Prosím vás, chcela by som sa opýtať,po zlomenine ruky v lakti,bolo vám treba rehabilitovať?ak áno,koľko asi? ďakujem za odpoveď
Ja som mala a cca mesiac rehabiliracie. Dcera mala dratovane tam sne rehabilitovali asi tiez mexiac
@gabika99 som rada, že je tu aspoň nejaká nádej.
@drobcek221 také ťažkosti nemáme,tak dufam,že u nás to treba nebude
@sasa1310 tak to mi hádam aj sám potom povie,ak bude treba .ale budem dúfať,že nebude treba
@zuzik1983 moja dcéra bola veľmi živá, ona hneď ako jej dali dolu sadru tu ruku vystierala, teda hneď nie celkom, ale lekár usúdil, ze nebude treba rehabilitácie, ze ona ju rozcvici aj sama a tak aj bolo. V lakti mala zlomenú ruku keď mala 4 roky. Potom mala tu istú ruku zlomenú v zápästí v 8 rokoch, tiež nechodila na rehabilitácie.
To je veľmi individuálne, syn mal pri zlomenine lakťa prerušené periférne nervy, absolvovali sme 3 mes. rehabilitácii, vodoliečbu, elektroliečbu. Keď mu dali dole sádru, mal ruku v určitom uhle, nevedel ju zohnúť, ani narovnať, prstami nedokázal hýbať... takže ešte dlho nevedel fungovať samostatne (mal 7 rokov)
Dcéra mala takto zlomenú ruku a nepotrebovala rehabilitácie. Pekne, postupne doma vedela ruku vyrovnať.