Vyliečenie sa alternatívnou medicínou

4. sep 2021

Nájdem tu niekoho, kto sa vyliečil u liečiteľa? Zaujímalo by v akom časovom horizonte ste pociťovali už zlepšenie a za koľko sedení došlo k vyliečeniu? Viem, že je to asi veľmi individuálne a mala som sa ho spýtať, ale považovala som takúto otázku hneď pri prvom stretnutí za nevhodnú. To, čo sa dialo na prvej konzultácii pre to akosi nemám logické vysvetlenie, len že wau. 😲

oktoberka
4. sep 2021

Bylinky?či čierna mágia liečiteľ?

autor
4. sep 2021

@oktoberka Žiadna čierna mágia, poslal ma za ním lekár západnej medicíny, nie je to žiaden pochybný liečiteľ.

oktoberka
4. sep 2021

Tak potom daj tip,keď po prvom sedení sa cítiš lepšie.

weronika171717
4. sep 2021

Nerieš to s liečiteľom, ale s bylinkarku Annou Kopacovou z Piešťan z Vrbového. Neskutočnemu množstvu ludi už pomohla. ♥️

autor
4. sep 2021

@weronika171717 Mám aj od neho bylinky, dôverujem mu. Nemám čo stratiť, keďže klasická medicína zvolila stratégiu sledovať a čakať, no lenže sa už trápim dlho, ale ďakujem za tip.

swees
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2021

@swees Žiaľ, nemám na neho číslo nemá ani reklamu, asi si stráži okruh svojich pacientov, ktorým dá číslo na seba, mne vybavoval termín u neho môj lekár.

ticko
6. sep 2021

Môžem vedieť o akú diagnózu ide?

autor
6. sep 2021

@ticko Nechcem to tu písať verejne, lebo netúžim tu potom čítať uštipačné komentáre, že takému niečomu verím, že mi dokáže pomôcť a vyliečiť ma z takejto diagnózy. Sama tomu ešte úplne nedokážem uveriť, že sa z toho takto ľahko dostanem, ale o svojich schopnostiach ma už presvedčil, či zvládne aj toto uvidím.

ticko
6. sep 2021

Držím palce len treba tomu veriť a vyjde to bude dobre

autor
7. sep 2021

@ticko ďakujem pekne ♥

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajca18
17. mar 2023

Dobry den mozem sa spytat z akej diagnozy?kludne napiste do spravy mne

ajca18
23. mar 2023

Dobry den mozte mi prosim napisat?dakujem velmi

autor
23. mar 2023

@ajca18 Dobrý deň ,odpovedala som Vám v správe.