Vyhrajte s Profuturou 4x diamantový šperk ALove v hodnote 400€

3. sep 2021
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky,

vieme, že byť mamou na plný úväzok, 7 dní v týždni, 24 hodín denne, od úsvitu do úsvitu je častokrát veľmi náročné. Zaslúžite si obdiv, poklonu, ale aj niečo navyše. Niečo, čo poteší každú ženu.
Čo môžete vyhrať?

Vďaka Nutrilon najpokročilejšie patentovanej receptúre pokračovacích dojčenských mliek NUTRILON PROFUTURA môžete teraz vyhrať klenot, ktorý si určite zaslúži každá z vás. Venujte chvíľku sama sebe a nezmeškajte šancu získať jedinečný diamantový šperk od značky ALOve v hodnote 400€, ktorý podčiarkne a zvýrazní vašu osobnosť. Pretože vy si to zaslúžite!

4 výhercovia získajú darčekový poukaz na diamantový šperk ALOve v hodnote 400 EUR.

Ako sa zapojiť?

1. Kúpte aspoň 2 balenia mliek Nutrilon Profutura 2-4 800 g a odložte si doklad z nákupu. Platí aj pre akciové balíčky s príbalom. Akcia sa nevzťahuje na počiatočnú dojčenskú výživu.

2. Vyplňte súťažný formulár na www.nutriklub.sk/sutaz. Pre vyplnenie budete potrebovať kód z účtenky alebo číslo faktúry so súťažnými výrobkami. Súťažná účtenka/faktúra pritom musí obsahovať aspoň 2 ks Nutrilon Profutura 2-4 800 g. Originálnu účtenku/faktúru si uschovajte. V prípade výhry Vás požiadame o jej predloženie. Každú súťažnú účtenku/faktúru možno zaregistrovať len raz. Súťaž trvá od 1.9. do 30.9.2021!

2. VYHRAJTE darčekový poukaz na diamantový šperk ALOve v hodnote 400 EUR. Celkovo losujeme až 4 výhercov! Viac informácií nájdete na www.nutriklub.sk/sutaz.