• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s liečiteľmi?

21. januára 2017 
zuzitka ja som uz ako babo bola stale urieknuta :grinning: a teraz moj otec na stare kolena :grinning: :grinning: chodi s cervenom stuzkou na ruke :grinning: :grinning: :grinning: mozme za to ze sme pekny a ludia nam zavidia :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yona .... ja som bola v detstve tiez casto urieknuta - u nas fungovali uhliky vo vode aj pocikana plienka aj priliznutie oci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale toto nie je tema o urieknuti, tak aby nas nevyhodili :sweat_smile:
2. mar 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa bavime o urieknuti :grinning: :grinning:
2. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... takze urieknutie je v teme? :sweat_smile:
2. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten liecitel, ku ktoremu som chodila so Samkom, je z Trenciansky Teplic, ale chodi do blavy vzdy na 2 dni v mesiaci. pohladom do oka ti povie, co ta trapi :wink:
2. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka
kolko trvalo kym sa tvoj syncek vyliecil u toho liecitela?a tvoja sestra sa stale lieci?zlepsuje sa jej to?a ako dlho sa uz lieci?...mam tiez AE a rozmyslam,ze k nemu zajdem...ale ze vraj u neho liecba AE u dospelych moze trvat aj 2-3 roky ...poznas este nejakych inych ludi,ktori sa u neho vyliecili z AE?
28. mar 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wivienne ... osobne nepoznam nikoho, kto sa unho vyliecil. ale stretla som tam maminku s dietatom /asi 3 roky malo/ a vravela, ze syncekovi pomohol od ekzemu a ide za panom Dedikom preventivne, ci malemu nieco zase nie je :slight_smile: ako keby na preventivnu prehliadku :wink:
ale samozrejme treba dodrziavat dietu pri AE - nejest potraviny ktore vyvolavaju alergie.

Samko sa unho liecil asi od aprila 2007, v lete sme boli pri mori ... a nejak v zime sa mu ekzem uplne stratil a doteraz sa neobjavil .... klop klop klop :slight_smile:

sestra si stale dokupuje tie masticky a kvapky, vyrazky ustupili ale musi dodrziavat bezlepkovu dietu :slight_smile:

ako dlho trva liecba .... ked som sa to opytala pana Dedika, povedal ze dovtedy mam maleho natierat a kvapky davat, az kym sa nevylieci.... takze tak

ja myslim ze treba vyskusat, byt trpezlivy a cas ukaze ci to je ucinne :slight_smile:

ak chces, mrkni sa do temy babetka - babske recepty na AE - 8 a 9 strana
28. mar 2008 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spýtať, či mi niekto nevie dať kontakt na pána Teodora Rosinského. Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem
18. aug 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som poprosila kontakt na pana doktora Rosinskeho.
Dakujem.
1. sep 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco o panovi Dedikovi

Pohľad do očí
Začína ním vyšetrovanie každého pacienta: "Ľudia často mávajú aj skryté zdravotné problémy, o ktorých nehovoria, alebo o nich ani nevedia a lekári ich neodhalili."
Tak popri fytoterapii a homeopatii sa venoval aj očnej diagnostike čiže irisdiagnostike. Oko totiž ukáže každé ochorenie. Povie Vám, aký je Váš momentálny i potencionálny zdravotný stav.
Ľudia za ním chodia, keď už medicína zlyhala. Dokonca lekári ho navštívíli a on ich vyliečil.
5. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko,prosim vas neviete o nejakom liečitelovi ktory by mi pomohol?l Strašne ma bolievaju križe a nechcem ist k lekarovi,lebo s tym nemam dobru skusenost a bola by to zase riadne \"dlha \" cesta pokial by mi vobec niečo zistili čo mi vlaste je.Ak by to vobec aj zistili. :confounded:
27. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PACNA,
kedze mam nejake zdr.probl.tiez som bola za liecitelom,nie je tomu tak davno...
moja skusenost je taka...ze nelutujem,ze som u neho bola,lebo ma naviedol na pitie vody/pitny rezim,co bolo velmi dobre,za to mu mozem podakovat.../
ale na druhu stranu sa mi nepacilo,ze sa nespytal,co chcem len rovno sa na mna vrhol a zacal mi napravovat chrbticu...
inak povedal mi aj taku vec,ze ked pojdem na vysetrenie gastro.tak mi tam nic nenajdu/lebo som mu povedala,ze idem na hadicku/no a keby som ho bola pocuvla tak dodnes sa trapim a neviem,co mi je...
ale zasa,nezavrhujem liecitelov,je to len moj zazitok,ale ze vraj uz vela ludom pomohol,pocula som...
takze urcite su ludia-liecitelia,co pomozu/len clovek musi mat stastie a na dobreho liecitela natrafit/ :slight_smile:
27. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko83, choď ku bylinkárke Kopáčovej. Tá ti pomôže. Kontakt na ňu nájdeš v rubrike bylinkárka Anna Kopáčová. :wink:
26. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Psychicke priciny chorob, podla Loise L. Hay:

Napr.:
Neplodnost
Strach a odpor voci zivotu. Clovek, ktory nepotrebuje zazit rodicovstvo.
Pozitivne tvrdenia, ktore si ma rozpravat - Verim v chod zivota. Som vzdy na pravom mieste a robim pravu vec v pravi cas. Mam sa rada a som so sebou spokojna.

Krize:
Strach z nedostatku penazi. Nedostatok financnej podpory.
Poz. tvrdenia - Verim v chod zivota. Vsetko co potrebujem, vzdy dostanem. Som v bezpeci.

Ekzem:
Vnutorne protiklady. Psychicka vyrazka.
Poz. tvrdenia - Vo mne a v mojom okoli je harmonia, pokoj, laska a radost. Som v bezpeci.

Rakovina:
Pocit velkej krivdy. Dlhodoby odpor a nenavist. Skryte tajomstvo alebo zarmutok, ktory cloveka vnutorn stravuje.Tajena nenavist. Pocit, ze nic nema zmysel.
Poz. tvrdenia - Zbavujem sa celej svojej minulosti a s laskou jej odpustam. Som ochotny naplnit svoj zivot radostou. Mam sa rad a som so sebou spokojny.

Filozofia kalifornskej psychoterapeutky, ktora sa sama vyliecila z rakoviny a lieci aj inych...
26. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
* pravy cas - pardon :slight_smile:
26. sep 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasky a nahodou liecitela z Kosut nepoznate?
28. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas, nepoculi ste o liecitelovi z Cervenej Vody pri Sabinove na vychode? Nemate jeho meno a kontakt na neho? Dakujem Vam. Alebo nemate nejakeho overeneho liecitela na vychode?
27. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nečetla jsem celou diskuzi. Je mi jasné, že se to tu dělí na dvě skupiny. Na ty, co věří v léčitele a na ty, kteří je shrnují do jednoho pytle jako šarlatány a vydřiduchy.
Já jsem byla dlouhou dobu v té druhé skupině. Teď jsem v té první - tedy léčiteli věřím. Ale jen tomu, kterého mám ozkoušeného a na kterého nedám dopustit. Vyléčí snad opravdu vše (znám muže, který po léčbě u tohoto léčitele vstal z invalidního vozíku. Prognóza lékařů nebyla dobrá, neměl už nikdy chodit. Léčba u léčitele byla dlouhodobá - žádný zázrak na počkání).
Tento léčitel dokonce léčí děti a staré zdarma. To by žádný šarlatán neudělal. Nebudu dělat reklamu někomu, kdo ji nepotřebuje, proto sem jeho jméno nenapíšu. Pokud by ale někdo z vás chtěl, napište mi do IP.
27. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka432 Mohla by ste mi uviesť adresu tej liečiteľky
14. sep 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poznate liecitela z kosut? chodim k nemu a vraj som tehotna ..... mate s nim niekto nejaku skusenost ohladom otehotnenia?????
prosim dajte vediet, dakujem monika
9. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2378
Ahoj monika,
ja mam detto túto istú situáciu a som z toho dosť mimo... Potrebujem pomoooooooooooc!!!!
27. mar 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anet:slight_smile:, konecne niekto kto ma podobnu situaciu, bo som z toho uz zufala.... ja som podla neho va 15 tyzdni a nase babo ma 18cm. brucho mi rastie a mam pocit, ze pocitujem prve "bublinkovanie":slight_smile:, no lekarka mi nic nezistila, co mi on aj tvrdil, ze to nebudu vidiet. Verim, ze existuje nieco medzi zemou a nebom, ale prave dnes som bola po znamosti este na jednom vysetreni a tiez nic nevideli.
Mojmu muzovi tiet pomohol, lebo po chorobe ktoru prekonal, nemal spermie a teraz ich mame a potvrdil nam to aj spermiogram.
ty si ako na tom?
monika :slight_smile:
11. apr 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2378
@monika2378 Poznam pana Populhara z Kosut a tiez som tehotna ale nevidim ziadny problem.
13. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniq Ahoj ja poznam pana Populhara.
13. apr 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianas jej no to je super - a mas s nim teda dobre skusenosti?
13. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok