Máte skúsenosti s jačmeňom a chlorellou od Green Ways na liečbu infekcií urotraktu a E-coli?

betka22betka
11. jún 2022
elementissa
11. jún 2022

@betka22betka moja mama je chlorellu a jačmeň už asi 7 rokov, mňa s mužom to nejako nechutilo za srdce, ale na FB je skupina "priatelia zelených potravín", ak chceš, pridaj sa tam, je tam množstvo príbehov ľudí s chorobami od výmyslu sveta, od alergií po rakoviny, ktorí GW zelenace jedli a pomohli im. Moja mama tak prekonala kovid ešte v prvej vlne (a to má 75r) a za 3 dni bola zdravá, dala si iba vyššie dávky zelenacov. Ja verím tomu, že jačmeň a chlorella majú naozaj čistiace a antioxidačné účinky, že sú plné vitamínov a minerálov- avšak, tie zázraky, o ktorých ľudia píšu v tej skupine- to je samoliecitelska schopnosť tela. Ak máš dostatočne vysokú vieru, že niečo funguje a vyrieši to tvoje problémy, tak sa to stane. Títo "sektari" (myslím to v dobrom, oni sú zlatí ľudia, ale jačmeň a chlorella sú pre nich odpoveď na akýkoľvek životný problém :D :D ale tak .. každý verí v niečo iné, no :D) tak veľmi veria, že ich zelenace vyliečia zo všetkého, absolútne o tom nepochybujú a naozaj im to pomáha= sila sugescie je obrovská, aneb ako povedal Ježiš "choď, tvoja viera ťa vyliečila". Takže skúsenosti nájdeš, len tie najlepšie. Je ale na tebe, či tomu uveríš a tak nastartujes svoje telo, aby sa uzdravilo samé. Jačmeň a chlorella ti ale bezpochyby dajú kopu vitamínov, minerálov, prečistia ti čreva, pôsobia ako antioxidanty, takže telu pri samoliecbe pomôžu. Hoci som ja sama nikdy zelenace nebrala, myslím s, že je to lepší a prirodzenejší spôsob ako lieky. Lieky sú tak agresívne, že síce na jednom mieste ti pomôžu, ale 5 ďalších ti pokazia. Zelenace ti vyčistia organizmus a keď dostatočne veríš tomu, že ti pomôžu, tak telo sa ti samé vylieči. Ako vravím, sila sugescie a placeba je na nezaplatenie

andreaak05
11. jún 2022

Ahoj. Ja uzivam jacmen a chlorelu od GW uz asi rok a citim sa lepsie, ale len v tom zmysle, co sa tyka travenia a bezproblemovej kazdodennej stolice. Predtym ma nafukovalo a na wc som chodila nepravidelne. Ale tiez bojujem so zapalmi, ci uz gynekologickymi, urologickymi a mam aj vkuse ecoli, cize na taketo veci mi to nepomohlo. Kazdopadne si myslim, ze je to dobra vec a planujem to uzivat dalej.

betka22betka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalifka
7. dec 2022

@andreaak05 na baktériu eccoli je najlepšia blokurima alebo čistá D-manoza tu jem ja napríklad.

iveetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz