Just&Nahrin a ich podmienky predaja

peanutslm
15. okt 2018

Ahojte, zvazujem registraciu u tejto firmy, viacmenej pre vlastnu potrebu, vie mi niekto prosim napisat ake su podmienky ? Je potrebne mesacne nakupit za istu sumu ci staci raz za cas? Dakujem.

alexia11
15. okt 2018

hej, registrujes sa a nasledne staci, ze si objednavas len sama pre seba. Ak by si objednala mesacne minimalne za 100 eur, mas naviac zlavu 20%. Akonahle niektry mesiac tuto min. hodnotu nedodrzis, tak ti ta zlava pada. Aspon ja mam taketo info, mozno niekto ma lepsie info a opravi ma.

danusska
15. okt 2018

@peanutslm
Ahoj. Ja som sa tiež zaregistrovala a som spokojná. Na začiatku treba zaplatiť 80€, ale dostanete kufrík plný výrobkov, ktoré majú oveľa vyššiu hodnotu. V cene je tiež jedno školenie, ktoré bolo pre mňa veľmi prínosné. Objednávky je možné robiť pravidelne, vtedy máte zľavu na výrobky 27%. Ak nebudete objednávať pravidelne, prídete o zľavu. Ale nie je žiadna podmienka pravidelných objednávok. Rada vám pomôžem s registráciou alebo poskytnem podrobnejšie informácie. V prípade záujmu mi napíšte súkromnú správu.

babushka
25. jan 2019

@danusska dobrý deň aktualne som si kupila od jednej pani výrobky just - eukasol, titri olej a atymianovy krem, donútilo ma to že dcéra zať a vnúčik sa už pomaly mesiac nevedia vystrábiť z kašľa hlienov tečie z nosa...je to naozaj dosť drahé a tiež ma napadlo že stať sa poradcom, aby som mala zľavu. Tá pani čo mi predala vraví že je treba mesačne objednať za 120 eur, aby mala nárok na zľavu 20 percent. Navyše na tymianovom kréme som si všimla že je tam sojový olej a hneď ma napadlo GMO, lebo soja a kukurica sú najčastejšie GMO, volala som do justu na číslo čo je na internet.stránke s tou otázkou, tak tam ma odkazovali od šaula do pavla. Viete mi povedať informaciu, či je just tzv.GMO free a tiež ma zaujima či sa v usa alebo britanii daju kupiť just výrobky, lebo tam mám známych a posielať im poštou zo Slovenska, neviem či sa to vôbec dá. Ďakujem prosím pošlite mi odpoveď na moju súkromnú adresu: alzbeta.koskova@tuke.sk

zuzanka264
Odpoveď bola odstránená
Zobraz