Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
prevenar
30. mar 2018
Co den dal :

"Aj ja som dala syna zaočkovať proti kliešťom...pred tým ich mal min. 8 cez leto a odvtedy nič...tuk tuk... "

..tak tomu sa hovori UCINNOST s velkym U !!! :joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
prevenar
28. feb 2018
Test kvality cajov

Smrdia pesticídmi: V teste čajov vybuchla tretina výrobkov

V bylinkových čajoch si lúhujeme aj pestrý koktejl pesticídov a zvyškov nevytriedených jedovatých rastlín. Kontaminovanú zmes objavil český test až v tretine skúmaných výrobkov. Výnimkou nie sú ani čaje určené pre malé deti.

https://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/smrdia-p...
Zobraz celú správu
prevenar
29. jan 2018
Nic sa nedeje ..dalsia nahoda . :wink:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
4. dec 2017
Na pricinu smrti si zrejme este pockame, v kazdom pripade zvlastna nahoda . ^^

V meste Modrý Kameň zomrelo päťmesačné dieťa. Čaká sa na výsledky pitvy

Podľa informácií z dôveryhodného zdroja boli rodičia s päťmesačnou Sabrinkou v piatok na očkovaní. Aké očkovanie dievčatko podstúpilo, nevieme, no podľa očkovacieho kalendára to mohla byť hexavakcína. Vakcína obsahuje antigény proti šiestim ochoreniam. Včera malo údajne zvýšenú teplotu.


http://www.tvnoviny.sk/domace/1897116_v-meste-m...
Zobraz celú správu
prevenar
30. nov 2017
Zo spravy o poskodeniach vakcinami v USA vychadza ako najnebezpecnejsia vakcina v roku 2017 je vakcinacia proti chripke.

Z 332 celkovych pripadov , ked vlada hradila odskodne za nasledky ockovania bolo 275 prave po ockovani proti chripke. Z celkovych 5 umrti ako nasledok ockovania patria 4 prave ockovaniu proti chripke .

Dole mate tabulku o ake dalsie poskodenia sa jednalo.

...Samozrejme na Slovensku je existencia takejto tabulku nemozna, kedze "nase" vakciny nemaju ziadne vedlajsie ucinku (okrem zacervenania / opuchu v mieste vpichu a zvysenej teploty ) a su absolutne neskodne.

https://healthfreedomidaho.org/flu-shot-by-far-...
Zobraz celú správu
prevenar
12. nov 2017
Chcete zvysit sancu ochoriet na pneumokoky u vasho dietata na trojnasobok ? Nie je problem ! Staci ho zaockovat. Lacne a jednoduche riesenie . LOL
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
21. okt 2017
OSYPKY V RUMUNSKU

zaujimavy clanok v Chorvatskych novinach .

http://promise.hr/mediji-lazu-djeca-u-rumunjsko...

preklad :

Mediá klamú, deti v Rumunsku zomreli od HLADU a ťažkých chorôb, NIE OD OSÝPOK!
Tak ako ani prechladnutie Anny Rukaviny nebol dôvod jej smrti, ani osýpky neboli dôvod smrti rómskych detí. Prechladnutie a osýpky boli iba posledná kvapka ich ťažkého zdravotného stavu. Jednalo sa o kočovných Rómov, ktorí nákazu doniesli z Talianska. Tam sa nakazili a nie v Rumunsku. Po druhé, 16 od 17tich zomrelých bolo už predtým ťažko chorých, niektorí smrteľne. Deti boli podvýživené, v hroznom stave, s viacerými bolesťami, niektoré s tuberkulózou...“ hovorí dr. Sladoljev.
Pred niekoľkými dňami skoro všetky média publikovali z celého hlasu správu, že v Rumunsku umrelo 17 osôb od osýpok, väčšinou detí, lebo sa neočkovali od tej choroby. Správa poslúžila ako hlavný argument na útoky proti všetkým tým, ktorí sa protivia povinnému očkovaniu detí a očkovaniu ihlou tak, ako sa to teraz robí.
No keď sa hurhaj málo stíšil, nejaké portály zverejnili, podľa všetkého posudzujúc, naozajstnú pravdu, teda vlastne veľmi zaujímavé okolnosti, ktoré vrhajú na celý tento vykričaný príbeh, úplne druhé svetlo. Jednotlivé portály (dole sú linky) zverejnili, že sa osýpky objavili v populácií rómskych nomádov, ktorí do Rumunska prišli z Talianska.
Počas 2016 bolo v Taliansku viac než 1000 prípadov osýpok a je známe, že prví ochoreli ešte v Taliansku a tak sa nemôže tvrdiť, že choroba začala v Rumunsku, kvôli pádu počtu očkovaných. Média zamlčali, že všetci zosnulí mali ešte niekoľko ťažkých, v jednotlivých prípadoch aj smrteľných ochorení!
O pozadí tohto médiálneho a zdravotníckeho škandálu sme rozprávali s dr. Srećkom Sladoljevom, významným imunológom a ohlasiteľom korupcie, ktorý je osobne kruto mediálne napadaný, kvôli svojmu známemu negatívnemu stanovisku k povinnému očkovaniu ihlou, ako sa to dnes praktizuje v Chorvátsku a vo svete.

Ako komentujete fakt, že skoro všetky média zamlčali veľmi dôležité fakty týkajúce sa správy, kt. všetci bombasticky zverejnili: že 17 osôb v Rumunsku umrelo od osýpok lebo sa neočkovali?

V pozadí týchto správ nie je starostlivosť, alebo úprimná ľútosť, kvôli umretým, ale bezškrupulózna propaganda nevhodnej metódy umelého získavania imunity očkovaním ihlou. Pretože každodenne vo svete od hladu, ktorý vyrobila lakomosť západnej civilizácie, zomiera päť tisíc deti! Ale ustarané media o tom nehovoria. Umierajúcim deťom „civilizácia“ dáva očkovania, aby neochoreli, ale nedáva im jesť, aby neumreli!

Čo je, podľa vašich informácií, skutočný dôvod umierania detí v Rumunsku?

Dôvody sú druhé. Tak ako ani prechladnutie Anny Rukaviny nebol dôvod jej smrti, ani osýpky neboli dôvod smrti rómskych detí. Prechladnutie a osýpky boli iba posledná kvapka ich ťažkého zdravotného stavu. Jednalo sa o kočovných Rómov, ktorí nákazu doniesli z Talianska. Tam sa nakazili a nie v Rumunsku. Dôvod nákazy nie je, ako media uzatvárajú, nízke očkovanie v Rumunsu a následne nízka imunita skupiny. Nakazili sa v zemi s vysokým očkovaním a vysokej imunity skupiny. Po druhé, 16 od 17tich zomrelých bolo už predtým ťažko chorých, niektorí smrteľne. Deti boli podvýživené, v hroznom stave, s viacerými bolesťami, niektoré s tuberkulózou. Ročné dieťa vážilo iba toľko, ako by malo vážiť dvojmesačné! Jedna zosnulá žena bola HIV pozitívna. Ak by tieto deti neochoreli od osýpok, kto by o nich zaujímal? Možno Soros, alebo Bill Gates?

Prečo sa všetky tieto fakty, ako sa zdá, nesmejú vedieť, prečo media neprinášajú plné informácie?
Preto, lebo by sa nemohlo manipulovať. Nemohlo by sa strašiť. Nemohli by popraviť slaby rejting očkovaniu v ihle, ktoré je v neustálom páde.

Ako sa chorvátske media správajú ku Vám, potom čo ste verejne predniesli svoj stav, že kvôli škodlivým následkom by ste neočkovali ani vlastného psa Bukija?

Zdvihlo to dosť „prachu“. Niektorí ma udali a začal ma kontrolovať inšpektorát kvôli ohrozovaniu zvieraťa. Nezostalo mi nič iné, než media nechať na Bukija a on to robil superiorne. Útoky prestali a media stiahli chvost.

Kvôli čomu toľko útokov na tých, ktorý sa pokúšajú objasniť, že takéto očkovanie je škodlivé?
Lebo máme pravdu.

viac info o rizikach ockovania v skupine - https://www.modrykonik.sk/group/1799/
Zobraz celú správu
prevenar
1. okt 2017
Nasa strava.

Basnicka - najvacsia loz. - https://www.youtube.com/watch?v=dIt_9enqsao

Uvaha - najkrajsi sposob, ako zomriet. - https://www.youtube.com/watch?v=HwxcKqXNRsM
Zobraz celú správu
prevenar
Správa bola zmenená 26. apr 2017
V CR cez 1000 deti poskodenych vakcinami , u nas nic ! ..to mi padol kamen zo srdca, ze mame take super bezpecne vakciny. Slovensko je jedina krajina na svete, kde neexistuju neziaduce ucinky vakcin. Je ich este menej, ako uvadza sam vyrobca v pribalovom letaku :grinning:

http://www.hlavnespravy.sk/v-ceskej-republike-m...
Zobraz celú správu
prevenar
13. apr 2017
Zoznam prispevkov ohladne OSYPOK - https://www.modrykonik.sk/group/1799/?h=osypky&...
Zobraz celú správu
prevenar
31. mar 2017
Dnesny prispevok z nasej skupiny : https://www.modrykonik.sk/group/1799/

aj mnohi lekari chapu co sa tu deje

" salsa26
Včera o 13:21
Tak nieco pozitivne....dnes v praci.. dlhorocny lekar moj zakaznik, odbornik v oblasti ORL ma prirastok do rodiny... vnucku . pri rozhovore : On: rozhodli sme sa ist cestou neocko ako vy... neveste chvilu trvalo presvedcit pediatr.,ale nakoniec sa zadarilo... Az sa my srdiecko zahrialo....... :slight_smile: pan mudr. je zaroven aj onkolog. v oblasti ORL.. mimochodom. :slight_smile: "
Zobraz celú správu
prevenar
25. mar 2017
Jaj ! pekna sumicka :slight_smile:

" Približne od tohto času uložili hygienici za odmietnutie povinného očkovania vyše 1900 pokút v sume asi 140-tisíc eur. Minulý rok šlo o 690 pokút v hodnote asi 39-tisíc eur. "

"O potrebe očkovania sa podľa Kancelárie WHO na Slovensku musí viac hovoriť. " - pane boze ? :D to si neviem ani predstavit, ved reklama , platene clanky , plateny trollovia a platene diskusie a platene "spravodajstvo" kompletne zaplavili slovensko ! denne 100x vsade , kam sa clovek pozrie :grinning:

http://hnonline.sk/slovensko/933402-odporcovia-...
Zobraz celú správu
prevenar
25. mar 2017
"kolektivna imunita" - Blud storocia. realna zaockovanost na SK je 60%

"Kvôli neutíchajúcim správam na tému údajne hroziacej osýpkovej epidémie, na ktoré sme už upozornili v tlačovej správe dňa 9. 3. 2017, sme urobili analýzu zaočkovanosti slovenskej populácie z verejne dostupných zdrojov. Analýza definitívne preukazuje, že na Slovensku nikdy nebola 95%-ná zaočkovanosť obyvateľstva; celkový podiel zaočkovaných je 60%.
Ak by kolektívna imunita závisela iba od zaočkovanosti, ako sa verejne prezentuje, tak by sme na Slovensku každoročne čelili epidémii osýpok. Ak kolektívna imunita existuje, tak len vďaka dvom miliónom neočkovaných dospelých, ktorí majú prirodzenú imunitu po prekonaní osýpok. Neočkované deti majú zanedbateľný vplyv na zaočkovanosť obyvateľstva, strašenie je neopodstatnené a zavádzajúce.

Použili sme verejne dostupné informácie z demografického centra INFOSTAT,[1] údaje o zaočkovanosti Svetovej zdravotnej organizácie,[2] a údaje zo sérologického prehľadu Státního zdravotního ústavu ČR z roku 2013,[3] nakoľko slovenské úrady už 15 rokov nijaký sérologický prehľad nezverejnili, hoci sa za ten čas zmenili už všetky vakcíny používané u detí. Rozdiely medzi slovenskou a českou populáciou sme zohľadnili. Plné znenie analýzy bude zverejnené v najbližšom čísle časopisu Dieťa 4-5/2017. Stručné výsledky sú nasledovné: .. "

https://www.dieta.sk/zaockovanost-proti-osypkam...

http://www.hlavnespravy.sk/zaockovanost-proti-o...
Zobraz celú správu
prevenar
10. mar 2017
Tlačová správa k epidémii osýpok v Maďarsku a Rumunsku

Občianske združenie Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania je vážne znepokojené, akým zavádzajúcim spôsobom sa slovenská verejnosť informuje o lokálnej epidémii osýpok v Maďarsku a Rumunsku.
Časť rodičov na Slovensku, často po vážnych negatívnych skúsenostiach, sa snaží informovane rozhodovať o ďalších očkovaniach svojich detí. Teraz ich časť médií i vyburcovanej verejnosti napáda ako „príčinu budúcich epidémií“.

Správy sa neraz podávajú takým spôsobom, že v čitateľovi, poslucháčovi či divákovi poľahky vznikne dojem, ako keby na Slovensku bola očkovaním viac než 95 percent obyvateľstva vytvorená kolektívna imunita proti osýpkam, avšak zrazu bola ohrozená, pretože zaočkovanosť v poslednom roku klesla pod požadovanú hranicu, a to kvôli odmietaniu očkovania malých detí. Takéto podanie je nepravdivé a dokonca aj matematicky nezmyselné.

Faktom je, že v poslednom roku približne 5 percent dvojročných detí nebolo očkovaných. Lenže dvojročné deti tvoria len zlomok populácie Slovenska a tak nemôžu naraz významne ovplyvniť celkovú zaočkovanosť. Prečo teda hon na zodpovedných rodičov? Lebo odopreli poslušnosť farmaceutickému systému?

Na druhej strane, správy zoširoka obchádzajú zjavný fakt, že mnohonásobne väčšiu skupinu tvoria dávno zaočkovaní dospelí, u ktorých účinok vakcíny už vyprchal, a najmä neočkovaní dospelí, narodení pred rokom 1969, kedy sa začalo očkovať proti osýpkam. Z tejto jednoduchej skutočnosti vyplýva, že sa absolútne nedá hovoriť o 95-percentnej celkovej zaočkovanosti obyvateľstva (ako sa nám predkladá v hypotéze o kolektívnej imunite). Ktovie, či zaočkovanosť proti osýpkam na Slovensku vôbec niekedy dosiahla aspoň 65 percent!


https://www.dieta.sk/tlacova-sprava-k-epidemii-...
Zobraz celú správu
prevenar
22. feb 2017
Zobraz celú správu
prevenar
16. feb 2017
POZOR ! hrozi uraz logickym uvazovanim ! na SK - TRESTNE !

http://youtu.be/eJicqQIdWJU
Zobraz celú správu
prevenar
20. jan 2017
Countdown - Barack Hussein Obama, este chvilu :D a tento mierotvorca, ktory ma na svojich rukach krv stoviek tisic nevinnych ludi v Lybii , Syrii, Iraku a v Afganistane odide do minulosti.

https://countingdownto.com/countdown/obama-out-...

Som zvedavy, ci sa niekedy dockam dalsich odpocitavani . :slight_smile:

Countdown - EU
Countdown - NATO
Zobraz celú správu
prevenar
25. dec 2016
Sirte informacie pre dobro vsetkych :slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
20. dec 2016
Dalsie "ochranene" dieta. ..darmo , za neexistujucu kolektivny imunitu obcas musi niekto zaplatit. Ktovie , ktore dieta bude to dalsie. ^^

"Čtyřměsíční Honzík z Jihomoravského kraje ochrnul po druhé dávce hexavakcíny na polovinu tvářičky. Odborní lékaři shledali, že jde o postižení v důsledku očkování a že i přes léčbu a rehabilitaci nelze očekávat zlepšení. Ministerstvo zdravotnictví ale žádost rodiny o odškodnění odmítlo. Za doživotní újmu tak podle státu nenese nikdo odpovědnost. "

http://www.lidiligy.cz/chlapce-ktery-ochrnul-po...

Kto ma zaujem o viac informacii ohladom rizik ockovania , najde ich tu - https://www.modrykonik.sk/group/1799/
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
20. dec 2016
Nasi moslimsky priatelia z krajin v ktorych nie je ziaden vojensky konflikt opat obohatili Europu o svoju kulturu. Tentokrat v Berline - 12 mrtvych , desiatky tazko zranenych - zmrzacenych ludi. Bud si na to zvyknete, taketo veci budu totizto len pribudat ..alebo si na to nebudete chciet zvyknut ..su len dve moznosti. Myslite na to pri volbach, kym este mozte rozhodnut.

http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/onlin...
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
17. dec 2016
Slovenski "fasisti" sa chystaju obrat ubohe Slovenske deti o VAKCINY ! Zaciatok 3 svetovej vojny ?

"Sebastian dopadol ešte horšie. Po opakovaných očkovaniach v 7. a 9. mesiaci zostal totálne imobilný, s poškodeným zrakom a bez schopnosti komunikovať. Postupne mu zlyhávajú orgány a je odkázaný na 24 hodinovú opateru svojej mamičky Ivety."

"ĽS Naše Slovensko súčasne plánuje v parlamente predložiť návrh zákona, ktorým sa zrušia sankcie za odmietnutie očkovania. Sme presvedčení, že je výsostným právom každého rodiča, aby rozhodol či dá svoje dieťa zaočkovať alebo nie. Odmietame, aby bol ktokoľvek nútený do lekárskych zákrokov, ktoré so sebou prinášajú obrovské riziká, čo dokazuje aj prípad dvojičiek Benkovcov."

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/nasa-po...
Zobraz celú správu
prevenar
25. nov 2016
Standing rock - boj americkych indianov proti stavbe ilegalneho ropovodu cez ich uzemie. predpoklada sa zamorenie pitnej vody a dalsie negativne dopady na obyvatelstvo. deje sa to prave teraz. demokracia ma rozne podoby ^^

https://www.youtube.com/watch?v=w76mDrIL6qU
Zobraz celú správu
prevenar
17. okt 2016
Vsetci si mozte pozriet novy film o rizikach ockovania Vaxxed

http://putlocker.live/Vaxxed-From-Cover-Up-to-C...
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
5. aug 2016
Pripravovana kniha o rizikach ockovania. Suhrn najdolezitejsich informacii na jednej kope.

Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať
Bezpečnosť vakcín, ich zloženie a možné nežiadúce účinky

https://www.google.sk/search?q=+Hovorme+o+o%C4%...
Zobraz celú správu
prevenar
5. aug 2016
V nasej skupine https://www.modrykonik.sk/group/1799/ bol zverejneny link na velmi zaujimavy clanok. Doporucujem prestudovat kazdemu. Pridavam vynatky z tohto clanku. Link na cely clanok - http://ciernalabut.sk/2313/durana-ockovanie-by-...RICHARD ĎURANA z inštitútu INESS vyvíjal počas doktorandského štúdia vakcíny. Napriek tomu tvrdí, že očkovanie by malo mať len odporúčací charakter.

Preto považujem za dôležité získať o pozitívach, ale aj rizikách očkovania, ktoré môže mať potenciálne dopad na celý zvyšok života, čo najviac informácií a nebáť sa pýtať svojho pediatra, aj keď sa môže rodič cítiť hlúpo.

Vedecká komunita nie je jednomyseľne uznesená na tom, že všetky vakcíny sú neškodné a objavujú sa názory aj štúdie, že vpichovanie endogénnych proteínov priamo do tkaniva človeka môže v dlhodobejšom horizonte spôsobovať rôzne nežiaduce efekty, ako napríklad ušné zápaly, alergie, či ADHD. Ojedinelé nie sú ani názory publikované v prestížnych vedeckých časopisoch ako The Lancet, že za významným nárastom autoimunitných ochorení ako je diabetes, chronická artritída, skleróza multiplex alebo leukémia, môžu byť aj vakcíny. Tu už by mal minimálne spozornieť každý, kto nechá svoje deti očkovať proti ochoreniam, na ktoré sa už dávno neumiera.

- Ako je teda možné, že na Slovensku lekárska obec v drvivej väčšine tvrdí, že očkovanie je bezpečné a nevyhnutné, aby sa nešírili choroby, ktoré sme vďaka očkovaniu vyhubili?

Nepoznám presné dôvody, prečo to tak je. Ale jeden z nich môže byť napríklad to, že aj pre samotného pediatra je pomerne zložité sa začať vymedzovať zo záväzných odporúčaní ministerstva zdravotníctva. Keď nejaký lekár začne, napríklad aj na základe vlastných skúseností, spochybňovať účinok niektorých liečiv, môže byť odsunutý na okraj. Je to niečo, ako keby kňaz chcel spochybňovať neomylnosť pápeža. Ďalším dôvodom môže byť pohodlnosť. Je jednoduchšie odkazovať na tvrdenie v otázke, než s každým rodičom zvlášť diskutovať o pozitívach a negatívach očkovania vo vzťahu ku každému dieťaťu ako jedinečnej bytosti.

Vidíš na vakcinácii aj niečo pozitívne?

Z môjho pohľadu je povinné očkovanie zbytočne široké. Očkujeme aj proti ochoreniam, na ktoré sa už neumiera a sú v dnešnej dobe ľahko liečiteľné, viaceré dokonca aj v domácom prostredí bez použitia liečiv. To sú napríklad osýpky, mumps alebo ružienka. V súčasnosti sa dajú antibiotikami či antivirotikami liečiť aj ďalšie ochorenia, proti ktorým sa povinne očkuje, ako napríklad pneumokokové infekcie či hemofilové nákazy. Lekári často tvrdia, že vďaka očkovaniu sa podarilo vyničiť mnohé choroby. Toto tvrdenie ale nie je nijako potvrdené a v argumentácii zo strany zástancov očkovania dochádza k zámene korelácie s kauzalitou. Napríklad v Európe sa vo viacerých krajinách vôbec neočkovalo proti obrne a pritom v nich vymizla rovnako ako v krajinách, kde sa proti nej očkovalo. V prípade viacerých vakcín to bolo dokonca tak, že najskôr choroba začala miznúť a až potom sa začalo s povinným očkovaním proti nej.

- Domnievaš sa, že ak sa v krajine zlepší hygiena, je to dôležitejšie ako vakcinácia?

Nejde len o hygienu. Hľadanie kauzálnych súvislostí a historický revizionizmus v značnej miere poukazuje na to, že za uplynulých 200 rokov môže za vykynoženie mnohých detských chorôb skôr lepší prístup k čistej vode, dobrá výživa, sanita a hygiena, lekárska starostlivosť a vzdelanie, čiže vyšší životný štandard ako taký.

- Jedným z argumentov zástancov očkovania je, že neočkované deti sú zdravé len vďaka tomu, že veľká časť populácie očkovaná je.

Čo sa týka zdravia, je až neuveriteľné, že chýbajú komplexné komparatívne štúdie, ktoré porovnávajú zdravotný stav očkovaných a neočkovaných detí. Toto by malo byť kľúčové, aby človek vedel posúdiť, ktoré deti sú na tom lepšie. Tieto informácie sa začali zbierať a ukazuje sa, že ušné infekcie, astma alebo ADHD sa vyskytovali o tretinu častejšie u detí, ktoré boli očkované.

- Je podľa teba povinné očkovanie na Slovensku pozostatkom socializmu?

Môže to byť jeden z dôvodov, prečo sa na Slovensku povinne očkuje proti veľkému počtu chorôb. Pohľad na európske štatistiky napríklad hovorí, že proti Haemophilus influenzae typ B alebo čiernemu kašľu, ktoré sú obe súčasťou hexavakcíny, sa povinne očkuje výlučne v postkomunistických krajinách.

- Keby si sa teraz narodil a mohol si vybrať, či sa očkovať alebo nie, dal by si sa zaočkovať? A proti čomu?

Druhýkrát sa už nenarodím, ale tiež mám malé deti. Dve z nich nemám zaočkované proti MMR a jedno, dcéru kvôli autoimunitnému ochoreniu ani hexavakcínou. Keby som sa o očkovanie zaujímal z holistického pohľadu dôkladnejšie už skôr, žiadne z mojich detí nedám zaočkovať MMR vakcínou.

- Vakcíny sú často spomínané ako dôležitá súčasť rozvojovej pomoci. Je to pre tieto krajiny skutočne prínosné?

V rozvojových krajinách majú stále problém s prístupom k čistej pitnej vode, sanitou, výživou aj celkovou kvalitou života. Tu treba poctivo urobiť analýzu nákladov a výnosov. Bill Gates, ktorý financuje očkovanie detí v rozvojových krajinách, ale napríklad aj farma firma GSK sami uvádzajú, že vakcinácia je hneď po čistej vode najdôležitejším faktorom pri eradikácii ochorení. O tom, aká je dôležitá kvalita životného štandardu, hovorí aj skutočnosť, že v prípade osýpok sa podľa Svetovej zdravotníckej organizácie drvivá väčšina, viac ako 95 %, úmrtí vyskytuje v krajinách s nízkym príjmom a slabou zdravotníckou infraštruktúrou.

- Ako vnímaš súčasné antivax hnutie?

Kto je Antivax? Ten, kto odmieta očkovanie? Alebo ten, kto sa oň zaujíma a predkladá aj dôvody pre neočkovanie? Antivax, tak ako je vnímaný v médiách, je podľa mňa z časti dôsledkom zlej komunikácie zo strany štátnych autorít. Dnes sa rodič, ktorý nehovorí po anglicky a nemôže si prečítať zahraničné zdroje, nedokáže na slovenských stránkach alebo letákoch u lekára prečítať nielen proklamované výhody očkovania, ale aj možné negatíva, či poradiť sa. Za antivax príslušníka sa považuje aj rodič, ktorý odmieta dieťa očkovať z náboženských dôvodov. Pritom napríklad v USA je to úplne legitímny postup.

Mne totiž naopak príde, že sa tu formuje aj akási Anti-Antivax skupina, diskusia sa polarizuje a medzi týmito dvoma názorovými prúdmi vzniká až nevraživosť a vzájomné opovrhovanie.
Zobraz celú správu
prevenar
27. júl 2016
MUMPS (po stvrte? )

"V Banskobystrickom kraji zistili lekári príznaky mumpsu u ôsmich detí. Všetky boli povinne proti tejto chorobe zaočkované. Ochorieť by teda už nemali."

nemali, ale 100% z ockovanych ochorelo ...opat . ^^

vysvetlenie :

„Ja osobne si myslím že ide o nie celkom účinnú vakcínu," uvažuje pediater Svetozár Dluholucký.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1789727_deti-ocho...

cize oni fakt veria na "dozivotnu imunitu" z vakciny? ..alebo si tento "nazor" .."niekto" tucne zaplatil ?

Všetky boli povinne proti tejto chorobe zaočkované.
Všetky boli povinne proti tejto chorobe zaočkované.
Všetky boli povinne proti tejto chorobe zaočkované.
Zobraz celú správu
prevenar
19. júl 2016
OCKOVACIA schema na rok 2017 :dizzy_face:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
18. júl 2016
V pribalovych letakoch v USA su nuteni napisat aspon naznak pravdy , v slovenskych ? - nehrozi. Tu je vsetko "neskodne" a 100% "bezpecne". Priznane neziaduce ucinky v ich vlastnej studii - SIDS a Autizmus .

http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVacc...
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
24. jún 2016
!!!!!!!!!!! SLOVEXIT !!!!!!!!!!!

- Zdielajte vsade :grinning: ..blogy, FB , atd ..vsade kde sa da :slight_smile:

- Budte pripraveni, ked to pride ! Dufajme, ze to uz nie je daleko. UK sa uz zachranilo, na rade je zachranit aj nase deti a Slovensku buducnost.
Zobraz celú správu
(1 fotka)
prevenar
24. jún 2016
BREXIT PRESIEL !! ANGLICKO OPUSTA EUROPSKU UNIU !!! :grinning:

sa asi zmysim z toho , dalsie nasleduje Francuzko (podla sprav) :grinning: predsa len svetlo na konci tunela :grinning:

Briti odhlasovali opustenie unie poctom 51,9% hlasov .

http://www.telegraph.co.uk/news/2016/06/24/eu-r...


neviem tomu uverit :grinning: LOL !!!
Zobraz celú správu
(1 fotka)
Strana
z 4
Predošlá Strana
z 4
Ďalšia