Prirodzené zväčšenie pŕs - fungujú fytoetrogény?

susika22
12. jún 2018

Ahojte, ja viem, že táto téma je dosť kontroverzná, ale veľa som si o tom načítala a mne to príde logické. Našla som aj štúdiu, čo to potvrdila. Fytoestrogény sú v bylinkách a podobajú sa estrogénom a preto vedia žene zlepšiť hormonalnu hladinu a jej narastú prsia. Viete o tom niekto niečo?

silviaeli
12. jún 2018

Aj mna by to zaujimalo😅

lusy22222
12. jún 2018

Brala som senovku tablety a masaze mesiac, cítila som take mravcenie v prsiach dlho dlho, ale zväčšiť sa nie a nie 😏

susika22
autor
12. jún 2018

@lusy22222 ja som čítala, že nie každej žene to zaberie, lebo nie každá to má kvôli nízkej hladine hormónov. A ešte som našla, že dlhšie to treba. A kupovala si si senovku celu a sama si si robila čaje či si si produkt kupila rovno? 🙄🙄

lusy22222
12. jún 2018

@susika22 kúpila som ciste kapsule v zdravej výžive. Potom som si ešte objednala breakfast, ale bolo mi z nich zle neodporúčam. Keď ti niečo zaucinkuje, daj vedieť 😉

ebi88
12. jún 2018

Baby, znama gynekologicka vravela ze prsia rastu cely zivot 👌 mozno sa dockame, len ci nemyslela smerom k zemi ;)

0silvia0
12. jún 2018

@ebi88 prsia vekom tukovatejú hlavne po prechode, takže väčšinou keď už ich žena ani nechce, vtedy narastú😎

zuzmka
12. jún 2018

@ebi88 😂😂😂😂😂😂

0silvia0
12. jún 2018

@susika22 ja som čítala v nejakej diskusii že to zaberie ženám, ktoré nejaké prsia majú a sú také pribratejšie. Štíhlym ženám s naozaj malými prsiami toto nezaberá, tiež som niečo skúšala a nič sa nezväčšilo☹

cecilia68
12. jún 2018

@0silvia0 Môžem potvrdiť...mrchy jedny...55kíl čistej váhy a Déčka :(

0silvia0
12. jún 2018

@cecilia68 a zväčšili sa až po prechode? Dovtedy si bola na tom ako?

susika22
autor
12. jún 2018

@0silvia0 ahooj a čo si skúšala? ja som si našla tiež aj krémiky aj tabletky, ale neviem sa rozhodnúť. Tak len čítam a číťam, aby som pochopila aky to má mať zmysel

susika22
autor
12. jún 2018

Tu kukám, že si ženy z toho robia čajíky. To by ma asi aj bavilo si tak popíjať pár mesiacov. Ale neviem v čom je potom rozdiel medzi tabletkami a týmto 🍉🙈
Inak ak mi odstránia link (neviem načo to robia) tak je to na stránke zenskakrasa . sk 😅
https://zenskakrasa.sk/prirodzene-zvacsenie-prs...

lucka227
12. jún 2018

@susika22 ja som mala fytosoja a absolutne nic

monikamama
12. jún 2018

Kremy,caje, lieky a nic nezabralo. Cakala som ze tehotenstvo mi ich nejak "nakopne" ale nie. 😁 Za mna jedine co pomoze je plasticky chirurg 😆

lilyianka
12. jún 2018

Mne sa zväčšili zo 75B na 80D..som totálne nešťastná a na nervy 😐😐 brala som kortikoidy a behom pár mesiacom takto narástli

lusy22222
12. jún 2018

@monikamama hmm aj ja som k tomu nakoniec dospelá 😞

susika22
autor
12. jún 2018

@lilyianka ale to si brala s akym ucelom? :O

susika22
autor
12. jún 2018

Ženy, ja sa pýtam, lebo sestra sa začala zdravo stravovať, jedla veľa sóje a tie prsa jej fakt zväčšilo. Ona to ani neriešila. Tak teraz som v pomykove, že prečo 😍 A nie je tehotná 😅

zibi
12. jún 2018

Ja som citala o jednom pripravku na klby nejakezahranicne studie.A jeden z efektov bol aj rast prs,ci a ako dlho po dobrati bude efekt trvat neviem,pretoze tu suvislost som neriesila.Hladala som nieco na bolest kolien.pripravok sa vola MSM.je to sira.skuste si dat do googla anglicky msm a prsia napr.a vyhodi vam clanky

susika22
autor
12. jún 2018

@zibi wow, som uplne mimo, to vyzera zaujimavo!

jakubik
12. jún 2018

Senovka grecka ti nezaberie,ona je hlavne na podporu laktacie u zien po porode, brala som ju 9mesiacov,mlieka kopec,prsia male a po dokojeni este mensie,nic nenarastlo 😕

sissy27
12. jún 2018

@susika22 do istej miery to funguje, aj keď nie u každej. A samozrejme efekt nie je trvalý, prestaneš užívať tabletky a si v "pôvodnom stave".
Keby to bolo také jednoduché a účinné, tak polovica plastických chirurgov je bez práce.

zibi
12. jún 2018

@susika22 daj vedietvpotom ci a ako zabralo
Maju aj na swanson.sk z troch msm dve

cecilia68
12. jún 2018

@0silvia0 Mala som väčšinou C-éčka, podľa toho, ako sa mi kolísala hmotnosť, ale teraz mám už dlhé roky D-éčka, aj hmotnosť už dlho ustálená.

0silvia0
12. jún 2018

@susika22 no ja som skúšala aj senovku, aj superprsia, aj stimulen. Nič, nič, nič... keď som dojčila mlieka som mala pre 3 deti, ale moje prsia sú len prsné žľazy a tuk takmer žiadny. U nás v rodine ženy nie sú prsnaté, ale zato dlho bezproblémovo dojčiace.

susika22
autor
12. jún 2018

@sissy27 ale vies co, zase co som nasla porovnania, tak prirodzene si to mozes zvacsit aj na trvalo ale nie tak velmi ako plastikou. no ked chces mat o dve cisla vacsie, chapem plastiku, ale zas take zvacsenie objemu by som skusila asi nieco podomacky 😅

susika22
autor
12. jún 2018

@0silvia0 no, mate aspon v niecom vyhodu 😍 ale mne to logicky vychadza, ze musi nieco vediet tie prsia nabudit o dva centimetre. ved to je aktivna cast tela ovladana hormonmi. asi som zblbla od tolkeho sufrovania na nete 😀

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katharines
12. jún 2018

@susika22 soja obsahuje fytoestrogeny. Muzom sa preto neodporuca 😉

sissy27
12. jún 2018

@susika22 nie, nič také neexistuje. Funguje to rovnako ako hormonálna atk, tiež niektorým luxusne narastú prsia (vlastná skúsenosť). Recenzie ti napíšem aké chceš kam chceš, takže to pre mňa žiadnu výpovednú hodnotu nemá. Ale vidím, že si tomu naklonená, tak choď do toho. Niet nad osobnú skúsenosť a sklamanie zaplatené vlastnými peniazmi 😏