Máte skúsenosti s liečiteľom Klbečkom z Piešťan?

bianka234
4. nov 2010

Ahojte, má niekto skúsenosti s týmto vraj zázračným liečiteľom, ktorý lieči energiou a nejakými čajíkmi?

corasone
4. nov 2010

ahoj, a co vsetko lieci ten clovek? nepocula som o nom a som z PN.

bianka234
autor
5. nov 2010

@corasone ahoj, odporučila mi ho dermatologička, vraj videla jeho prácu a onemela, napráva auru, lieči energiou, vraj sa človek hneď cíti ako vymenený, vyťahuje z tela negatívnu energiu rukami vraj mu až dlane očernejú keď jej je veľa, hneď ma upozornila že je drahý, ale nepovedala konkrétne, ja by som tam išla kôli malému, ale vraj za deti nepýta veľa, ale koľko to je netuším. Ani na nete neviem o ňom nič zistiť, ak chceš pošlem ti do IP meno a kontakt a mám aj presnú adresu možno ti to niečo povie alebo zistíš.

corasone
7. nov 2010

@bianka234 posli posli, skusim popatrat a dam vediet. znie to zaujimavo.

kalianka
15. nov 2010

bianka234 prosim ta, aj mne posli.

andrea_v
11. feb 2011

My sme dnes boli prvýkrát, verím, že to bude dobréééé 😀

larisa
12. feb 2011

@bianka234 ahoj prosim pošli mi kontak a adresu na liečitela prosim pekne. Chcela by som ist zo synom. Dakujem.

bianka234
autor
12. feb 2011

@andrea_v ako to prebiehalo, ja nemám o nom žiadne info, nikto sa mi neozval či tam bol, kolko zapýtal, bola si so sebou?

andrea_v
14. feb 2011

@bianka234 napíšem ti do správy, alebo kľudne pánovi K. zavolaj. On ti odpovie na všetky otázky. Bola som s mojim 5ročným synom.

elise
15. feb 2011

aj mne kontakt do ip prosím

vitalijko
24. apr 2011

Nie je registrovaný ako podnikateľ,lieči načierno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Síce "lieči",ale nie doživotne.Po čase som sa musel s problémom vrátiť.Ženy sú dôverčivejšie???????????????????Zázraky sa nekonajú.

bambulkabambulkova
11. máj 2011

kto to je?

puska16
27. máj 2011

Ahojte baby, ja som u neho tiez bola pred skoro dvoma rokmi, kvoli tomu ze sa nam s manzelom nedari splodit babatko, tak mm je okay a u mna zistil ze nemam auru, teda mam ale velmi vtiahnutu do seba, ze to moze byt problem, chcela som ist k nemu na vytahovanie aury, ale stalo by ma to na 5x po 30eur a to este si nebol isty, lebo ma bral ako zahranicne zarabajucu osobnku, kedze zijem v DE, tak som tam viackrat nesla...ale stale rozmyslam, ze tam este pojdem...hoci tie peniazky...ako keby mi tu v DE padali z neba...nie??? 😠 no uvidim, ak vam niektorej uz aj s tymto problemom pomohol, rada si precitam nieco pozitivne....uz to velmi potrebujem 🙂

rapunzel
4. júl 2011

Ahojte prosím zhánam na toho pána číslo alebo kontakt počula som od známeho že je super ale nemá číslo je to len cez ruku ale vraj boli velmi spokojný , tak by som to vyskúšala prosím ak ho máte pošlite mi ho na emailovú adresu klimosi@centrum.sk dakujem s pozdravom Simona

msipsi
8. feb 2012

Ahojky,prosim vas muzete mi poslat kontakt na lecitele Klbecku...a kdyby to bylo mozne,muzete mi i napsat jake s nim mate zkusenosti? Je to moc moc moc dulezite.
nrjr12@gmail.com

veve86
26. mar 2013

Zdrawín Vás,pošlite mi telefonné číslo na toho liečitela,díky moc
na mail:sedlackova.nika@gmail.com

olinkoxxx
3. apr 2013

Dobry den prajem mohli by ste mi zaslat kontakt na tohoto pana prosim vas 🙂 mail: oliverko.michalisko@gmail.com dakujem a ake mate skusenosti?

myrjam
5. aug 2014

Mňa vyliečil z rakoviny. Má moju dôveru.

veva45
18. nov 2014

Jan Klbecka uz neni medzi nami bohuzial....

knazula
19. nov 2014

Túto správu som sa aj ja dozvedela dnes od známej, s ktorou sme ho navštevovali dosť často. Som z toho úplne šokovaná. Ak to nie je tajné, viete príčinu jeho úmrtia? Ďakujem.

veva45
19. nov 2014

@knazula je to brat mojho nevlastneho otca.... este v pondelok bol za nim.... zabudla som sa brata opytat.... zajtra mu zavolam a popytam sa ho....

znovuzrodenie
20. nov 2014

osobne som poznala 15 rokov janka klbecku zivot mi 3 krat zachranil nikdy som ho nepocula povedat nie nemam cas vzdy bol ochotny laskavy s usmevom.tak zostane v srdci navzdy.

akluskova
21. nov 2014

Kto mi povie čo sa stalo Jankovi Klbečkovi?

akluskova
21. nov 2014

@veva45 Už to vieš čo sa stalo?

akluskova
21. nov 2014

@knazula Povie mi niekto čo sa mu stalo?

akluskova
21. nov 2014

mne tiež pomohol a je mi to luto,že už nie je medzi nam,pohreb bude mať v sobotu o 13.00 v Brezovej pod Bradlom v dome smutku.

jakl2
21. nov 2014

Velka skoda, dufam, ze prisiel na to co sa stane s tou energiou potom......nikdy nezabudnem....a dakujem za pomoc a rady.....

jakl2
22. nov 2014

infarkt.......aj tak tomu neverim.....

akluskova
22. nov 2014

@jakl2 Ja tiež,lebo on vedel predpovedať čo sa stane a sebe nemohol pomôcť,a j to naozaj infarkt?,ako vieš.

veva45
22. nov 2014

No ja viem..... moj brat je jeho synovec... ponam ho cely zivot.... v pondelok bol este ok.... bol v jablonke u mojho nevlatneho otca a bol ok.... neviem teraz ako comu neveris.... @jakl02 ..... dnes ma pohreb.
.. tak si mohol ist .....

veva45
22. nov 2014

@akluskova ja viem... aj tomu jankl som to ja pisala.... infarkt.... nic ine....