Máte skúsenosti s liečbou pomocou koloidného striebra?

bosssorka
7. jan 2010

Ahoj,

chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti s liecbou prostrednictvom koloidneho striebra. Dakujem pekne

novana
7. okt 2016

@jarhal Sa nesmej! 😀 Tento vývar má také isté účinky, ako KS, ktorým "vedyznalé" mamičky napájajú svoje deti.

jarhal
7. okt 2016

@petot plast a ks je to o.k. dik

jarhal
7. okt 2016

@novana stale myslim ze len zartujes...lebo ak robis v hydinarnach mam problem. robis aj vudu?

novana
7. okt 2016

@jarhal Jasné, ak si ovšem pri písaní vúdú nezabudla na dĺžne. Aj bábiky si sama šijem. 😀

jarhal
7. okt 2016

@novana o.k. mier.

siska53
8. okt 2016

@ludka707
@hanney My sme pri nadhce davali detom koloidne striebro,aj sebe,ale nie vzdy,kedze sa tazko odburava.
Tiez sme casto chori,odkedy deti nastupili do skolky.
No my sme sa nakoniec rozhodli pre liecbu olejmi. Uvidile aka bude zima,ale od jari,ked sme ich prvykrat vyskusali,je to lepsie. Nadchy s koloidnym ci bez neho nam trvali kratsie. Predtym 10dni,teraz sa skratilo na 6. Natieranim a inhalovanim.
Na kasel robim tymianovy sirup.
Poruchy imunity nemame,otestovani sme boli vsetci.
Ak by vam koloidne az tak nezaberalo,skus si vyguglit nieco o siliciach-esencialnych olejoch. Ale pozor,treba hladat ciste a nedavat ich tak,aby na ne svietila sviecka. Staci si kupit difuzer - nie horucou vodnou parou,kde pridas zopar kvapiek oleja a nechas rozptylit po miestnosti. Ked chcete,mozem napisat viac do IP.

monikaresovska
8. nov 2016

Dobrý den, na základe odporúčami som kupila nosovy sprej koloidné striebro. Chcela som dávať dcérke 4r., lebo je často chorá. Máte s tými skúsenosti dávať malým deťom do nošteka? Môže sa to? a ako často? v letáku nič konkrétne nepísali.

teflonka
13. nov 2016

@monikaresovska zdravím, ja som dávala aj mladsiemu ročnému aj menej mal keď som strieľala do nosteka a dcerke tiez 3 ročnej vtedy...
Inak sme kúpili koloidny roztok ktorý som naliala do rozprasovaca a tak sme to používali cize doma "vyrobeny"

ludka707
14. nov 2016

@teflonka a môžem sa opýtať, videli ste nejaké účinky? Pomáhalo Vám to? Pretože ja mám KS aj 25ppm a mne to na nádchu do nosa napr vôbec nepomáha :(

didulav
8. dec 2016

Ahojte chcela by som sa spýtať či môžem použiť koloidne striebro u 5 mesačného dietata má stále soplik a nič mám nepomáha je taký priesvitny môžem mu vytierat nostek?

asturia26
29. dec 2016

Zdravim vas.Mozem dat koloidne striebro aj 4 rocnemu dietatu
a ake davkovanie?dakujem

sedem
29. dec 2016

@asturia26 pokojne môžeš, dávkovanie záleží asi aj od koncentrácie, akú máš...a na aký problém to chceš použiť? Ja dávam mojim dievčatám zvyčajne do nosa, keď majú zelené sopliky, dávam 4xdenne 3-4kvapky do každej dierky...keď majú boľavé hrdlo , rozprašovačom im striekam do pusy, ja zvyknem kloktat...

rosovak
18. jan 2017

Ahojte. Mám doma certifikované prístroje na koloidné striebro od firmy SILVER MEDIC (http://www.silvermedic.sk) ,ktoré viem dodať s plnou zárukou za tú istú cenu + náhradné diely.

Ak by ste mali záujem Viem dodať čerstvo urobené koloidné striebro či zlato v BA a okolie BA.
Poštou ani kuriérom koloidné striebro neposielam pretože koloidné striebro sa znehodnocuje ožarovaním (skener ,röntgen atď.) a je citlivé na chlad a teplo.
Chcem Vás len upozorniť ,že koloidné striebro z lekárne neodporúčam kvôli preprave a času skladovania.
Nikdy striebro nedávajte na kovovú lyžičku a nesmie dojsť ani do styku s plastom.
Dávajte si pozor na ponúkané striebra 20 ppm ,50 ppm a 100 ppm je to nereálne a nemá to nič spoločné so skutočnosťou. Každý takú koncentráciu som meral a nedosahovala viac ako 16-18 ppm.
Ak by ste mali záujem tu je môj e-mail charonarmata@gmail.com
V prípade ak by ste chceli len poradiť kľudne napíšte rád pomôžem 🙂

davidenko555
26. feb 2017

Ahojte...beriem koloidne striebro..myslite ze mozem chodit aj do solarka????dakujem

olivia77
26. feb 2017

@davidenko555, myslim, ze bez problemov ano...

mishita2401
4. mar 2017

Ahojte. Prosim o radu. Dcerky(4,5r a druha20 mesiacov) su uz rok a pol velmi casto chore a od decembra 2016 boli zdrave max 10 dni!! Starsia zacala chodit do skolky prvy rok ale casto chora bola uz od mala a aj rok ped skolkou. Za dva mesiace vyuzivala 3 atb plus dalsie do nosa at. Na alergologii( koli castym chorobam aj v lete, atd...)jej nic nezistili iba ze bude sledovala. Vzdy ochorie aj mladsia. Starsia soplila mesiac v kuse!! Mala vsetko mozne( postupne) mala zacinajuci zapal pluc. Teraz uz nesopli ale pri zaspavani chrape( mandlu ma uz od oktobra vonku- musela ist von strasne chrapala a ine problemy) obcas este zakasle. Ale mladsia sopli uz mesiac a tiez uz mala postupne vsetko mozne a sopli stale. S toho samozrejme kasle- zateka jej to zas aj ked este nedobrala ani lieky... S muzom sme uz bezradny. Mala mava aj laryngitidu a to sa jaj strasne casto vracia. Uz neviene co s nimi...davam im colostrum aloe vera plus vitaminy s Ceckom. V lete planujeme more ale ako s tohto kolotoca? Kde kupim KS? Davkovanie? Dakujem za kazdu radu

ludka707
4. mar 2017

@mishita2401 po pravde mne KS nepomohlo vôbec. ani mne ani dcére ani raz. Mala som slabšie 10ppm, kúpila som už aj silnejšie 25ppm ale za mňa nula bodov. účinok žiaden, takže som ho prestala už aj používať. Len tak mi leží v skrini a už ho nikdy asi ani nespotrebujem. Mne malej pomohlo na posilnenie imunity dať ju na plávanie a dávam jej rakytníkový olej, čistý kvalitný a vitamín D. Teraz sú po slovensku chrípkové epidémie, škôlky sa zatvárajú, u nás vela detí chýbalo, ale naša -3x klopem - iba z času načas chytí škôlkarske sople, ktoré jej tiež zatekajú a z toho vykašliava. Ale ja ju vždy idem dať skontrolovať dr, bez zápalov, takže bez liekov. Dávam jej vtedy max Sinupret, aby jej uvolnilo nos a zriedilo hlieny. Lepšie jej to potom ide von a dávam jej čistý kvalitný beta glukán (nie žiadne imunoglukany - to sú nariedené so zníženým účinkom). A držíme sa. KS je podľa mňa nanič

siska53
4. mar 2017

@mishita2401 nechces skusit esecialne oleje?
Nam tiez ks az tak zazrscne

siska53
4. mar 2017

@mishita2401 skor mi to odoslalo- ks nam az tak nepomohlo, ako pri konkretnej liecbe,ako nadcha presla,ale aj tak sme neskor ochoreli.
My sme presli na esencialne oleje- inhalacia,potieranie, pri povolenych aj uzivanie a je to lepsie. Nevravim,ze obcas neochorieme,ale je to vyrazne lepsie. A to sme boli vsetci 4 chorlavi!

olivia77
4. mar 2017

@ludka707, nie je KS ako KS a bohuzial, co je na trhu slabych KS, je aj skoda hovorit... a koncentracia 10ppm je nic, to je uplne onicom nato, aby pomohlo... ak si mala z lekarne striebro, su tam vacsinou stare... malo ludi vie, ze najvacsi ucinok ma cerstve, tak max do 2-3mesiacov... takze zalezi velmi od tychto faktorov...

ludka707
4. mar 2017

@olivia77 je to dosť možné ale po pravde, už to skúmať ani nebudem. Ja som plne presedlala na cordyceps a konečne po dlhých skúmaniach, skúšaniach a testovaniach všeliakych "overených" receptov na bežnú liečbu respiračných ochorení, som našla niečo, čo nie sú len písmenká. Ja už na cordyceps s beta glukanom nedám dopustiť. Je to prírodné antibiotikum, okrem iného a dá sa užívať preventívne ale aj pri akútnom stave na liečbu. Zatiaľ čo doteraz u mňa každá nádcha končila zápalom priedušiek a samozrejme ATB, tak teraz už nič také neriešim. Mne cordyceps pomôže dostať sa aj zo zápalu priedušiek a vyliečiť bez chemických atb a som veľmi veľmi rada, že som konečne našla skutočne účinnú alternatívu k chemickým liekom hlavne pre akútne stavy 🙂 Ten už nevymením za nič, stále ho mám doma zásobu a teraz som práve tiež 2 dni po chorobe, ale už som fit a išlo mi to zas dole na priedušky a úplne mi stačil na to cordyceps s beta glukanom 🙂 Pravdaže len v tej najvyššej forme účinnej látky, nie ako doplnok, ktorý som spomenula vyššie 🙂 tým samozrejme nehovorím, že to je pre každého naj voľba alebo aby každý skúšal alebo si ho kupoval 🙂 chcela som len povedať, že som veľmi rada, že ja som si už konečne našla to svoje, čo mi skutočne vie pomôcť a pre mňa má reálne výsledky 🙂 takže už KS neriešim 🙂

azarijka
4. mar 2017

@ludka707 a aky cordyceps presne mas? myslim ze je viac vyrobcov...ď.

ludka707
4. mar 2017

@azarijka presne, výrobcov je veľa a kto to vyrába ani nie je dôležité tak, ako množstvo účinnej látky na kapsulu. Ja používam 500mg extraktu na 1 kapsulu. A ešte je dôležité aby to bol extrakt z mycélia. Ja osobne mám od mycomedica, lebo obsahuje ešte polysacharidy pre lepšiu vstrebateľnosť do tela. Ale presne, výrobcov je veľa a treba si hlavne porovnávať kvalitu jednotlivých výrobkov, obsah účinnej látky, z čoho je látka, atd..ale mala som už aj cordyceps od iného výrobcu 🙂 tiež 500mg na kapsulu, len tam neboli tie polysacharidy, to bolo od Natural medicaments, tiež jeden z najkvalitnejších, na aké som kedy narazila.

olivia77
4. mar 2017

@ludka707, cordyceps je fajn, tiez som uzivala, len ako prevenciu, lebo chora byvam malicko, nastastie... no brat ho uziva pravidelne...

ludka707
4. mar 2017

@olivia77 pre mňa je to zlato :D fakt si ho neviem vynachváliť a stále mám pre istotu doma. Lebo na prevenciu som už skúšala veľa vecí ale je to o tom, že prevencia fajn, ale ked už človek ochorie, nie vždy si vie pomôcť sám. Tam už vitamíny nepomôžu ked máte zápal dých. ciest ani nejaké doplnky. A na toto som ja hladala niečo, že ked už ochoriem, tak aby som skrátka nemusela zas skončiť u dr, ktorá mi dá atb. No boh žehnaj cordyceps 😂😂nič iné nezaberá ani nikdy reálne nevyliečilo. Takže som veľmi rada 🙂 ja už ho neužívam ako prevenciu. Už ho mám doma odložený len fakt na tú liečbu. Už ho beriem ako alternatívny liek, ked proste ochoriem👍

olivia77
4. mar 2017

@ludka707, super, ja som vobec neni za lieky, keby viaceri takto uvazovali👍😉

ludka707
4. mar 2017

@olivia77 moja reč 🙂 ja tiež hladám na lieky akékoľvek alternatívy. Lieky považujem naopak za najhošie pre telo, čo môže byť. Nehovoriac o tom, že ani neliečia, iba potláčajú symptómy. Stálo ma to kopec úsilia si na tie najbežnejšie ochorenia aj pre mňa aj pre rodinu nájisť alternatívu. Veľa som to konzultovala, lebo z dvoch stránok, kde ja nakupujem majú dokonca svoje lekárske poradne. Môžeš tam konzultovať u odborníka a jedna má poradnu normálne s lekármi, MUDr. vyštudovanými medicínu, ale tiež orientovanými na ten spôsob, že nie len chem. lieky za každú cenu, poznajú alternatívy. Vedia veľmi dobre poradiť. Veľa som si s nimi písala a vymieňala názory, kým som si to nejak dala konečne dokopy, dosť mi pomohli. A teraz som rada ako blcha za tieto prípravky a za ich rady 🙂

spuntikmathiasko
4. mar 2017

@bosssorka ja som to davala malemu ked uz som bola zufala a nevedela co vyskusat. Na jednu bakteriu zabralo, ale dalsie 3 dostal, ze mu to znicilo sliznicuv nose zrejme. Ale lekarnicka co mi ho predavala sa vdaka nemu zbavila herpesu vo vlasoch a ja ho pouzivam na vyrazky. Malemu uz nedavam a hoci som mu to davala ako kvapky do nosa aj z tej trochu co mu stieklo do krku a prehltol ho prehanalo.

olivia77
4. mar 2017

@ludka707, presne tento isty nazor zdielam, lieky neliecia, iba potlacaju... a ludia, co sa smeju alternative, tych lutujem... ze sa nechcu vzdat chemie a inemu neveria... a pritom mozno ani neskusili... no aj pri alternative treba skusat, nie kazdemu sadne napr. to, co sadlo druhemu, kazdy sme iny a ja verim, ze na kazdy problem ci chorobu nam tu vyrastla bylinka 🙂

ludka707
4. mar 2017

@olivia77 presne tak, úplne súhlasím 🙂 ako keby ľudia zabudli, že kedysi predsa neexistovali také množstvá chem. liekov ako dnes a pritom sa ľudia vedeli liečiť. Táto chémia prináša akurát nežiadúce účinky ale liečbu takmer žiadnu. Na tom je založený celý farma biznis. Zdraví ľudia sú nežiadúci. Z nich nie sú peniaze. Lepšie by som to ani sama nepovedala, máte úplnú pravdu, že na každú chorobu nám tu vyrástla bylinka 👍😉