Absolvoval niekto z vás hormonálnu jogovú terapiu?

yollanda
24. aug 2020

Ahojte! Absolvoval niekto tento hormonyoga kurz? Ak áno, odporúčate?

llucciaa
24. aug 2020

Ja som bola už tak dávnejšie kvôli veľmi silnému pms a hlavne som ho mala už dva týždne pred ms takže strašné. Na začiatku by si mala cvičiť každý deň a potom na udržiavanie keď sa ti upraví to čo chceš tak 2-3 do týždňa stačí ale nečakaj, že ti to pomôže ak to cvičiť nebudeš alebo raz za týždeň, tak to nefunguje. Musíš mať proste chuť sa hýbať

nina004
24. aug 2020

@yollanda Ja som bola vo februári tohto roku a po cvičení sa mi pekne upravil cyklus aj hladina prolaktínu. V júli sa mi podarilo po štyroch rokoch otehotnieť. Neviem či to bolo len jógou,ale za mňa odporúčam.

sonka_miro
24. aug 2020

Ja som cvicila podla knizky je to tam pekne vysvetlene a pomohlo k otehotneniu.

simca06022011
24. aug 2020

@sonka_miro prosim ta podla akej knizky? 🙂 ja najradsej cvicim doma, nerada niekam chodim mezdi ludi fucat :D tak by som si pozrela

kataka10
24. aug 2020

@yollanda mne sa vdaka h.yoge upravil menstruacny cyklus a stav vajecnikov nakolko som mam PCOS a nasledne sa nam zadarilo baby. Takze pre mna bol kurz hodny kazdeho centu 🙂

buxus24
3. jan 2021

@sonka_miro aka kniha?

sonka_miro
3. jan 2021

@buxus24 hormonalna yoga od Mirky Bartosovej

buxus24
3. jan 2021

@sonka_miro mam ju na FB tak si ju prelustrujem.dakujem.
A ak sa smiem spytat kolko si cvicila kym sa zadarilo.

sonka_miro
3. jan 2021

@buxus24 cca 2 mesiace plus som mala od nej este jeden olejcek ale uz si presne nepamätam nazov.

buxus24
3. jan 2021

@sonka_miro takze si jej najprv pisala ake problemy mas a s cim chces pomoct a ona ta nasmerovala

sonka_miro
3. jan 2021

@buxus24 ona robi aj kurzy ale mne to vtedy nevychadzalo tak som sa dala sama na to , v knizke je ozaj vsetko.velmi dobre vysvetlene

buxus24
3. jan 2021

@sonka_miro napisala som jej tak uvidim co mi odpise