• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Alergia a astma u detí. Čo pomáha?

14. mája 2017 
@sisinka76 ja som obrovska :D....uz padaju stavky ci to dotiahnem na stovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: mama 91 momentalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial je to len +3 ....a inak je mi fajn...len to leti
13. apr 2011 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 do 100 to isto nedotiahnes, to by si musela zacat teraz mega jest, aby si stavkujucim urobila radost :wink:
a veru, kraaaati sa ti to. inak, ja sa budem musiet "testnut". uz 5.den meska menzes, tak sa necham prekvapit :grinning:
13. apr 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka76 no tak na co cakas?..uz aj sa testni...nech nas je viac :grinning: bud to bude babenka alebo zaklozite futbalovy klub :D
lenze ja som prave zacala mega jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..konecne mi chuti po celodennych rannych nevolnostiach
13. apr 2011 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 testik nemam doma a chcem rano, vtedy je hladina toho tehot.hormonu najvyssia. takze bud budu // alebo nie. ja by som rada babu, to je jasne, vsak taku prevahu chlapsku mat doma, no ani nechcem pomysliet :grinning:
ale moj tato bol na tom podobne, lenze v babskom vydani, 5 kusov mal doma :grinning:
13. apr 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka76 potom radsej uz zatvoril :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam doma tiez 3 chlapov..mm, maly a pes ..takze babenku potrebujem ako sol :grinning: :grinning: :grinning: ale je mi to jedno, aj chalan, len nech je zdrave dieta
13. apr 2011 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 zdrave dietatko, to je najdolezitejsie :slight_smile: ja ked som sa Samka este davnejsie pytala, ci by chcel k Riskovi este nejakeho braceka alebo sestricku, tak mi povedal - mamika, radsej brata, lebo co by sme robili s dievcatkom? vsak ani tu cikulku nevieme utierat :grinning: / to raz pocul moju segru, ked som bola u nich, ta ma 2 dievcata a my sme sa spolu bavili a on to pocul a zapamätal si :grinning:
13. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka76 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatyyyyy
hej toho sa aj ja bojim..chlapcovi len nadvihnes a poutieras a co s babenkou...a este ked som sa tu na MK docitala, ze to moze u dievcatka zrast..tak mam trosku stresy..lebo nam baba hrozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2011 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 zrast? fiiiha, to som este nepocula. moje nervy, ako dobre, ze mam vajcakov :grinning:
musim ist, Risko sa zobudil, tak mu idem dat jest, lebo zaspal bez obeda, co zaspal, normalne zalomil medzi hrackami :grinning: pa zatial a vecer popisem aj v nasej teme. a vdaka za rady :wink:
13. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda vy tu riesite :wink: :grinning: ..ja som mala vacsi strach z chlapcenskej predkozky :wink:
13. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 no trosku sme odbocili od temy :sweat_smile:
ale co..predkozka sa prinajhorsom obreze..ale dievcatka maju potom strach z gynekologov :frowning2:
13. apr 2011 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 - no u nas /myslím segry mame 5 chlapcov a 2 dievcatka...tak my by sme radsej dievcatka..tie su poslusnejsie :wink: :grinning: / a teraz vidim, že niekto ma z dievcatiek strach :grinning:
ale zase chapem, ked bude mat Baska 17, tak budem stresovat a u chalanov mi to bude jedno, budem max. neprijemna svokra :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ako puberty sa desim :confounded:
ja som skor taky chalansky typ, nikdy som sa nehrala s babikami..ja som si stavala nemocnice pre auticka :sweat_smile:
13. apr 2011 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka76 nemám deti ale do jaskyne občas idem, myslím, že celkovo pobyt v prírode a nie v hnusnom meste pomože komukolvek a nie xodenie po doktorox a napxávanie sa liekmi ... ;)
14. apr 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo ja žijem na dedine a do hôr chodíme skoro každý rok a aj do jaskyne.Ja som si ešte včera myslela ako dobre sa z choroby dostali bez toho aby som bola s nimi u dr a dnes prší a deti zas kašel ,nádcha ale k dr zatial nejdem .Prianie každej mami je aby boli deti zdravé :wink: a myslím že píšem za všetky :wink:
14. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 mne tiež býva zle ked je horšie počasie ale inhalátor to vždy vyrieši, treba pozitívne mylsieť :slight_smile:
14. apr 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13
@sisinka76 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálne som sa smiala na vašom rozhovore. Akurát mi včera večer hovorí Lara, že ju pri cikaní štípe. Ja jej no to, že ak to do zajtra neprejde, tak pôjdeme k dr. Ona mi na to odpovedala : No to určite!!!Nikto mi tam kukať nebude!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo áno máš pravdu pozitívne myslím aj inhalátor som si kúpila a 3 mesiace bez väčších chorôb poteší každého aj ked zo soplíkami. :wink: .
@monalisatko :grinning: :grinning: :grinning: vyskúšaj jéj potierať rumančekovým odvarom alebo potierať framykoinom a hodne vela čajíku a pre istotu ju pozri naša ked mala infekciu z pišinky aj trocha krvácala a to jéj dala canesten masť a potom som ju ešte musela namáčať 20min v hypermangánovom kúpeli.V krátkosti pre istotu si to pozri aj ty fakt netreba to nehať .
14. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 jasné, pozrela som jej to večer a nič tam nemá. Ani len červené, žeby vyštípané od moču. Tak neviem. Už nie prvý krát to má. Trvá to stále len krátko. Asi 1 deň.
14. apr 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no našťastie naša to tak často nemá a som strašne rada . :wink: A už sa máte trošinka lepšie.
14. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 už je celkom dobre. Ja som v pohode (dnes som bola znova na odbere krvi) Lisa tiež a Lara je štvrtý deň v škôlke. Ráno síce zas dosť kašlala, ale ešte to neriešim.
A čo tvoje detičky? Čítam že zas kašlú a soplíkujú :frowning2: Toto hnusné počasie by už mohlo ustúpiť.
14. apr 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no to počasie by aj mohlo .Maťko je lepšie ale Veronika nespala v noci čo furt kašlala a to už im včera skoro nič nebolo.Veronike som musela v noci dávať aj spiropent soplíky nemá len kašle ale tak hnusným kašlom no ruku do ohňa nedám za to že to nevydržím a pôjdem k dr ale to sa uvidí až zajtrá .....teraz mi spinká už kludne ešte jéj dám večer poinhalovať a potom uvidím .....fakt nechcem jéj dávať žiadne atb lebo nemám s tým dobré skúsenosti ako som tu písala 3 dni je dobre pri atb a potom sa zvykne tak zahlieniť že sa toho neviem zbaviť.
14. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 ach jaj. Tak sa moc nevyspíte. Hrozné s tým neustálim kašlom. Tak sa pekne liečte, aby bola na polievačku zdravááááá.
14. apr 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no dúúúfam že bude lebo kvetnú nedelu spievať asi ani nepôjde.Teraz sa zobudila je vidno že sa vyspinkala a aj papala konečne lebo tento týždeň sa jéj moc papať ani moc nechcelo.
14. apr 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 no tie sprosté dni čo je zmena počasia tak tie nás poznačia asi už na furt, ked je von blbé počasie tak mi je na prd :confused:
15. apr 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo no to je pravda že človek sa vtedy cíti blbo ale c vitamín tiež dobre zaberá vo zvýšených dávkach vidím to aj na deťoch ale malé deti chorobu lepšie znesú ako dospelý.Musím priznať maléj dobre zabral ambrobene roztok tak aspoň v noci dobre spinkala ale mm ten má priedušky chytené riadne aj krv mu z nosa tiekla.Ale počasie nieje na gombík že stačí ho slačiť :wink: .
15. apr 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 tak tak , bohužiaľ, ja užívam len inhalátor, ale u detí to je samo, že iné. To sú tie "moderné" xoroby, ja sa snažím veľa špotovať to mi dosť pomáha a baví ma to, fakt telo je potom o niečom inom :slight_smile:
15. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo a čo športuješ ak sa smiem spýtať.Naši boli dnes von k dr som nešla kedže sa maléj polavilo.Poviem naši majú strašne vela pohybu na môj vkus sú až moc aktívny ale to je len dobre.

@monalisatko u dr som nebola maléj konečne zabral ambrobénový roztok tak som rada dnes mi kamoška hovorila že u dr to bolo hrôza a bude rada ak jéj zas neochorie :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to ani ja nelúbim chodiť lebo mi vždy niečo nachytajú.
15. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 najviac ma baví beh taký 45min. či rovina či do kopca, bike, posilňovanie, turistika, korčuľovanie, plávanie, super je aj beh po piesku, kalanetika, aerobic, tanec ..... :grinning:
15. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo no vidím samá aktivita aspoň máš dobrú kondičku a choroby potom nemajú velkú šancu.Ja posilujem len z deťmi a poviem pravdu po celom dni s nimi lahnem .Najhoršie je že sa strašne zvedavý a do všetkého hurá systémom ako ich tato :grinning:
15. apr 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13
@danielik79 a všetkým ostatným prajem krásne veľkonočné sviatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My poobede ideme do záhrady, Deti budú hladať poschovávané vajíčka a potom dostanú odmenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok