Homeopat z východu - skúsenosti

sllnecnica1
2. mar 2015

Dievčence,
chcem Vás poprosiť, či náhodou nemáte skúsenosti s nejakým konkrétnym homeopatom z prešovského, či košického kraja (príp. i iného kraja). Moja malá ma tiky a chcela by som vyskúšať i takýto druh liečby, ale rada by som sa obrátila na niekoho s kým už máte konkrétnu skúsenosť. Som zúfala a pravda, chytám sa každej slamky... Budem vďačná i za rady týkajúce sa liečby tikov. Ďakujem

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pata31
23. mar 2015

@sllnecnica1 ahoj, my chodime ku homeopatke Beresovej a je velmi dobra a ochotna vzdy pomoct, od novembra neberieme ziadne atb, liecime sa len s homeo a bolo toho uz hodne... takze ju odporucam urcite

backa
31. mar 2015

@sllnecnica1 Ahoj, cela nasa rodina chodi ku Dr. Kolenovej, ktora je v Kosiciach, chodime k nej az z Ba, urcite ju mozem len odporucit, sme velmi spokojny, dostala manzela z tazkeho atopickeho ekzemu, dcerka okrem inych problemov mala velky problem s koktanim a to preslo po liecbe za par dni. www.homeopat-kurzy.sk, tu je kontakt na nu, odporucam aj kurz domaca homeopatia Dr. Kolenovej, absolvovala som ho a vyuzivam ho aktivne pri lieceni rodiny a dala som sa dalej aj na studium homeopatie. 🙂 Prajem skore uzdravenie dcerky.