Poraďte masážny valček na chodidlá

lilitela
26. jún 2020

Ahojte, vkuse ma večer bolia chodidlá. Poraďte prosím z vlastnej skúsenosti nejaký mechanický malý masážny valček na chodidlá. Pozerala som web a je toho všeličo, drevené, aj plastové, oblé aj špicatejšie. Nie sú ani drahé. väčšinou tak do 10 eur.
Ak také máte, aký typ si neviete vynachváliť a ktorý stojí zaprd a radšej sa mu vyhnúť?
Díky. 🙂

simsalabim
26. jún 2020

@lilitela ja mam problem s chodidlami a na rehabilitacii mi poradili nepouzivat valceky, ale dve lopticky. Jednu tvrdu, kusok mensiu ako tenisova lopticka - z predajne pre zvierata (je to hracka pre psy). A druhu taku s pichliacikmi - ako na obrazku, co si dala, to zelene na druhej foto. Ta je cca velkosti tenisovej lopticky. Najprv treba chodidlo vymasirovat tou tvrdou a potom tou pichliacovou. A potom s chodidlami cvicim. Kedysi som mala presne take drevene, ako si sem dala a nestalo to za rec.

iriska13
26. jún 2020

@lilitela mám bublinkovu vaničku na nohy, su tam aj valčeky....urobím si kupel, pocvičím na valčekoch.....po kupeli nohy poriadne vymasírujem konskou masťou a necham v klude....citim teda rozdiel na druhý deň....mne to pomáha....

lilitela
autor
27. jún 2020

@simsalabim A teda toto pomohlo? Ja som nedavno po psovi podarovala taketo veci. 🙄

lilitela
autor
27. jún 2020

@iriska13 Dakujem, za radu a ochotu. Mala som to. Hladam teraz nieco jednoduchsie a skladnejsie.

simsalabim
27. jún 2020

@lilitelastale pomaha. Pouzivam ich skoro denne. Vraj lopticky su dobre aj na klenbu kvoli tvaru a velkosti.

katkav1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz