#priznanie_matky_na_materskej
- priznavam nenavidim varenie, ale od kedy som na materskej moj muz je hlavne cestovinu s vajcom a spagety, ved som rada, ze som to stihla pocas dna pritom nasom zbojnikovi ( anjelovi) navarit. A tak sa z masozravca stava vegetarian.
- priznavam, ze ked je nieco pokazene, ako napr. lanovka pre deti na ihrisku a maly to nechape, preco sa nemoze spustat, tak mu poviem, ze ked pride daddy tak opravy. A potom moj muz cumi ako nocna mora do lampy co po nom to dieta chce a trapi sa s riesenim a vysvetlovanim danej situacie on.
- priznavam, ze ked ma uz na ihrisku zeru mrle od nudy, hladam sivy mrak aby sme mohli s malym bezat domov, ze bude rain. To jedine ho donuti odist z ihriska bez placu a este behom. Len skoda, ze je obcas taka krasna belasomodra obloha.
- a ano moj menzes skutocne trva len 5dni, ale pred drahym sa mi 5dni rozbieha a este 5dni konci, takze kludne aj 3tyzdne padam do postele po celom dni a mozem sladko zaspat a nie skusat do polnoci gymnastiku ( nic v zlom sex mam rada, ale vtedy ked mam silu si umyt aj zuby po celom dni)
@mlieko myslim si, ze je nas viacej 😂
@lucindamax och, z duše mi píšeš ten posledný bod do bodky! 😉 môj sa už za hlavu chytá, že bud mám PMS, kedy by som vraždila všetko naokolo, potom menzes a potom zase po 😀 takže z toho vychádza cca týžden akčnosti 😝
Baby,sme spolu 14 rokov a čo to už som vyskúšané na mužovi.Takže ja síce nemám PMS a menzes 4,5 dňa🙊,ale môj muž potrebuje,ako sa hovorí,plný bruch a prázdne vajcia😅 Takže šťastie,že on zje všetko,čo navarím a v tom sexe:ak ho nemá 4 až nebodaj viac dní(chudáčik😂),tak je protivný,žerieme sa ako psi,tak si odsledujem,kľko dní už to nemal,šup rýchlo správna manželka a mám kľud,muž pradie ako mačiatko,splní mi všetko,čo mi na očiach vidí👏😎
@adapisarovicova dobrá diplomatka sa z teba stala! 👍😅
Joooj ako som sa v tomto nasla 🙂👍