Kde predávajú cestovný nočník - Bratislava?

riusik
20. aug 2008

Ahojte, mamičky z BA, neviete mi, prosím, poradiť, kde by som kúpila cestovný nočník? Keď som ho naposledy videla v Mothercare v Auparku, som si povedala, že :nabudúce" a odvtedy ho nemajú ☹ Neviete, kde ešte ho predávajú? Na nete som nenašla ☹ Vopred vďaka.

zuz11
20. aug 2008

mna by zaujimalo ze ako ten cestovny nocnik vyzera 😀 nevidela som ho nazivo a my cestujeme s tym nasim normalnym 😀

lucinkaaa
20. aug 2008

to je dobra haluz to fakt existuje?? 😀

emjee
20. aug 2008

mozno je na kolesach 😉 😀 riusik, dufam, ze sa nehnevas, za takuto poznamku 😉

katy1979
20. aug 2008

existuje tiež som ho videla len v mothercare takže kde by ho ešte mohli mať nepordadím.
vyzerá to len akoby zachodova doska s priklopom a dole je troška miestecka na vykonanie potreby.
ale však zbalíte aj klasika nočník však zuz.

ináč je to od temy, ale admini sa dohodli že tu obidve tehulkujete? 😀 ale je to krásne a dufam že svoju ulohu budete zvladať aj po porode a budete tu robit poriadok aj nadalej.

zuz11
20. aug 2008

hehe, tak to fakt dalsia spostost do domu ako sa hovori 😀 to by som neviem kolko musela cestovavat aby som za to vyhodila tie prachy 🤐
ja vravim nosime nas normalny nocnik a uz sme ho pouzivali aj pri ceste a nebol problem 😀 obavam sa ze ak by som na cesty pouzivala iny nocnik tak by ho mala viac okukavala ako cikala a kakala don 😀

od temy, vies ked motyka vystreli tak aj adminky mozu byt tehu v podobnom termine 😀 dokonca aj majka s bobom cakaju babetko 😉

riusik
autor
21. aug 2008

ahojte, som celkom rada, ze som vas pobavila 😵
na vysvetlenie - kolegyna mojho manzela ho tak zblbla, ze aka je to perfektna a prepotrebna vec, ze si neda povedat... takze preto zhanam a samozrejme na poslednu chvilu. ideme na dovolenku autom a manzelik si vzal do hlavy, ze by sme to naozaj mali mat. je pravdou, ze na ceste nocnik nepouzivame. krpec zvykne vydrzat trasy, ktore v ramci sk zdolavame, popripade zastavime a cika do travy... ale ved nejak bude. v kazdom pripade dakujem, ze sa tu vobec nejaka diskusia rozbehla...
prajem vam vsetkym pekny dnik
a adminom blahozelam 😵 a ticho zavidim 😉 - samozrejme, od temy....... 😀

zuky
22. aug 2008

ahoj riusik....tak cestovný nočník som si zaobstarala aj ja a majú ho na Košickej ul., predajňa PRE DETI.
Len sa mi zdá, že je už trochu malý pre môjho drobca a pozerám, že má toľko čo tvoj, tak najskôr vyskúšajte... 😅

riusik
autor
22. aug 2008

vdaka zuky...aj som si myslela, ze tam by ho mohli mat, ale nenasla som ho na ich web stranke... zajtra cestujeme, tak snad tomas vydrzi...a mozno este pred odchodom sa tam zastavime...

zuky
23. aug 2008

... no pred mesiacom doplňali zásoby, tak vtedy ich mali plno
...a to čo majú na web stránke nesúvisí s tým čo majú alebo nemajú v predajni- raz ma poučila predavačka 😝

riusik
autor
31. aug 2008

zuky - vdaka za poucenie 😉
inak, zvladli sme to aj bez toho nocnika. zoparkrat sme sice stali zbytocne, ale lepsie ako ocikane cele auto 🙂

zsaulicova
31. mar 2011

@riusik zdravim ta, aj ja ho prave zhanam, maju ho len na ceskych strankach.
http://www.verunka.sk/index.php?main_page=produ...
http://www.malvik.sk/Na-doma/nocniky/Potette-Pl...
a tato pani ho predava aj na mimibazare: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7858011
zuzana

zigovamaja
22. jún 2013

ahoj, máte niekto skúsenosť s cestovným nočníkom kiddy carry potty, vypadá ako kabelka, nikde sa nemôžem dopátrať aký je veľký, ak niekto vie môžete mi napísať aký má priemer? nechcem ho zbytočne objednávať ak maličký, vďaka

luciahromadkova
22. jún 2013

@zigovamaja s tym nemam skusenost, ale mam s tymto super vec...
http://www.brendon.sk/Products/Details/21464 a predaju aj ako e-shop, takze nemusis tam ist. Inak papierovy obal ak neznicis pouzijes opatovne a dovnutra mozes dat hocijaku igelitovu tasku 😉 a je to balene v taka vacsia damska vlozka, v pohode aj do kabelky.

zigovamaja
23. jún 2013

to som ešte nevidela ale vďaka za tip, u nás je to otázka niekoľkých týždňov, lebo malá je už úplne bez plienok, len ju nemôžem naučiť vonku na trávu, tak je mi zbytočné vyhadzovať kopec peňazí za drahé nočníky 🙂

zigovamaja
23. jún 2013

@luciahromadkova a prosím vás udrží ten nočník váhu dieťata, môže si naň normálne sadnúť?

luciahromadkova
23. jún 2013

@zigovamaja tak syn ma 15 kg, ked sme zacinali mal cca 12-13 kg a udrzalo... 😉 a ked len kvoli uceniu do travicky, tak to uplne staci

mathis001
7. aug 2013

ahoj da sa objednat na HEUREKA stranke,alebo MALI