Liečiteľ Viliam Fejes

magda30
11. máj 2012

Dobry den. Prosim Vas nemate niekto kontakt na liecitela Viliama Fejesa? Davnejsie nemu chodila mama a teraz nememe na neho kontakt. Zaobera sa este tym? Prosim vas ak niekdo nieco vie budem rada ak napisete. Dakujem.

babyinko
30. jan 2013

ahoj, ak mas este zaujem o kontakt napis mi ip 😉

evamaria2
13. feb 2013

Dobrý deň , veľmi rada by som Vás chcela poprosiť o kontakt na p. Feješa, som chorá a chcela by som ho navštíviť, dakujem

janelinka
13. feb 2013

dobrý deň.asi vás sklamem ale priamo s p.Feješom sa nestretnete-už zomrel:(

tojada
28. feb 2014

Ahojte, skutočne už p. Viliam Feješ zomrel? Aknie, potrebovali by sme naneho č.tel. Ďakujem.

kacenka78
24. mar 2014

@janelinka prijemny den, moja kamaratka zhana kontakt aspon na manzelku tohto p. liecitela, nakolko aj ona ma vedomost, ze uz zomrel...neviete prosim pomoct?

janelinka
24. mar 2014

@tojada
@kacenka78 č.na p.Feješovu by som vám asi vedela zohnať.

kacenka78
24. mar 2014

@janelinka velmi by ste tym pomohla mojej kamarátke!!!! ak sa vam to podari, prosim napiste mi..vopred dakujem !!

kaivorus
26. mar 2014

@magda30 poslem vam kontakt na jedneho pana v Trnave, ktory vykonava hlbkovu analyzu pricin zhorseneho zdr. Stavu...
Ma velmi dobre vysledky...
Piste na mail kaivorus@centrum.sk, dam vam na neho kontakt.

tojada
5. apr 2014

@janelinka Poprosila by som to č.na p. Feješovú. Ďakujem.

yori
24. apr 2014

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o kontakt na p. Feješovú, ak ho niekto vie a poslať mi ho na yori@post.sk. Ďakujem.

tojada
26. apr 2014

@janelinka Ďakujem, myslím však, že to tel.č. je príliš krátke, asi tam niečo chýba, ale aj tak ďakujem.

watanabe3545
4. okt 2014

@tojada
ahojky....teraz som náhodou našla tvoju žiadosť o zaslanie t.č. na p.Feješa.....ja osobne som sa u neho liečila a pod jeho dohľadom aj vyliečila dvakrát z rakoviny....žiaľ-starý pán už medzi nami nie je,ale v jeho šľapajách ide jeho syn, ktorý kvapky vyrába,ale expeduje ich pani Sandová....posielam t.č. a verím, že pomôže.... 0911272869....keby niečo, napíš a poradím viac a podrobnejšie....pá

watanabe3545
4. okt 2014

@magda30
ahojky....teraz som náhodou našla tvoju žiadosť o zaslanie t.č. na p.Feješa.....ja osobne som sa u neho liečila a pod jeho dohľadom aj vyliečila dvakrát z rakoviny....žiaľ-starý pán už medzi nami nie je,ale v jeho šľapajách ide jeho syn, ktorý kvapky vyrába,ale expeduje ich pani Sandová....posielam t.č. a verím, že pomôže.... 0911272869....keby niečo, napíš a poradím viac a podrobnejšie....pá

medzilaborce
13. okt 2014

@babyinko
Dobry den
rada by som si kupila kvapky fevima ktore zlozil pan Fejes mam jednu znamu a ma nador v peceni Dakujem Vam velmi pekne za Vasu odpoved
Kaja

watanabe3545
24. okt 2014

@medzilaborce
posielam ešte raz číslo, kde u pani Sandovej sa dajú kvapky objednať...posiela ich na dobierku,ale je dobré ich kombinovať s čajíkmi,ktoré tiež expeduje...0911272869....môžete sa odvolať na mňa....Bariličová...poznáme sa....veľa šťastia známej....pá....emilly

medzilaborce
25. okt 2014

dakujem Vam velmi srdecne 🙂

alena65
24. sep 2018

Kedysi velmi pomohol mojej mame, ale on sa pytal na rozne podrobnosti, tie kvapky su univerzalne?

janka1705
4. mar 2019

Chcela by som sa opýtať či je ešte aktuálne to cislo na pani čo expedujeme kvapky

pattulda
11. dec 2019

Prosim vas to cislo nefunguje, ma prosim niekto kontakt?