Liečba homeopatiou u p. Šmidriaka v Nitre

janakubicova
15. jan 2013

Chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s homeopatickou liečbou u p. Šmidriaka v Nitre. Ďakujem

janakubicova
autor
16. jan 2013

Nikto ste sa u neho neliečili, ani svoje deti?

bekynka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janakubicova
autor
21. jan 2013
janakubicova
autor
21. jan 2013

@bekynka1 A ako prebieha liečba? Máte už nejaké výsledky? Ďakujem

bekynka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janakubicova
autor
22. jan 2013

@bekynka1 My sa u neho liečime cca rok. Najprv sme brali homeopatiká na psychiku, to jej veľmi pomohlo. Nechcela chodiť do škôlky, teraz sa teší. Ani chorá nebola vtedy. Len teraz máme problém od novebra. Začalo sa to rotavírusom, potom zápal dutín, hemophilus a následne zväčšená mandľa. Berieme homeopatiká asi 2 týždne, najprv veľké zhoršenie, v noci dýcha pusou , má suchý upchatý nos. Čakám kedy to zaberie. Boli sme najprv u p. homeopatičky Dubajovej mladšej, tá najprv povedala, že u dieťaťa musí homeopatia na mandľu zabrať do 3 dní, brali sme to 2 týždne, tak ako povedala a ešte chrápala aj potom, takže to nezabralo tak ako hovorila. Tak sme znovu išli k nemu a teraz čakám, lebo mandľu má veľkosť jednotku, ale má tam začervenanie, ale to je asi tými homeo, lebo sa to že vraj čistí.

janyka
4. máj 2013

@janakubicova poznám maminu, čo chodila so synom a im pomohol.

smiesko20143
27. máj 2013

nejaké nové názory a skúsenosti???

smiesko20143
15. máj 2018

Mamicky mate niektora novu skusenost s p.Smidriakom??

degva
20. sep 2019

sice po roku,ale pisem,chodila som tam a neodporucam,desat preparatov 3x denne,to bol zabity cas a peniaze z okna,nehovoriac o tom,ze som sa citila zle a stale som tam chodila v nadeji,ze mi bude lepsie...