Chlorella - nežiadúce účinky

dajana40
20. apr 2018

Ahojte zacala som uzivat chlorellu zo zelenym jacmenom a asi po 3ch dnoch chodim iba raz na wc aj to nieje nic moc a navyse mam zapchu co nedava zmysel, kedze chlorella ma robit opak teda mala bysom hnackovat mate stym skusenosti niekto?

marusia12
20. apr 2018

@dajana40 Neviem odkiaľ berieš info, že máš po chlorelle hnačkovať.

boba82
20. apr 2018

@dajana40 ja som hnackovala 3 dni, ale hrozne, musela som to prerusit...ale vraj su to vedlajsie účinky, bud zapcha alebo hnacka....

dajana40
autor
20. apr 2018

@dajana40 no lebo zbavuje telo skodlivyn mam znizit davku alebo ju vysadit?

marusia12
20. apr 2018

@dajana40 každé telo reaguje inak... ja dám denne v pohode aj 60 tabliet a nič sa mi nedeje. Chlorella nie je žiaden zázrak ale obyčajná zelená vec...

zemislava
20. apr 2018

@dajana40 pokiaľ viem tak s chlorellou treba začať postupne aby si telo zvykalo a potom zvyšovať dávku, a hlavne dostatočne piť vodu

kubkovamama
20. apr 2018

@dajana40 treba začať postupne,nepises koľko tabliet,alebo máš práškové..tiež sa neodporúča brať zároveň riasu aj jačmeň úplnému začiatočníkov,jednym pomaly začni a takisto pomaly po čase pridaj druhé,resp.striedaj napr.3mesacne kúry.Pri týchto zelených potravinách ale musíš veľa piť..možno aj tam je problém.

leilab
20. apr 2018

V prvom rade treba pit vela vody. My papame vo velkom vsetci chlorellu a ja aj jacmen a nestalo sa mi este, ze by som hnackovala alebo mala zapchu. Ked aj pri chorobe dam detom toho viac, tak som v tomto nezaregistrovala ziadnu zmenu

dajana40
autor
20. apr 2018

Nonam tablety chlirellu a prasok jacnen ok tak skusim vysadit jacnen chlorellu pridawala dom 3 tbl anpo tyzdni 5

montemotherone
21. apr 2018

Prikláňam sa k názoru, že treba piť viac vody. Je to koncentrovaná vláknina takže všetko "stiahne" aj s vodou 😉

savmebej
21. apr 2018

@dajana40 dava to zmysel lebo tam je zelezo

sense
21. apr 2018

Mala som zapchu asi dva tyzdne potom uz bolo lepsie ale treba vela vela pit

dajana40
autor
21. apr 2018

Ok este mam dotaz myslite si, ze moze sposobit aj mykozu? Lebo som uz nemala mykozu ani nepametam a odrazu orave tersz mam mykozu newem cito stym suvisim alebo nie

zemislava
21. apr 2018

@dajana40 to môže byť spôsobené zápchou, výkaly tam zavadzajú a hnijú a mikroflóra sa narúša a kvasinky alebo bakterie lahko prejdu aj do vaginy

silviamlnk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gia88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula2511
4. jan 2022

Prosím vás pri užívaní ste mali nejaké bolesti kŕče v bruchu? Ja som začala užívať a mam kŕče v bruchu. Je to normálne?

gia88
4. jan 2022

@janula2511 aku chlorellu uzivate?

janula2511
5. jan 2022

@gia88 Green trio mám

gia88
5. jan 2022

@janula2511 hm tu nepoznam…my uzivame po zlych skusenostiach uz 4r iba green ways chlorellu aj jacmen.
Ono je to vzdy daka zmena ked clovek zacne uzivat podporu do organizmu ;) je to proces cistenia sa co je dobre.
Ale nie je dobre si davat nieco co sa tvari ako pomocnik a ma v sebe chemiu a farbiva,tak by som navrhla nastudovat si zlozenie

janula2511
5. jan 2022

@gia88 Green trio od značky topnatur. Chlorella, spirulina a zelený jačmeň.

do_mi_ni_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz