OBNOV DOM Výzva č. 4
Uz viete niekto kolko € vam vyplatia a kedy?
Posielala som už žiadosť o vyplatenie a stále nic.
@nostres ak dobre viem tak @dominikakoll je momentálne v procese obnovy
@nostres to ani my nevieme. Ja sa inak aj cudujem ze my sme 3.vyzva a uz sa riesia aj dalsie. Musia mat v tom totalny “bordel”. Za kazdym minimalne 3 mesiace cakat.
My uz mame rok co mame zateplene a stale cakame. Ako prisla nam odpoved ze ano uspora tam je. Uz aj ziadost o vyplatenie a stale cakame.
My ešte pracujeme na dome, takže ešte sme v procese prác. Ale mamina dačo spomínala, že vraj budú ponížene platby.
@dominikakoll coze? A to preco?
Este aby vam to aj naspat neprislo ze ste tam nieco nie dobre vyplnili. Aj to sa kolegyni stalo, ze takto cakala cakala a zrazu jej prislo toto. My sme si to napriklad z tohto dovodu ani neposielali sami, ale dali sme to spravit cele cez https://www.zelena-obnova.sk/ a nemuseli sme tak trpnut ci sa nam to vrati alebo ci je to na posudzovani. Ono kym to prejde vsetko cele cez financnu kontrolu atd. tak to celkom trva. A dalsia vec je to dost individualne, kazdy chceme preplatit nieco ine, kazdy mame iny dom.
Baby, tak ako ste dopadli?
@dominikakoll ahoj, my uz mame aj vyplatene 😅😍🙏
@dominikakoll aj my sme opravovali... Oni vam poradia...
@dominikakoll ja som iba dolozila co bolo treba, poradili mi vo všetkom 🙏 potom uz to bolo rychle, velmi rychle 😂
📌