Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

zvalka
30. apr 2019

@alenf kontrola ak tak pride do kupelov za vami jedine. Ja si beriem PN a dovolenku. Tento rok sa striedame, najskor 5dni dovo, potom ide manzel a potom pojdem PN.

brnkatko
30. apr 2019

@nellita ahojky, tak to sa mozno teda uvidime 😉

nellita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nellita
30. apr 2019

@brnkatko som tam.do.4.7

nellita
30. apr 2019

@alenf ja tiež PN, minuly rok som mala PN a nik neprišiel na kontrolu

zvalka
30. apr 2019

@nellita nechodia na kontroly. Myslela som to tak, ze v SP vedia, ze ste v kupeloch a budu vas hladar tam, ak nieco, nie doma.

dadotoso
1. máj 2019

@veronicka12 no presny datum este nemame kedze ideme 3 dospele a 4 deti

strelko
7. feb 2021

Ahojte,chceme ist s detmi do Horneho Smokovca cca jul-august,ako sprievodcovia- budem ja jednemu synovi a manzel druhemu synovi.Viete prosim poradit ubytovanie- izbu,kde by sme boli vsetci styria s wc a kupelnou na izbe? Dakujem 🙂

brnkatko
7. feb 2021

@strelko musite sa skontaktovat s prijimacou kancelariou.myslim ze v sosne su 4lozkove izby.my mame jul-august smrek pre troch.

dadotoso
7. feb 2021

@strelko treba volat do kancelarie lebo sme boli v sosne na hornom poschodi a tam je max. 3 postele na izbe a kupelna na chodbe spolocna.... V smreku horne poschodie tiez max. 3 postele ale kupelna na izbe. Mozno vam daju dvojpostelovu vedla seba izbu.

strelko
7. feb 2021

@brnkatko
@dadotoso dakujem za rychlu odpoved 🙂

zvalka
7. feb 2021

@strelko v prijímacej kancelárií vám povedia, ako majú volne. V sosne majú aj rodinné 4postelove izby.

strelko
7. feb 2021

@zvalka dakujem 🙂

brnkatko
7. feb 2021

@dadotoso ano aj mne sa zda, ze 4lozkove su tam, ale neviem, ci nezdielaju este s jednou izbou socialne zariadenie

strelko
7. feb 2021

@brnkatko
@zvalka
@dadotoso baby a viete porovnat Lucivnu a Horny Smokovec?Lebo v Lucivnej sme boli,ale teda moc spokojna som nebola a H.Smokovec ma zaujal arealom a teda aj prostredim 🙂

alenf
8. feb 2021

@strelko ja odporúčam určite Horný Smokovec,lebo si priamo v Tatrach.

zvalka
8. feb 2021

Za nás URČITE HS. priamo v Tatrách. A tie soc. Zariadenia ma každá izba svoje.

strelko
8. feb 2021

@alenf
@zvalka dakujem,tak sme sa rozhodli spravne 🙂

strelko
8. feb 2021

este sa chcem opytat,ten cennik co je stranke-ubytovanie a strava je uz zaratana?Lebo tam je napisane ,,sprievodca schvaleny poistovnou (plna penzia )

alenf
8. feb 2021

@strelko to neviem,ja som si pokazdné všetko platila

zvalka
9. feb 2021

@strelko v cenníku je aj strava s ubytovaním pre 1osobu.

zvalka
9. feb 2021

@strelko dospely ma 3krat denne. Deti 5krat

brnkatko
9. feb 2021

@zvalka funguje to tak,ze strava musi byt k ubytovaniu, ak su alergie,treba nahlasit a zdokladovat. To sa priplaca tusim 1e na den. Obed a vecer ked nahlasite, zabalia vam do obeda/pixliciek a zjete si na izbe (v tomto su tam fajn). Detom pri ranajkach mozete vziat ovocie co byva nachystane (ako na desiatu), pri obede detom chystaju olovrant-te si tiez beriete (ovocie, jabl.pyre,puding, jogurt,kolac). Ak idete na turu, den dopredu treba nahlasit balicek (celodenny al.poldenny), na vikend sa tusim nahlasovalo vo stvrtok. Jest sa chodi do Lucu, je dobre si vziat prezuvky aj tam a nechat si ich tam cely pobyt,aby ste nemuseli prenasat. V luci su aj procedury, tak tie prezuvky tam treba.

zvalka
10. feb 2021

@brnkatko to ste chceli asi napísat @strelko 🙂

brnkatko
10. feb 2021

@zvalka asi ano, ja moc neprispievam, v rychlosti som mamine napisala a popravde som nestudovala kto je za zavinac meno. Snad @strelko pomozu informacie. Len teraz je tazsie sa dovolat, treba skusat

lulueg
24. feb 2021

@brnkatko ahojte do HS nastupujem budúci týždeň. Neviete ako to tam teraz funguje kvôli opatreniam?

brnkatko
24. feb 2021

@lulueg netusim popravde