo varená? 😀 aby som vedela správne usmerniť moje malé doktorečky 🙂
@lilivka Najlepšia je dusená vo vlastnej šťave, podávaná na olepených tanierikoch a trošku zacapkaných lyžičkách - to všetko určite pohotovo vzpruží Tvoj vlastný imunitný systém, ktorý spacifikuje tie drzé bacily a vykopne ich von cez nosovú dutinu intenzívnym kýchaním a soplením.
Samozrejme nesmieme zabúdať na podiel manžela v Tvojom uzdravovacom procese - v momente keď príde uťahaný a hladný domov z práce a Ty mu pohotovo zohreješ večeru, s úsmevom a balíčkom vreckoviek v ruke mu ju podáš, usmeješ sa na neho zaslzenými očami a medzi dvoma kýchnutiami popraješ -Dobrú chuť !
No a si zdravá ako ... ako mama 🙂 !
@zuzana1404 ach ako kruto výstižné 😀 😀
@zuzana1404 pripomínaš mi logickú úlohu? 😀 diky



Ja som to mala min. týždeň, sopľavá, zaslzená, len som kýchala, už to prešlo. Skoro sa uzdrav - keď budeš dobrý pacient a budeš pekne papať všetky medicínky - tak si zajtra ako rybička 🙂