BioGaia - probiotikum

tamia
3. okt 2007

poznáte niekto tieto probiotické kvapky?

martini
27. feb 2012

@torticka40 takže my sme kombinovali biogaiu a babycalm (pýtala som sa nakoniec lekárky a ta povedala, že táto kombinácia je v pohode) a myslím, že nám fakt pomohli. Ale my sme mali len ťažké trávenie a bolestivé prdíky, inač s kakaním sme problém nemali. Ale biogaiu a babycalm skutočne odporúčam. Doteraz máme doma vždy jedno neotvorené balenie babycalmu, keby náhodou bolelo (napr. z prejedenia) bruško. a biogaiu ešte dávam. Inač nech mamička skúsi jesť niečo také čo trolilinku preháňa, napr. ľanové semiačka (jednu lyžičku denne) alebo slivkový kompot. A ak babatko pije UM, tak skúste vymeniť vodu, poznám prípady keď aj toto pomohlo. A teplé vrecko (z čerešňovými kosktkami, napr. z DMky) na bruško je tiež dobrá vec. Ale bohužiaľ najviac pomáha skutočnosť, že z toho bábo proste vyrastie. Držte sa. A ak nič nepomôže, dajte urobiť výter z konečníka, či nie je premnožená candida, tá zvykne narobiť šarapatu.

ducci
27. feb 2012

my sme tiez pouzivali biogaiu, ked sa mala nevedela po zavedeni tuhej stravy dobre vykakat :(.... a pomohlo nam to...🙂

fogos
3. máj 2012

@anielik ahoj a kojiš??

anielik
4. máj 2012

@fogos uz nie :D chlapci su uz velki 🙂

misicka455
5. máj 2012

Ahojky, tak my máme taky šílené problémy s prdíky a kakáním . Vyzkoušela jsme sabíka , ale nepomohl teď máme infacol a taky nic moc takže jsem si obejdna kapky Biogaia tak jsem zvědavá zda nám zaberou.

michaela28
6. máj 2012

@misicka455 já jsem nejdřív zakoupila kapičky Biogaia a žádnou změnu jsem nezaznamenala. Musím po ránu používat rekt. rourku jinak je to děs - je úplně nabublaný. Po 3 týdnech užívání Biogai jsem koupila Sam simplex a je to trochu lepší, už není tak nabublaný a kaká docela dobře, ale prdíky má zaražený ještě pořád. Nevím, co mám ještě zkusit ☹ .

misicka455
6. máj 2012

Včera jsme mluvila s kámoškou taky nevěděla co malému dát a to bříško tak nasadila tu biogaiu , ale prej 14 dní spš zhoršení už to chtěla vysadit , ale vydržela a pak najednou jako když utne a v poho. Vybraly dvě balení a jsou bez problému.

ludkazh
6. máj 2012

ja som chcela malej kupit kvapky biogaia a v lekarni mi povedali, že je to až od pol roka 😢 .......tak nakoniec som jej kupila infants dophilus

misicka455
6. máj 2012

@ludkazh tak to měly chybné info jsou už od prvního měsíce

silvia.t
6. máj 2012

my tiez pouzivame biogaju uz v nemocnici na neonatologii nam kazali kupit a davali malej(predcastne narodenej),cize je vhodna od narodenia 😉

misicka455
1. júl 2012

tak u nás nezabraly a to jsme vybraly dvě balení a nic 😒

lin123
17. jan 2013

ahojte. Ako davat kvaopky 3mesacnemu babatku? Vigantol mu davam rovbno z flasky do ust, su to dve kvapky ale biogaia su pat kvapiek, mozem tiez rovno nakvapkat do ust?

l_e_n_o_c_k_a
13. feb 2013

nas maly ma problem s kakanim, niekedy aj tyzden nekaka, a ked uz chce kakat, tak strasne tlaci (tlacenie mu trva aj pol dna) myslite ze by biogaia spravidelnila stolicu?

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paris3
14. feb 2013

mala berie biogaiu od jej 3 mesiacov. velmi nam pomaha 😉 jedina nevyhoda je, ze ked ju vysadime, tak za tyzden-dva mame znovu traviace problemy....

johanka12
14. feb 2013

My jsem biogaju brali od 1 měsíce a nepomohla bohužel vůbec a vykapali jsme dvě lahvičky.

sladky_zivot
18. mar 2013

tieto kvapky sú perfektné. Aspon ja mám s nimi dobrú skúsenost. Dcérka bývala casto chorá aj v nemocnici sme uz boli. A isý cas málo jedla a ko sa nasadila bio gaia, po mesiaci bola hladna ako vlk a aj choroby sa nám vyhýbali. No je drahá, ale co by mamina nespravila pre svoje dietatko 🙂

lindule1977
1. apr 2013

my jsme použili asi celkem 3 balení BioGaia a naprostá spokojenost, bez problému a pak už nebylo potřeba :D jednou jsme zkusili asi na 3x tuším Babycalm a to bylo vždy po prvé a naposledy co malá zvracela, takže jsme zůstali jen u probiotik :D

organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanejka
2. jún 2014

ahojte...chcem sa spýtať.... dcérka má 3 týždne, kojím a ona sa nemôže vykakať ma stolicu taku hlienovu... máme kvapky sab simplex a doktorka odporucila aj bio gaia... chcem sa spytat ze po kolko ste zbadali ucinky.... my ich papame 3 dni a este sa sama nevie vykakat iba za pomoci rektalnej rurky.... a co sa tyka toho ze ich davate do chladnicky to nechapem ved na pribalovom letaku je napisane probioticke kvapky s uskladnenim pri izbovej teplote do 25 stupnov ....a ani v lekarni mi nepovedali aby som si ich dala do chladnicky.... dakujem vam za odpoved 🙂

monkabr
9. júl 2014

Odporucam pozriet test probiotik a vybrat podla neho. Niektori vyrobcovia vas mozu doslova okradnut a predat vam probiotika bez probiotik
http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/velky-test...

lubicaziv
4. dec 2014

Dcerka ma 5 tyzdnov.. mozem jej dat Biogaia kvapky ?

igorovazena
16. dec 2014

ja mam dobre skusenosti s probiotikami actibax, sui aj kvapky aj cokoladove draze, obe formy drobec zvlada 🙂

andy03
15. mar 2016

Baby mam 3 balenia bio gaia neotvorene 5ml. Posuniem 6e 1 ks..

dominikaoris
21. mar 2016

Zdravím žienky, môj malý mal bolenie bruška tak som zo začiatku používala sab simplex ten sa mi nezdal že nejako pomáha tak som začala s biogaia, dva dni snáď bolo OK no dnes o 18hod papal no a od tej doby mi stále malý grcká ide mu to nosom aj ústami a stále plače. Ozaj neviem vedlajšie účinky v biogaia niesu napísané tak neviem či to môže mať s toho a ani neviem či mám vydržat zajtra idem do poradne alebo či mám ísť na pohotovosť.

enuliek
16. okt 2018

baby este tu chodievate?