Aloe Vera a atopický ekzém

kika2111
3. aug 2015

Prosim mate niekto skusenost s pripravkami s aloe vera a atopickym ekzemom?Hlavne co sa svrbenia u 8mes.babatka tyka,skusili sme uz vsetko,a toto je posledna vec.Dakujem za odpovede.

adeli79
4. aug 2015

dobry den, urcite doporucujem aloe vera gelly. ma vyborne regeneracne ucinky na pokozku, mozu pouzivat aj deticky.
https://www.foreverliving.com/retail/shop/shopp...

alenkaaa29
4. aug 2015

Jednoznačne odporúčam, na aloe nedám dopustiť pri prevenccii ale aj pri kožných problémoch, vždy mám doma nejaký poruke🙂 práve si doliečujem s aloe popálenú ruku, bola som nešikovná v kuchyni- hneď po popálení som naniesla gél a celý proces lúpania kože a pľuzgierika a hojenia som prešla úplne bez bolesti... má naozaj neuveriteľné účinky. Ak sa jedná o atopický ekzém, s aloe nemáte čo pokaziť 😉 treba vždy myslieť na to čo chcete vyriešiť ak je to suchá ekzémová, prípadne svrbivá pokožka, tak krémy s obsahom aloe vera. Ak sa jedná o mokvavý ekzém ktorý potrebujete prehojiť a presušiť tak jednoznačne gély Z aloe very, teda gély ktoré sú z aloe vyrobené a majú vysoký obsah aleo vera gélu. Ak by ste chceli viac poradiť prípadne nejaký zohnať, dám Vám na seba mail - hegedusova.alena@gmail.com, kľudne mi napíšte.