Šťava z goji na atopický ekzém

saraz
15. máj 2018

Mate niekto s tymto skusenost na atopiu? Pomaha to vobec? Dostala som šťavu a chcem vyskusat u syna 4 r. Ak mate s tym skusenost ake davkovanie radite. Pišu 25ml, nieje to pre dieta vela?

bibistec
18. máj 2018

O tom som ani nepocula my sme vyliecili atopicky dietou ono to vsetko ide z vnutra cize cokolvek date z vonku nemoze to vyriesit pricinu

saraz
autor
20. máj 2018

@bibistec prosim, co ste vysadili z jedalnicka. My mame bezvajecnu dietu, uz som skusala vysadit aj mlieko ale nepomohlo. Ta stava sa pije a ma vraj vela vitaminov a min. latok a neviem co vsetko. Tak mozno trochu pomoze, ja som sa doteraz tiez s tym nestretla.

bibistec
20. máj 2018

@saraz urcitemlieko ale aj stopove mnozstva napr aj v pecive je niekde strvatka a pod aj jogurty a maslo...aj kozie, ovcie proste komplet, nam stacilo len to a postupne ekzem mizol ale niekomu vadi aj soja tieto veci sa daju otestovat. a dost pomaha aj co najviac vysadit cukor ono nejako to suvisi s kvasinkami. drzim palce ale pokial to z vnutra nedate do poriadku z vonku vam nic zazracne nepomoze ale som zvedava ak budete skusat tu stavu dajte vediet.

vermitrova
24. máj 2018

Ja mam problém s atopickym exemom od mala, a u mna je problém lepok.. čo sa týka nekortikoidnych masti ktoré mi na to zaberajú tak odporúčam bioil. Ostatné pomohlo asi tak mesiac a potom zas dookola to isté.

saraz
autor
24. máj 2018

@vermitrova u maleho robia problem vajicka a oriesky to mu vyslo z testov v 2 rokoch, teraz ked ma 4 mu robili znova, tak som zvedava co sa zmenilo lebo to ma horsie. Tu mast som este neskusala, tak urcite skusim - stale som nenasla vhodnu co by pomahala

vermitrova
25. máj 2018

@saraz každému zaberá iné, ale ja som už toľko toho poskúšala že možem knihu napísať 😁 určite by som spomenula este masť ktorá sa vyrába u nas konkrétne v KE, golden ointment. Trosku bol problém to zohnať. Ale tak isto zaberala veľmi dobre no mne len na pár mesiacov bohužiaľ.

monikarovna
6. jún 2018

My sme mali indravitae activ masticku stala na lekarni okolo 9 eur a nam to zabralo aj bez diety

saraz
autor
7. jún 2018

@monikarovna Urcite vyskusam, dakujem

monikarovna
7. jún 2018

Nie je zac a nech pomoze aj vam