• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Alternatívne metódy k liečbe antibiotikami

10. februára 2015 
dakujem :wink:
16. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka no a funguje???
16. dec 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julia, myslim ze ano. Ked som mala 2krat otehotniet, tak my zistili E-coli vo vytere a predpisali nejake dobre silne ATB. Vtedy som to poctivo preplachovala a brala GKE, dolezite je zvysovat davky. A trvala som potom na kontrole, kde mi ho nenasli. Neviem, ake je davkovanie pri detoch. No a teraz som si na to spomenula, ked som uz vyskusala aj homeo a nezaberaju a kedze kojim, nemozem ani nic salviove. Tak toto zabralo na hrdlo na 2 den. Bud je to moja viera :slight_smile:, alebo to ma naozaj atb efekt, ale hrdlo ma uz vobec neboli.
Niektore ale obsahuju aj konzervanty, tak si treba davat pozor. Ale to, co poslala nanynka nepoznam. Takze neviem. V Nemecku sa napr. nemozu predavat koncentrovane.
17. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v nasej lekarni v meste nasla toto...
http://www.mojalekaren.sk/citrovital-tbl-60/
18. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nejaky grepo-c ... tak neviem ... :unamused:
18. dec 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby de ste???
zacala som uzivat citrovital, jeto prirodne cisto... myslite ze sa to moze uzivat preventivne?
dala som to aj ocovi, je fajciar, a citrovital je antioxidant, moze sa to uzivat preventivne aj ked u nic neni? ci su to kury???
18. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som to pouzivala vzdy len ked mi nieco bolo. Citala som si ten letak co si poslala a pisu, ze vraj to nie je pre deti :confused: .
Pri chorobach by sa to malo uzivat vzdy v postupnom mnozstve, cize napr. 1 den 2 kv., 3.den 3kv. a postupne zvysovat. Musis si to presne vypocitat aj podla vahy.

1. Zakladne pravidla: 2-3 krat denne 3 - 15 kvapiek, vzostupne, pricom najvacsi pocet kvapiek by mal byt dosiahnuty po 1 tyzdni. Tato postupnost je dolezita, ked je podozrenie na Candida albicans. Tieto mozu pri masivnom odumreti sposobit unavu, bolesti hlavy a malatnost. Vola sa to "Herxheimerova Reakcia".
2. pravidlo: 5 kv na 10 kg telesnej vahy, ako denna davka. Vo vynimocnych pripadoch to moze byt aj 1kv na 1 kg
3. pravidlo: GKE vzdy zriedene, napr. 0.2dl vody alebo ovocnej stavy
4. pravidlo: Ako dlho to treba uzivat zavisi od choroby. Min. este 1 tyzden po odzneni symptomov choroby. Pri rozmch zaludocnych plesniach (?) a bakteriach (Helicobacter pylori u.a.) 6 tyzdnov vnutorne uzivat.
18. dec 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja koza hned dala cele rodine 15kvapiek do vody aj vecer aj dnes rano, tak teraz im to mam davat ako??? :fearful: :confused:
a aj malej som dala na lyzicku 5kvapiek... a je dobra ten citrovital co mam ja???
babam sa zda lacny... :unamused:
19. dec 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vypocitas si pocet na jej hmotnost. A spravidla sa zacina s 2-3kv., ale ked si uz zacala inak, asi nevadi. Urobis si plan na tyzden s rozpisom.
Do vody sa musi davat, kvoli jeho koncentracii.
Je kopec firiem, ktore to vyrabaju. Myslim, ze v USA sa predavaju este koncentrovanejsie. Takze moze aj to tvoje byt ok. Pozri si zlozenie.
http://www.allwellness.de/grapefruitseedextrakt.html
Ak to chces cisto ako "prophylaktisch"(sakra neviem ako sa to povie po slovensky), tak jej stacia aj tie 5 denne.
Nemaju ziadne zname vedlajsie ucinky, takze ziadne strachy, ze si urobila nieco zle :wink:
19. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, ked ja neviem po nemecky :sweat_smile:
a to mame uzivat preventivne? ci len ked mame akutny problem a po zmiznuti este tyzden...? :confounded:
19. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To len na ukazku na co vsetko sa to moze pouzit :slight_smile:
Ja to pouzivam len akutne . Ale citala som, ze sa da aj ako prevencia alebo na oslabeny imunitny system. Vraj stacia aj 2kv. denne.
19. dec 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem jarusik, si poklad!!! :slight_smile:
19. dec 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Snad Vam to pomoze :wink: . Mne sa to pacilo, lebo je to cisto prirodne.
19. dec 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vyzera to byt super, uvazovala som o tom uz davnejsie, no neako som sa nemala k cinu, kedze este mam zasou echynacei, doam pre deti, hanus.. :wink:

dajte mi potom vediet ako ste spokojne... :wink:
20. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mam pol rocneho synceka chcem sa opytat ten cesnak do uska mozem aj jemu dat::::???boli ho usko dala nam lekarka pamycon ale skusila by som aj cesnak poradte prosimmm
4. jún 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
Tvoj príspevok