Antikoncepcia Mistra

17. nov 2023

Stala sa mi taka vec ze som si v štvrtok večer spomenula ze je v piatok sviatok a aj si musím dát v sobotu antikoncepciu ktorú nemám ešte predpísanú co sa stane ak si dám antikoncepciu až v pondelok a ak si dám až v pondelok tak vtedy si mam dat všetky 3tabletky tak ako keď zabudnem ci?

uhnakova
17. nov 2023

určite nie tri naraz. Normálne začni s omeškaním, pekne po jednej tabletke denne, ale prvých sedem dní sa treba chrániť aj inak, lebo nie je kvoli neskorsiemu zaciatku uzivania zaruceny ucinok antikoncepcie.

megleka
17. nov 2023

Skús skočiť do lekárne aj zajtra ak máš možnosť s tým že by si im doniesla recept dodatočne mne už raz takto vyhoveli alebo ak by si mala starý daj ten pripadne ak e recept a máš to v aplikácii poisťovne skús použiť to 😊

autor
17. nov 2023

@megleka to je ten problém ze som zabudla zavolať doktorke nech mi to predpise

janula2511
17. nov 2023

Ináč ako si spokojná s Mistrov?

autor
17. nov 2023

@janula2511 lepšie ako daylette z tej som bola závodnena veľmi a táto je pohode len niekedy trochu spinim ale asi to bude tým ze niekedy zabudnem a dám si ju o hodinu neskôr ako mam

janula2511
17. nov 2023

Koľko už ju berieš? máš slabší menzes?pms?

autor
17. nov 2023

@janula2511 áno mam ho slabší, dakedy som na noc potrebovala 4ky vložky a teraz len 2ky takže o polku slabší cca berem ju 3 mesiace

autor
17. nov 2023

@janula2511 a pobolieva ma brucho dá sa to vydržať ale to som mala aj predtým a zvyknem mat bolesti hlavy ale to mávam aj kvôli migréne takže to sa nejak nezmenilo

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. nov 2023

@julia2002 a keby si ich dám jeden deň dve druhý deň dve a potom normálne po jednej?

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz