Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s centrom Jerikos v Bratislave?

rjanuska01
26. feb 2015

.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chmata
24. mar 2015

Ja som tam bola na jesen 2014 kvôli alergii a znizenej imunite. Nepomohlo ☹
Inak total masovka, ziadny klud ani relax

mimaska
9. mar 2016

Uprimne tiez som bola sklamana pani akupunkturistka ma najprv naisto presviedcala ze ma bude liecit a ked som vysvetlovala ze mi lepsie nie je nevrlo a bezcitne ma odbiła odpovedou co od nich chcem, velke sklamanie z pociatocneho falosneho, naoko mileho, starostliveho pristupu, a hej totalna masovka ako na pase, ak je clovek zdravy urcite forma relaxu ale vaznejsie ochorenia nelieci

fkamenska
25. aug 2016

Pani doktorka bola velmi mila...a pomohla nam s tym najdolezitejsim cloviecikom na svete. Od roku 2001 sme sa snazili o babatko, vyskusali sme vsetko mozne - tradicne aj alternativne, boli sme aj na umelom oplodneni. Okrem piatich kilogramov navyse som tam nic neziskala. Kurz akupunktury v Jerikose zabral. Bol to zazrak. Dnes mame trojrocnu Ninku. Vraj pomohli takto vyše sto parom, aj viacerym prominentnym mamickam.
Poslala som za pani docentkou uz asi 20 ludi (rodina, kamarati, kolegyne). Vsetci su maximalne spokojni. Liecili sa pritom na rozne choroby- astma, srdcovocievne zalezitosti, artróza, problemy s nervovym systemom, vysokym tlakom, ci chrbticou... My jednoducho na akupunkturu nedame dopustit 🙂 , i ked je pravda, ze kriticke choroby ako je napr. rakovina nedokaze vyliecit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli