Poraďte ako najlepšie čistiť pleť a zbaviť sa akné ?

hviezdicka2409
9. jan 2020

Ahojte.... Mam za sebou 2krat porod a moja plet ale naozaj utrpela. Prosim viete mi poradit ako najlepsie cistit plet a zbavit sa akne mam ho najviac v T- zone... skusala som domace rady ale vobec nepomohli... pripadne kedy ste mi napisali aj konkretne pripravky a vase ritualy ake robite.... doteraz som nemala ziadne problemy s pletou.dakujem

simsalabim
9. jan 2020

@hviezdicka2409 kozneho lekara si skusila?

brita7777
9. jan 2020

Kolko si od porodu ?
Telo sa po porode cisti, vidno to na tvari aj...aj ja som mala take malinke vyrazky na cele...asi mesiac a potom sa miz kojenia zacala susit tvar..idealne kozmetika hlbkove cistenie aspon raz do mesiaca, peeling sugar scrub glow od Loreal 2krat do tyzdna...bioderma ma super kozmetiku pozri (len niektore kremy na aknoznu plet vedia vysusovat - ja pouzivam Bioderma sensibio) tiez Cetaphil restoraderm na hydrataciu, da sa cez notino.sk...mam to odskusane uz rok nikdy som nemala lepsiu plet co sa tyka hydratacie je to top..

brita7777
9. jan 2020

Cenovo...peeling 10e, bioderma 10e, Cetaphil asi 15e..hlbkove cistenie 25e
Na odumytie make upu pouzivam cisty kokosovy olej uz asi 3roky...ziadnu pletovu vodu navyse..tak mi to vyhovuje, ideal nejaky dobry bio..to max 5e

pralinka86
9. jan 2020

Asi by som zacala čistením u kozmetičky a doma ja som veľmi spokojná s prirodnou kozmetikou, pleťove olejčeky, ja mam od saloosu, druh podla pleti a tiez plet.vodu k tomu. A ako maska zelený il, ten je super a tiez je od nich
https://www.saloos.sk/saloos-francuzsky-zeleny-il/

14lenka80
20. feb 2020

@hviezdicka2409 napíšte mi správu.
Treba to hlbšie rozobrať. Možno vám budem vedieť pomôcť

gabrielikta
6. apr 2020

@hviezdicka2409 vyskúšaj Bioclinic od Oriflame.

curioustimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz