Liečiteľka /bylinkárka

reni111
17. feb 2019

Ahojte, neviem ci píšem správne, ale možno niekto vie pomôcť - možno si niekto pamätá, pred x rokmi, možno 20? V časopise život bola stránka venovaná jednej liečiteľke, bola tam aj postavička ktorú bolo treba obkreslit a poslať... Ta liečiteľka vedela diagnostikovať ochorenie a poradila zmes bylín... Moju maminu správne diagnostikovala, presne opísala štádium ochorenia aj napriek tomu ze lekári najprv tvrdili niečo iné...neviem ako sa dopátrať k tej pani... Pamätá sa niekto na ňu? Ďakujem za pomoc

vektricka16
17. feb 2019

@reni111 neviem ci myslite tuto ale Anna Kopacova z Vrboveho je vyborna....

reni111
autor
17. feb 2019

@vektricka16 ja popravde neviem o tej pani veľa, myslím že kontakt bol na ňu cez časopis... Dobre bolo že vedela diagnostikovať proste cez tu postavičku...

vektricka16
17. feb 2019

@reni111 jaj hm tak to neviem veru...ale mozno bude niekto vediet 😉 ale tato pani byvala aj v reflexe aj v casopisoch uz o nej pisali...teraz aj knizku vydala o bilinkach....

nikodanodamijan
17. feb 2019

@reni111 ja si to pamatam kvoli tomu ze susedin muz mal zapal slinivky brusnej a lekari mu nevedeli nejako pomoct sa z toho dostat az po zasahu tohoto liecitela zo Zivota nastal pozitivny źlom.Spytam sa na to a dam vediet

reni111
autor
18. feb 2019

@nikodanodamijan ooo super, ďakujem krásne

reni111
autor
21. feb 2019

@nikodanodamijan dobrý den, ciste náhodou sa vam nepodarilo nieco zistit ohladne toho liecitela zo zivota? dakujem

eliska623
3. dec 2020

@reni111 dobrý deň náhodou ste nezistila o akú bylinkarku išlo?