Antikoncepcia - vysadenie

mon1806
28. apr 2024

Dievky poraďte......som po druhom pôrode cisárskym q brala som antiku drovelis rok a pol vsetko ôk ale žiadna chuť na sex nula proste môj muž na prášky tak son ju vysadila no dostavili sa znova také bolesti počas ovulácie ze amen nafukovanie bolava som vycikat sa poriadne nemôžem a plus 2 kg na váhe a to nič iné nerobím dokonca ešte menej jem ako keď som brala antiku ....viete mi poradiť niečo alebo nejakú antiku ktorá naozaj je super mate snou dobre skúsenosti lebo ja si už neviem dat rady

janai1
28. apr 2024

@mon1806 gynekológ ti neponúkol náhradu?

mon1806
autor
28. apr 2024

@janai1 zatiaľ nie , ak som jej to vravela povedala ze to určite nie je antikoncepciu ale tým ze som vyčerpaná no dieta vyrástlo a je to ôk aj spi aj cvičím aktívne všetko a chuť proste narástla ale skôr stále viac a viac upadla a nemohol sa ma muž ani dotknúť ak som mala mat sex dosť ze som sa nešla pozvracat ako som ho nechcela a tak som ju sama vysadila a chuť už prišla je to iné lepšie a preto sa k nej vrátiť nechcem už

janai1
28. apr 2024

@mon1806 ach, lekárka by si mohla aspoň preštudovať ten letačik k tomu keď už vzdelanie pokulháva.
No ja som brala Maitalon ale či tebe bude vyhovovat ťažko povedat. Vedľajšie účinky som nemala žiadne.

titla
28. apr 2024

@mon1806 Je uplne bezpredmentne, ktora HAK sadla mne, alebo inym babam. Ty mozes byt uplne iny pripad. Takze asi len skusat. Ja som napr. mala problemy pri KarHle aj Mistre. Sadla mi az Lindinette. Tebe moze ina. Takze musis len skusit.