Odparazitovanie dieťaťa

zuzanka171
11. feb 2016

Kočky, máte skúsenosti ako odparazitovat dieta / dcera ma teraz 11 mesiacov /? ale chcela by som vyuzit " babske rady/recepty " lebo citala som uz o pripravkoch, striebre , tinkturach ... ale nejaký domáci recept nemate? hoci aj pre dospelakov.
🙂

meluela
12. feb 2016

nevadi mi to, pokial niekto v lepsom pripade mina peniaze na sarlatanov a v horsom poskodzuje svoje vlastne zdravie
vadi mi ked niekto o bludoch presviedca aj dalsich ludi
@ katrin21
pripadne ide pochybne metody aplikovat aj na svoje male dieta
@ zuzanka171

zuzanka171
autor
12. feb 2016

@katrin21 dakujem za pekne vysvetlenie 🙂 to o semenach som nepucla, ale take jej nedavam 😀 a to o olejoch som vedela. tu kuru klincekovu som zatial nasadila iba sebe. uvidime ci najdem nieco vhodne aj pre nu.

katrin21
12. feb 2016

@meluela aj Galileo pykal za svoje presvedcenie, ked ostatní este nemali info.. chapem tvoj postoj. nie kazdy vidi hned kde je sever.

meluela
12. feb 2016

@katrin21 oki, skoda debaty ked niekto nevidi rozdiel medzi pomätencom a vizionarom

dejka77
16. feb 2016

Pre take male dieta je tazko nieco poradit. Zatial by som sa sustredila na zdravu stravu, zakladom je zelenina a ovocie. Tie "zle" parazity ziju hlavne na mase, sladkostiach a spracovanych potravinach, polotovaroch. Takze aj vhodnou stravou sa daju tie zle vykynozit.

zuzanka171
autor
16. feb 2016

@dejka77 tak tak zmenila som stravu, hlavne som vylucila kuracie maso z obchodov ... a pridala viacej zelenej stravy. zatial nam to ide, dufam ze to bude mat aj zelany ucinok 🙂

menoruze
24. jún 2016

@katrin21 mozem sa spytat, aky oresak?

menoruze
24. jún 2016

@zuzanka171 a moze to aj rocne babo? myslim ten klincek, mozes mi prosim dat vediet, co si sa dozvedela? ako sa mozem odparazitovat, ked stale kojim? dakujem velmi

menoruze
24. jún 2016

@katrin21 inak su vedecke fyzikalne dokazy, ze zem je plocha, znie to absurdne, ale da sa o tom vela najst 🙂 stare narody sa nemylili,mali zakodovane v legendach plochu dosku , ni egulu, aj biblia tvrdi, ze zem je plocha - teda okruh zeme je ako pecat (plocha, nie gula), kukni aj znak pre OSN, aku mapu tam ma? oni to vedia tiez, takisto letci a pod.

zuzanka171
autor
24. jún 2016

@menoruze ked kojis tak si zvys davky pre seba pojde to babu cez mlieko. Ale nedavno som sa dopartala ze na odparazitovanie je velmi dobry olej z paliny /mam zplne 100% je drahy ako fras cca 25€ za mini flasticku, /ale pomohlo to, denne jedna kvapka pre dospeleho do pohara, a malej 14 mes som davala vodu do pohara z kt. som ja vypila ten olej, male mnozstvo tam ostalo a to jej stacilo 🙂

katrin21
24. jún 2016

@zuzanka171 nepis hluposti...! ked koji tak by sa nemala odparazitovavat, lebo cez mlieko pojdu akurat tak toxiny z uhynovej reakcie vsetkeho,co sa odparazituje... !! to iste plati aj pre tehotne zeny....

katrin21
24. jún 2016

@menoruze to je extrakt z orecha.. vygoogli si..

celasapremenim
25. jún 2016

@katrin21 aj ja planujem biorezonanciu, uz tak rok o tom tocim, teraz niet casu na to, ale pride to

zuzanka171
autor
25. jún 2016

@katrin21 tvoj nazor 😉 riesila som to aj s dr .. Ale nebudem ti to vypisovat ...

katrin21
25. jún 2016

@zuzanka171 asi ma dotycny lekar nedostatocne informacie, tiez ti to nebudem vypisovat, ale je to tak 🙂

fra
25. jún 2016

hmmm, parazity... v poslednom čase som si vypočula niekoľko rozhovorov s českymi svetovo uznavanymi parazitologmi ( Julius Lukeš, Jaroslav Flegr) a znie to tak rozumne, že začínam veriť, že mať nejaké tie parazity je v podstate užitočné a že rozmohnutie alergií a inych civilizačnych chorôb súvisí aj s vyhubením bežných parazitov 😅 😝 🤐

katrin21
25. jún 2016

@fra no, veru je to tak.. funguje to.....

menoruze
25. jún 2016

@katrin21 dakujem pekne, orecha kralovskeho?

katrin21
25. jún 2016

@menoruze http://biocare.sk/eshop/produkt/orech-cierny-or...
TO JE LEN PRIKLAD, NAJDES AJ LACNEJSIE.

menoruze
25. jún 2016

@katrin21 dakujem krasne!

katrin21
25. jún 2016

@menoruze ja dakujem za srdco 🙂

menoruze
25. jún 2016

@katrin21 s radostou, niet zaco 😉