icon
1 / 1
avatar

Vykotilo ma z tej ceny, 11,50€ za kilo? To fakt myslia vážne?

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@vcerajsia za 11,50€ kilo si kúpim domáce 🤷🏼‍♀️ Stará mama chodí brat domáce polkilove za 5€

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@tajinkaaa zostáva mi rozum stáť, kupujeme po 9€ kilo a už to sa zdá ľuďom veľa

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@vcerajsia no hlavne keď sa zjedia na posedenie 😂 ale BILLA má tuto cenu hrozne premrštenú na to že je to obchodný reťazec 🤷🏼‍♀️

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@tajinkaaa
@vcerajsia my ani nemáme nejak možnosť kúpiť väčšie balenie a ešte k tomu ja domáce mliečne výrobky od mala nemôžem🙈 brutálne ma bolí žalúdok, je to také "surové" pre mňa.. kupujem 2-3 balíky týchto a cena mi príde fajn 😉

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@raduska12 ved jasné nie každý má k tomu domácemu prístup ☺ Ja len za seba ze podľa mňa je to riadna pálka, ale tak reťazec

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

@raduska12 my v rámci výletu chodíme do Zázrivej na korbáčiky a uzlíky 😀a stará mama nosí tiež od kamarátky domáce tak k tomu mame väčší prístup a ja osobne čo nemusím kupovať v reťazci tak nekúpim a berieme vždy veľa lebo partner ich vyjeda pri tv ako čipsy 😀 len ta cena ma zarazila ozaj 🤷🏼‍♀️ Vyššia ako take pravé “ sulane na stehne” 😀😀

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

my milujeme korbáčiky😘.....celá rodinka.....a podľa mňa v reťazcoch je táto cena úplne super v tescu ich kupujem v cene od 13,00 do 17,00 eur za kilo.....

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

ja milujem syry a také údené korbáčiky sú pre mňa topka 😉

Odpovedz
26. okt 2018
avatar

aj my ich milujeme všetci

Odpovedz
27. okt 2018