Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

ulinka22
26. okt 2018

@dadotoso stale sa ta predpoved meni a ja som uz zufala z toho, co vsetko zbalit😁

dadotoso
29. okt 2018

@ulinka22 mame zimne veci ale overel asi nechame doma, jedny oteplovacky musia stacit 😀ako stare mas dieta? Mam taku aplikaciu na pocasie a ta veru nikdy nesklamala stale ma byt okolo 15 stupnov.

alenf
26. dec 2018

Ahojte dievčatá,chcem sa poradiť a informovať ako riešite v zamestnaní 3tyzdnovy pobyt ako doprovod s dieťaťom v kúpeľoch?aké tlačivá treba vziať so sebou do kúpeľov alebo kde sa mám popýtať?nastúpila som do zamestnania a neviem ako to vyriešiť.vdaka

nellita
26. dec 2018

@alenf PN bud ti ju vystavi tvoj pediater alebo lekar priamo v kupeloch,maju nato specialny kod

alenf
26. dec 2018

@nellita a papier na PN dajú v kúpeľoch či mám vziať?

zvalka
26. dec 2018

@alenf v kupeloch daju a vystavia pn

alenf
26. dec 2018

@zvalka a aj keď pracujem na pol uvazku?

zvalka
26. dec 2018

@alenf to neviem.ale myslim,ze na pn mozes ist aj tak.zavolaj tam pripadne.ale PN vypisuju.aj OCR.

nellita
26. dec 2018

@alenf vypise ti aj pediater tvojho dietata ak zabudnes alebo nebude pediater nebude chcieť vypisu ti priamo v liecebni a posles postou,mozes ist na PN aj na polovičný úväzok

bambulka81
3. feb 2019

Ahojte baby, najde sa tu mamina ktora bola teraz prvy turnus v kupeloch priamo v Luci a uz su doma?My sme boli v sosne a potrebujem info, vdaka

veronicka12
13. feb 2019

Ahojte tak ja som dnes volala do príjmovej ci maju volne rodinné izby na sep/okt tak od augusta už majú tešíme sa chodíme celá rodinka. Ideme 4*

brnkatko
23. apr 2019

Chysta sa tu niekto alebo bol uz v Sosne? Nas caka pobyt od 24.6. v Sosne. Len su tam rozne apartmany co sa tyka vybavenia a WC kupelne. Rada by som sa poradila😇

zvalka
23. apr 2019

@brnkatko treba sa informovat,ktora izba. Su tam bunky, dve izby a spoločná kupelna, ale su tam aj izby, ktoré maju vlastne WC ako v smreku

bambulka81
23. apr 2019

@brnkatko v sosne B5-6 maju vlastne kupelne,b1-2 maju spolocnu chodbu kuchynu a samostatnu kupeln;predpokladam b3-4 bude na rovnaky styl; A1 samostatna bunka vsetko vlastne-kupelna, kuchyna; este viem smrek c4(5)-8 kupelna samostatna kuchyna spolocna + je tam herna pre deti

brnkatko
23. apr 2019

@bambulka81 dakujem. My by sme vraj mali mat A6...

veronicka12
24. apr 2019

Prosím vás je tu niekto kto sa chystá september-október na liečenie?Ideme uz 4krat

alenf
24. apr 2019

@brnkatko my sme boli na A6 ,kúpeľňa je na chodbe spoločná s A5,kuchyňa je spoločná pre tuším 4izby.mas aj balkon

brnkatko
24. apr 2019

@alen Dakujem ze si sa ozvala. Nevadilo by ti keby som napisala spravu?

alenf
24. apr 2019

@brnkatko napis

alenf
29. apr 2019

Baby čo ste teraz v kúpeľoch ako to vyzerá s počasím?ukazuje mi chladno a aj sneženie na 10 dni-to mám aj snehule nebodaj baliť a oteplovacky???

brnkatko
29. apr 2019

@alenf napisala som 🙄

dadotoso
30. apr 2019

@veronicka12 my 8deme v septembri

dadotoso
30. apr 2019

@brnkatko boli sme v sosne a6 v oktobri a super... Priestrana izba z balkonom kde sa da vesat pradlo, treba kolicky a spagat si zobrat 🙂, kuchynka je spolocna na vsetky 4 izby. 2 kupelne su na chodbe a 3wc.2 izby maju 1kupelnu.vy budete mat kupelnu vedla kuchynky. Ladnicka je spolocna, nam sa pacilo lebo sme si vysli z byvajucimi na poschodi a tento rok uz ideme ako partia spolu na to iste poschodie🙂

nellita
30. apr 2019

@brnkatko ahoj aj ja idem v juni od 14.6 budem sice v smreku ale to je jedno,bola som tam minuly rok

veronicka12
30. apr 2019

@dadotoso my chceme ísť od 21.9.uvidím ako bude volna ta rodinná izba 😊

alenf
30. apr 2019

Dievčatá ako riešite v práci voľno pre sprievodcu?detská mi vie vypísat na 10 dní OČR a potom ako?neplatené voľno či čo?

zvalka
30. apr 2019

@alenf mozes si vziat PNku

alenf
30. apr 2019

@zvalka a kto ju vystaví?v kúpeľoch?lebo on na mňa by som musela byť reálne doma a nie mimo domu,to mi povedala zase moja MUDr keď som sa jej pýtala kvôli kontrole zo socialky

bambulka81
30. apr 2019

@alenf v kupeloch ti vystavia aj OCR aj PN oni maju na to vlastny kod, teda nebude mat ani tvoja doktorka ani pediatricka deti problem s poistovnou, lebo deti chore nebudu v. danom obdobi.

zvalka
30. apr 2019

@alenf kupele ti vystavia PNku. S kodom sprievod 🙂