Tehotenstvo pri antikoncepcii. Ako to zistím?

gabullikk
4. feb 2008

ajojte babenky.... neviete mi poradiť ako zistim ci som tehotná ked beriem antikoncepciu a MS mám pravidelne...ale take zvlastne pocity.... hmm... myslite ze ma môže bolieť žalúdok pretoze som tehotná? 😨

januus
18. dec 2016

@stanly123 ahoj prosim ta, a uzivala si ju pravidelne? ci si urobila nejaku chybu? takze si naozaj tehotna aj cez antiku? uff :/

nik25
6. jan 2017

Ahojte 🙂 Chcela by som vás poprosiť o malú radu 🙂 Neviem v akej vekovej kategorii ste tu vy ale mam 17 a som panna. Nasadila som antikoncepciu a beriem ju len 15 dni. S priateľom sme sa o to pokusali a s penisu mu vyteka taka mazlava tekutina ktora do mna vosla. Samozrejme ma ani neodpanil pretože sme sa zlakli co sa moze stat. Môžem byt tehotna? Ďakujem za radu 🙂

babula0
6. jan 2017

@nik25 pozri príbalový leták antikoncepcie koľko dni je odporučené sa chrániť, je to aj podľa doho kedy si ju začala užívať či prvý deň menštruácie alebo neskôr . Môže účinkovať od 1.dna alebo po7 dňoch, ale sú aj take čo až po prvom dobrati teda mesiac. Väčšinou však platí, že po 7 dňoch si chránená. urcite tehotná nebudeš 😊 Nech si pokojnejšia pozri ten príbalový alebo ak ho nemáš, podľa názvu antikoncepcie vieš pozrieť na nete. Čo sa týka tej priateľovej tekutiny, predpokladám, že ste obaja neskúsený tak to ešte nebudete vedieť určiť či či mu "neušlo"ejakulátu alebo len neviem ako sa to presne vola "kvapôčky lásky" take iste zvlhčenie zo vzrušenia ako máš aj ty 😊

nik25
6. jan 2017

Čiže všetko by malo byť maximálne v poriadku? :/ Ďakujem veľmi pekne babula0 úplne si ma upokojila 🙂

babula0
6. jan 2017

@nik25 určite áno 😊Hlavne ju ber pravidelne a ak sa bojíš použité ešte kondom alebo počkaj do prvej menštruácie, tá ti príde presne na3-4 deň po vysadení/ alebo keď budeš brat posledných 7 podľa toho či máš 21/28 tabletkovú. Naštuduj si príbalový leták je to naozaj užitočné info aj kedy neúčinkuje antibiotiká hnačka zvracanie .. a iné možné situácie . Ja ten môj už poznám naspamät 😅 Ale ani antikoncepcia nie je 100%aj to sa tam píše 😄takze riziko je vždy. Ale my sme starší tak byto bolo ok rodinka je už v pláne. Ale zatiaľ antika účinkuje sme už pár rokov stále dvaja. Prajem veľa šťastia a bez stresu 😊

januus
30. jan 2017

@stanly123 ahoj prosim ta si tehotna? A uzivala si antk pravidelne a presne?

emilllll
11. sep 2017

Dobry den chcela by som sa vas opytat beriem antikoncepciu a cca pred 3 mesiacmi som ju vysadila teraz mam bolesti prsnikov robyla som si aj tehu test vysiel negativny.No neviem co si mam mysliet.Dakujem

lienqa
12. dec 2017

Uplne

lienqa
12. dec 2017

Och, pardon, seriózne by som túto tému chcela obnoviť, hľadám prípady reálne, keď žena zabudla zobrať 1 tbl, počas tretieho týždňa užívania, tbl som užila až po 24 hod., či mal niekto tento prípad a naozaj bolo z toho na svete 👶 Menštruáciu mám dostať budúci týždeň, tak s testom chcem ešte počkať. Po prvom tehotenstve som uz sedem rokov tak neviem absolútne na sebe nič rozoznať a asi si všetko nahováram 🙂

michaela_ma
14. dec 2017

Ahojte baby, mám takú prosbu beriem HAK Maytalon 2 roky no teraz týždeň ma nejako pobolieva v podbrušku, Priateľ sa do mňa nerobí len občas naposedy pred 2,5 mesiacom a od vtedy som už mala 2 mrchy , pred 3 týždňamy som brala antibiotika na Zápal močových ciest no to sa do mňa priateľ samozrejme nerobil dávali sme si pozor myslíte že tam je niaka šanca byť tehu? :/

lienqa
15. dec 2017

@michaela_ma ahoj nemyslím si, že by niečo ak si ešte ku tomu dával pozor, antibiotiká si malá aké?

miminka1986
2. jan 2018

Baby beriem antiku vyše polroka. Vždy som mala ms cca 6-8dni teraz posledné dva mesiace 2-4 dni a mám akýsi žalúdok do prevratu môžem byť tehu test som si nerobila. Mávajú ženy ms ak by boli tehu a berú antiku?

raduska311
28. feb 2018

@skrecok ahoj, prosím ta, aj keď otehotnela cez antikoncepciu, narodilo sa bábatko zdravé?

sofia011
17. máj 2018

Ahojte poradili by ste mi či je to možné otehotnieť počas bránia HAK??

barborka93
17. máj 2018

@sofia011 nemyslím beriem už pár rokov s prestávkami okrem tehu samozrejme plánovaného

sofia011
17. máj 2018

@barborka93 lebo čo som sám Dočítala že niektoré aj keď to berú otehotneli

ebi88
17. máj 2018

@sofia011 je to mozne. Nazdravie babatka to udajne vplyv nema aj ked sa to stane.

kristind
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojedecka
14. okt 2018

Baby prosím o radu začala som s HAK pri prvej menštruacii som začala snou len už druhy tyzden sa mi ukaze menzes medzi tym zase nemam neviem prečo? Mam aj priznaky tehotenstva muž si nedal pozor dva krat on chce babatko ale ja nie prosim o radu mali ste to niektora ...ked si partner nedaval pozor otehoteli ste ked ste spinili a uzivali HAK .?

dijka123
13. aug 2021

ahojte mozem byt v tom aj ked mam vaginalny kruzok

alison11
22. feb 2022

@pupicek22 Ahoj a to Ti test ukázal počas brania hak? Či ako si sa dozvedela,že si vtom? Vynechala Ti?Ja neviem podbruško ma bolí aj občas pichá do strán ako počas tehu bola som 7x tehotná mám dvhoch synov už vekých 10a 7ročních a aj bradavky citlivé občas prsia zabolia zo strán hnačky mávam ráno po raňajkách denne už dávnejšie hak beriem vždy ráno. testy negatívne aj v pošve dnes pociťujem akoby sa uzatváral krček či ako to nazvať bud. stredu viem najskôr ku gyn. ísť.Aleje možné že mám len zápal z prechaldnutia pracujem v mraziarni.

alison11
22. feb 2022

@zuzka5650
@dana90
@kikus391 Ako ste dopadli?

dana90
14. máj 2022

@alison11 nebola som vtedy tehu ale nakoniec predsa len tretie dieťa máme ,hak som vysadila a rozhodli sme sa že predsa len ešte jedno chceme a máme polročnú Agatku

alison11
14. máj 2022

@dana90 Gratulujem to je super 🙂 Mne dotoho prišla cystana vaječníku mala 4,5cm tak som ďalej nebrala Hak aj sme sa snažili pred ovu aj v deň ovu a nič :/ zatiaľ 2 mesiac čo som bez hak.Tak uvidíme.

anonym00000
24. júl 2022

Ahojte užívam antikoncepciu leverette. Ak som mala styk 30.6 následne 8.7 mi prišla menštruácia a 22 dní po styku som si robila test s bol negatívny robila som asi 3 testy po menštruácii. Tak môžem byť tehotná? Som dosť v strese

liloastitch
24. júl 2022
anonym00000
24. júl 2022

@liloastitch Čiže to nemusím riešiť?

liloastitch
24. júl 2022

@anonym00000 nie. 22 dní po styku by si mala test pozitívny určite.

anonym00000
24. júl 2022

@liloastitch ďakujem, keby niečo tak spravím ešte test

anonym00000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz