Zelený jačmeň Green Way - skúsenosti

nikolet29
5. mar 2023

Aké máte skúsenosti s zeleným jaçmeňom od firmy GW?

elmivelmi
5. mar 2023

Napriklad moj to brak asi rok,lebo mal traviace tazkosti,znama co a tym robi to vykreslila ako najlepsiu medicinu na svete,my smw skusili.Nakoniec az na gastre ho vyliecili.Mal helikobakyera a vred na dvanastniku.Jacken mu v tomto bobec nepomohol je to drahe a za mna vyhodene peniaze.Zalezi ale co vlstne ty od toho ocakavas.

hipuska
5. mar 2023

@elmivelmi tak jasne že nepomohol. Ako aj mohol na vred a helicobaktera? Mal navštíviť lekára, zjavne nemal len nejaké bežné ťažkosti. A zatracovať kvoli tomu jačmeň....

caroline_
5. mar 2023

@nikolet29 nepomohlo mi to,uzivala som to cca pol roka, potom mi to islo dost do penazi,jedina rada poradkyn ze vydrzat a brat to dlhsie.a to som nemala nejake extra ochorenia

elmivelmi
5. mar 2023

@hipuska vsak aj bol,len vies od kamosku co to vychvalovala,jej tvrdenie ze jacmen vylieci vsetko,jasne ze sme tomu neverili ale vyskusal,i ked travenie mu to nezlepsilo.Cize uz to ani nekupujeme.Za mna to ma efekt ziaden.

elmivelmi
5. mar 2023

@caroline_ presne podla poradkyn,netreba ani lekara,lebo jacmen vylieci a zasobi vitaminmi telo lepsie ako cokolvek ine.

caroline_
5. mar 2023

@elmivelmi ako z casti suhlasim,ze to doplni ziviny atd ale urcite to nie je vseliek a zazrak,a dalsia vec,je to mlm a mna uz extremne unavovalo vysvetlovat mojej poradkyni ze nie nechcem to ponukat,predavat proste dost na to tlacila, a ked som nechcela ja,tak hovori zr nech moj muz,vtedy robil fusky,elektriku,a hovori mi zr nech tam ponuka,jasne uz vidis chlapa co tam robi s kablami ako bude niekomu ponukat jacmen asi by na neho pozerali ci mu nej.be, za mna uz GW asi nie, a aj to je od nich nesympaticke ako vsetci od nich hovoria ze len oni maju kvalitu,iny jacmen a chlorellu nemas ani skusat lebo dobre ze sa neotravis z toho

elmivelmi
5. mar 2023

@caroline_ ja s tebou suhlasim uplne,za mna to je posfuk,skratka moj to uzival a ic mu nezlepsilo,vyliecil sa az na zaklade diagnoatiky a helicidu.Za mna to su vyhodene peniaze

bona1393
15. okt 2023

Skúste jačmeň od Salvia Paradise (šťavu vo forme prášku) . Jačmeň je ten istý ale o niečo lacnejší 🙂

marriennka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz